zhsdgdgdgdgdgdggd

Znaki zodiaku i wybaczanie

Baran

Baran łatwo zapomina urazy, a jeśli kogoś wyraźnie nie lubi to na pewno nie dlatego, że ten ktoś był wobec niego niemiły. Przy wszelkich sympatiach i antypatiach ludzie urodzeni w tym znaku kierują się intuicją. Barany nie lubią ludzi nieszczerych, kłamców i pochlebców. Cenią prawdę, nawet jeśli jest nieprzyjemna, jednak interpretują fakty tak jak im to odpowiada.

Byk

Byki nie wybaczają nielojalności. Są w stanie wybaczyć naprawdę dużo i przymknąć oko na wiele spraw, ale jeśli ktoś jest wobec nich nielojalny, nie może liczyć na wybaczenie. Byk choć bardzo ceni rodzinę, także i tu jest surowym sędzią. Kobiety urodzone w tym znaku nie wdają się w kłótnie i wymiany epitetów, mężczyźni mają skłonność do sięgania po argument siły jeśli trafią na kogoś kto ich celowo obraża.

Bliźnięta

Bliźnięta nie chowają urazy, jednak nie lubią ludzi nudnych i „wypominków”. Unikają tych, którzy zbyt wiele czasu poświęcają na grzebanie się w przeszłości i poszukiwanie dawnych uraz. Niechętnie przepraszają i okazują skruchę, ale to nie znaczy, że jej nie odczuwają. Najgorsze wrażenie robią na Bliźniętach ludzie, którzy nie okazują im szacunku. Tego oraz lekceważenia nie umieją wybaczyć.

Rak

Rak jest bardzo podatny na zranienie i stosunkowo łatwo go urazić. W pierwszej fazie zamyka się w sobie, po to by przemyśleć wszystko i zadecydować jak powinien postąpić. Jeśli argumenty przemawiają za wybaczeniem, Rak zawsze to zrobi. Jest jednak coś co nie pozwoli mu nigdy zapomnieć o urazie. Jeśli ktoś zaatakuje jego rodzinę, Rak nie tylko nie wybaczy i nie zapomni czegoś takiego, ale będzie zbierał wszelkie informacje na temat takiej osoby utwierdzające w przekonaniu, że jest to człowiek „mały duchem”.

Lew

Lew może wybaczyć, ale nie potrafi zapominać. Nawet stary ból tkwi jak cierń w jego łapie i przypomina o swoim istnieniu. Jeśli ktoś wyśmiewa się z Lwa publicznie zasługuje na to samo. Ten znak potrafi długo czekać na zemstę. Prestiż, wygląd, praca, osiągnięcia sportowe – to dla Lwa tematy ważne. Ktokolwiek uderzy w to miejsce, na pewno trafi, ale może liczyć na zemstę.

Panna

Panna nie wybacza tylko osobom, których postępowanie drastycznie zmieniło na gorsze jej życie. Poza tym nie chowa długo urazy, nie obraża się, a osób nietaktownych i takich, które mogłyby ją skrzywdzić starannie unika. Dzięki umiejętności logiczniej analizy zwykle dokładnie wie kto nie zasługuje na jej zaufanie i jeśli tylko kieruje się logiką, nie doznaje żadnych przykrości.

Waga

Dla Wagi bardzo ważną sprawą jest prestiż, pozycja społeczna i zawodowa. Jeśli musi na te rzeczy ciężko pracować, tym bardziej jakiekolwiek uderzenie w to co jest dla niej święte staje się przyczyną głębokiej urazy. Obrażona Waga jest oschła i cyniczna, potrafi brutalnie krytykować i rozgłaszać plotki. To znak, któremu bardzo trudno przychodzi wybaczanie, nawet nieco irracjonalnych przewinień. Uraza Wagi rozciąga się zwykle nie tylko na konkretną osobę, ale także na bliskich tej osoby. Nie warto mieć w Wadze wroga.

Skorpion

To znak, któremu najczęściej przypisuje się mściwość i brak empatii. Jednak Skorpiony są bardzo różne. W tym znaku znajdziemy zarówno „ofiary” stale krzywdzone i wykorzystywane, jak i osoby, o których można powiedzieć, że „nie mają serca”. Urażony Skorpion potrafi dotkliwie poranić przeciwnika. O ile osobom zupełnie obcym może wybaczyć rany o tyle przyjaciołom, i osobom bliskim, którzy zdradzili – Skorpion nigdy nie wybacza. Potrafi czekać na zemstę długie lata, ale nie planuje jej. Zawsze czeka na sprzyjające okoliczności.

Strzelec

Strzelce nie chowają urazy i żądają by inni postępowali w ten sam sposób. Nie mogą zrozumieć osób, które długo planują zemstę i zawsze wspominają urazy. Dlatego tych właśnie ludzi starają się unikać. Narzekanie, wypominki i wracanie do przykrych zdarzeń z przeszłości sprawia, że Strzelec odsuwa się. Nie dlatego, że czuje urazę. Po prostu jest zniechęcony.

Koziorożec

Koziorożca jest łatwo urazić, zwłaszcza gdy jesteś jego przyjacielem. Wiele osób urodzonych w tym znaku uczy się ostrożności wobec ludzi już w dzieciństwie. Ze względu na tak dużą wrażliwość Koziorożec szybko staje się cynikiem, który ostro osądza zarówno przyjaźni jak i miłość. Łatwo urazić go wyśmiewając to w co on wierzy i to co kocha. Nieszczerości nigdy nie zapomina, ran zadanych z premedytacją nigdy nie wybacza.

Wodnik

Wodnik zapomina, ale nie wybacza. Może zapomnieć, że ktoś zadał mu ból, zapomnieć ten ból, ale nie wybaczy temu kto go zranił. Nigdy już nie otworzy przed taką osobą serca, zawsze będzie ją traktował jak chorobę wirusowa, od której najlepiej trzymać się z daleka. Takie postępowanie to jeden z najlepszych mechanizmów obronnych w zodiaku. Ta sama osoba nie jest w stanie zranić Wodnika dwa razy.

Ryby

Rybie gwiazdy ofiarowały bardzo delikatną psychikę. Nie oznacza to, że łatwo ją zranić. Ryba wbrew pozorom jest silna. Nie umie jednak ani zapominać ani wybaczać uraz i głębokich ran. Czasem jednak nie umie też trzymać się z daleka od osób, które jej te rany zadały. Konflikt pomiędzy byciem uprzejmym i miłym dla każdego, a osobistą urazą często popycha Rybę do szukania zapomnienia w używkach.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *