zodiak

Żony, narzeczone i singielki zodiaku

BARAN

Panie spod znaku Barana nie lubią rutyny. Szybko męczy je stateczność, a spokojny Pan Młody nie ma u nich szans. To, co potrzebne im do życia, to ciągle nowe bodźce, przygoda, adrenalina. Ich spontaniczność i szczerość mogą zranić nawet najbardziej zakochanych mężczyzn. Są skore do kłótni i wybuchowe. Mężczyźni o silniejszych charakterach mogą mieć problem z zaakceptowaniem wad partnerki. Jednak jest w nich pewien magnetyzm, emocjonalność i nutka szaleństwa, która sprawia, że nikt nie będzie się z nimi nudził. Czy łatwo doprowadzić je do ołtarza? Trzeba je oczarować i zaskoczyć, a to nie udaje się każdemu. Do tego sama myśl o nudnej stabilizacji powoduje u nich przerażenie. Dlatego też panie spod tego znaku mogą zwlekać z legalizacją związków. Za to ustatkowana Pani Baran swoją ambicją i zdecydowaniem szybko uczyni ze swojego małżonka biznesmena czy dyrektora.

BYK

Panie spod znaku Byka bardzo cenią sobie poczucie bezpieczeństwa i życiową wygodę. Kiedy taka pani znajdzie wymarzonego partnera, to szybko stanie z nim na ślubnym kobiercu. Partner taki musi zapewnić żonie dobrobyt materialny i być dobrym kandydatem na ojca – zapewne dość szybko będzie musiał wykorzystać swoje ojcowskie zdolności. Panie, które takich partnerów nie znalazły we wczesnej młodości postanawiają na swój dobrobyt zarobić same. Skupiają się na pracy zawodowej i zarabianiu. Stateczna pani Byk bardzo starannie rozważa kandydatury na męża. Nie zwiąże się z nikim, kto nie ma ambicji i nie osiągnął sukcesu zawodowego. Przecież nie może zaryzykować swojego poczucia bezpieczeństwa dla niepewnego związku. Kiedy już zdecyduje się na małżeństwo, możemy mieć pewność, że będzie to związek spokojny, dojrzały i oparty na silnych podstawach – głównie finansowych.

BLIŹNIAK

Kochliwa pani Bliźniak ma problemy z utrzymaniem stałego związku. Po co trwać w jednym, kiedy świat jest pełen możliwości? Tym bardziej, że zmienność Bliźniaka powoduje, że w tej kwestii ma ona ciągle inne potrzeby. Raz zakocha się w szalonym sportowcu, raz w molu książkowym, innym razem zafascynuje ją pan biznesmen. Pani Bliźniak ma fenomenalną osobowość. Potrafi rozmawiać z każdym i na każdy temat. Lubi błyszczeć i być adorowana. Koniecznie trzeba doceniać jej intelekt. Jej roztrzepanie i nieporadność budzą w mężczyznach instynkty opiekuńcze. Zazwyczaj ma mnóstwo adoratorów, wśród których wybiera i przebiera – nie myśli o stabilizacji. Kiedy w końcu dojdzie do wniosku, że już czas na założenie rodziny, zdarza jej się wyjść za mąż za tego, kogo akurat ma pod ręką – wychodzi z założenia, że widać ten jej pisany.

RAK

Panie Rak za mąż wydają się bardzo młodo. Już jako nastolatki wyobrażają sobie wielką romantyczną miłość i prowadzą zeszyt, w którym starannie planują wszystkie szczegóły swojego ślubu i wesela. Mają silną potrzebę założenia rodziny, rodzenia dzieci, gotowania obiadów, prania i wszystkiego tego, co idealna pani domu robić powinna. Są wrażliwe i delikatne. Zrobią wszystko, żeby unikać konfliktów. Całe życie potrzebują wsparcia rodziny i przyjaciół – może zdarzyć się, że o związku córek-Raków decydować będą ich rodzice. Mimo tego małżonek pani Rak wie, jakie ma wielkie szczęście. Panie Rak, którym nie uda się wczesne zamążpójście, z wiekiem zamykają się w sobie, odsuwają od ludzi i wybierają samotność. Są wtedy świetnymi ciotkami dla dzieci koleżanek.

LEW

Pani Lew to osoba niezwykła. Zawsze błyszczy i przyciąga potencjalnych kandydatów na męża. Mimo iż początkowo budzi wielkie zainteresowanie i fascynację, to kiedy narzeczeni poznają jej władczy charakter, często zdarza im się… zniknąć. Pani Lew chce życia idealnego. Obejmuje ono także idealnego męża i rodzinę. Nie uznaje półśrodków. Jest bardzo wymagająca wobec siebie i wobec swoich partnerów. Lwica chętnie strofuje, poucza i wyznacza ścieżki, którymi jej wybranek powinien się poruszać. Pani Lwica jest osobą łatwowierną i prostolinijną. dlatego łatwo daje się zwieść pozorom. To sprawia, że często wybiera nieodpowiednich partnerów. Zaniedbywana Lwica gaśnie. Jednak do ostatniej chwili walczy o związek i nie potrafi znieść porażki na polu miłość. Kiedy raz się sparzy, trudno jej zaufać mężczyźnie. Dlatego Lwice wychodzą za mąż albo bardzo wcześnie, albo dopiero jako osoby dojrzałe.

PANNA

Pani Panna małżeństwa i stabilizacji potrzebuje do życia jak powietrza. Jednak nie dla niej romantyczne porywy serca – ona pragnie bezpieczeństwa finansowego. Już jako dziecko planuje swoje wesele. Dopracowuje każdy detal. Wcześnie wychodzi za mąż, rodzi dzieci. Jest perfekcjonistką i tego samego oczekuje od innych. Jej partner ma przed sobą trudne zadanie – zadowolenie Panny nie jest łatwe. Nie jest wybuchowa i dość długo zachowuje spokój, jednak wyprowadzona z równowagi potrafi się wręcz zagotować. Panny często wychodzą za mąż za swojego pierwszego chłopaka – są bardzo sentymentalne i trudno im zamknąć jakikolwiek etap życia czy zrezygnować ze związku. Nie są uczuciowe i wylewne, dlatego często uważane są za chłodne.

WAGA

Zanim pani Waga dojdzie do ołtarza, mija sporo czasu. Są eleganckie i mają wyrafinowany gust. Kandydatów na męża traktują tak, jak wszystko inne w swoim życiu – doszukują się wad i skreślają. Nigdy nie są pewne swojego wyboru – skąd mają wiedzieć, czy inny mąż nie byłby lepszy? Wyznań miłości i zapewniania o uczuciach potrzebują jak powietrza. Ciągle niepewnie i obawiające się konsekwencji. Delikatnie przyparte do muru są w stanie podjąć decyzję i trzymają się jej, jak koła ratunkowego. Kiedy już dokonają wyboru, to nie zmieni go nawet Brad Pitt pukający z kwiatami do ich drzwi. Z powodu przebierania i niezdecydowania często zdarza się Wagom zostać na lodzie. Wszyscy adoratorzy żenią się z mniej wymagającymi kobietami i nasza Waga zostaje sama.

Skorpion

Pani Skorpion to idealny materiał na zadeklarowaną singielkę. Otoczone wianuszkiem adoratorów boginie seksu nie widzą powodu, żeby się ograniczać. Nie chodzi na kompromisy, u niej sprawa jest prosta – bierze wszystko albo nic, ale nie ofiarowuje tego samego w zamian. Są lojalne jako przyjaciele, ale niezbyt sprawdzają się jako partnerki. Mają skłonność do romansów i zdrad. I nie można mieć do nich o to pretensji – w końcu wybraliśmy boginię. Dojrzalsza Skorpionica zaczyna odczuwać potrzebę założenia rodziny. Mimo swoich zapewnień o wiecznym zachowaniu stanu wolnego, szybko zmienia zdanie. Wybiera partnera i pozostaje przy nim na dobre i na złe. Nawet jeśli trafi jej się jakiś romans, to nie będzie on miał wpływu na małżeństwo. Z jednym należy uważać. Jeśli Skorpionica usłyszy „nie chcę cię widzieć na oczy”, to pewne jest, że już jej nie zobaczymy.

STRZELEC

Pani Strzelec to wolny duch. W jej życiu wszystko, także małżeństwo, jest przygodą. Stale potrzebują nowych wyzwań, doświadczeń. Ich pogoda ducha i energia przyciąga płeć przeciwną i gwarantuje stały przypływ nowych adoratorów – na miejsce jednego czeka już dwóch kolejnych. Panie te nie są zazdrosne, co często jest odbierane jako brak uczuć. Strzelce nie opłakują długo straconych związków. Szybko otrzepują się, po czym z radością i entuzjazmem wchodzą w kolejną relację. Jako, że każdy związek jest dla Strzelców tak samo ważny, to decyzja o jego zalegalizowaniu jest często kwestią przypadku. Dlatego też u Strzelców nie ma reguły, co do wieku, w którym porzucają stan panieński. Przed ołtarzem spotkać można 18-latkę, jaki i 70-latkę spod tego znaku.

KOZIOROŻEC

Panie Koziorożec bardzo cenią małżeństwo. Jest ono dla nich drogą do szczęścia i spełnienia osobistego. Panie te od dzieciństwa szkolą swoje praktyczne umiejętności. Są zaradne, gospodarne, pracowite i oszczędne. Marzą o dobrym mężu, gromadce dzieci i o pięknym domu, którym mogą się zajmować. Panie Koziorożec, które wcześnie wydały się za mąż, przez kilka lat spełniają się w pracach domowych, potem jednak mogą poczuć potrzebę realizacji zawodowej. To może powodować konflikty. Jeśli młoda pani Koziorożec nie znajdzie odpowiedniego kandydata na męża, wtedy postanawia zrealizować się w pracy. Jest tak nią pochłonięta, że z łatwością może przegapić parę zakochanych oczu. Panie spod tego znaku, które nie wyszły wcześnie za mąż, mogą zostać singielkami już na dobre.

WODNIK

Pani Wodnik to wolna dusza. Jest dość praktyczna i rozumie znaczenie zabezpieczenia finansowego, ale na to zabezpieczenie pracuje sama. Nie otacza jej ogromny wianuszek adoratorów, ale ci, którzy ją pokochali, najczęściej kochają ją przez całe życie. Panie spod tego znaku mają mnóstwo zainteresowań i potrzebują czasu na ich realizację. Jeśli zdecydują się na małżeństwo, to będą oczekiwały od partnera samodzielności. Nie zniosą żadnych ograniczeń. Mają olbrzymią potrzebę wolności. Dojrzałe Panie Wodnik, które nie wyszły wcześniej za mąż mają tendencję do rezygnowania z małżeństwa na rzecz własnej wygody. Trudno im wpuścić kogoś do swojego świata. Panie Wodnik są dziwną mieszanką praktyczności, zmysłowości i duchowości. Są niezwykle kreatywne i lubią mieć wpływ na swoje otoczenie. Zdarza im się romantyczna miłość, ale nigdy nie jest ona pozbawiona nutki praktyczności.

RYBY

Romantyczne panie Ryby już jako dzieci wymyślają sobie idealnego partnera. Niestety kolejni adoratorzy rozczarowują je. Poszukiwanie trwa do czasu, kiedy książę z bajki się pojawia, albo kiedy pani Ryba uzna, że już czas na założenie rodziny. W przypadku Ryb jest to decyzja bardzo trudna, bo wahają się one i zmieniają zdanie. Nie potrafią pozbyć się także sentymentów do przeszłości. Zakochana Ryba to euforia, romantyzm i szczęście. Gorzej, kiedy okaże się, że związek nie spełnia ich oczekiwań. Wtedy, bez względu na wszystko, potrafią porzucić partnera. Najczęściej mają już wtedy kogoś na zastępstwo. Nigdy jednak nie mają pewności, że to słuszna decyzja, więc zdarzają im się wybuchy miłości do byłych partnerów. Panie Ryby łatwo wchodzą w związki i mało jest singielek spod tego znaku.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *