astrology-1244769_1280

Znaki zodiaku i miłość

BARAN

Barany zakochują się często, jednak ich partnerzy i partnerki zawsze muszą spełniać jeden warunek – być osobami niezwykle atrakcyjnymi dla osób przeciwnej płci. Wydawałoby się, że takie podejście do szukania życiowego partnera może się dla Baranów skończyć poważnym rozczarowaniem – i często tak właśnie jest. Nieco starsze i już rozsądniejsze Barany, o wiele mniej doceniają powierzchowność – jednak jest to dla nich nadal bardzo ważna sprawa.

Panowie Barany mogą nawet rezygnować z długoletnich związków – kiedy ich partnerka przestanie o siebie dbać.

Panie Baran, nie porzucą partnera, ale tak długo będą drążyć temat aż skłonią go większego zainteresowania swoim wyglądem

Najlepszymi partnerami dla Baranów są te znaki zodiaku, które zawsze wyglądają efektownie i zawsze starają się wzbudzić podziw: Lwy, Bliźnięta i Strzelce.

BYK

Byk jest niezwykle zaborczy i dotyczy to zarówno pań urodzonych pod tym znakiem zodiaku, jak i Panów. Ponieważ Byki zwykle należą do osób bardzo atrakcyjnych, nie mają problemów ze znalezieniem partnerów. Jednak osoby, urodzone pod tym znakiem zodiaku mają bardzo poważne podejście do związku. Nawet jeśli flirtują, rzadko kiedy rezygnują ze stałych związków – dla chwilowej przyjemności. W miłości wierne i oddane, są jednak bardzo zazdrosne i zaborcze. Nie tolerują tego, by ich partner kokietował osoby przeciwnej płci. Choć Byki – tak jak i Barany cenią urodę, nie jest to dla nich najważniejsza sprawa. Byk podziwia sprawność fizyczną, wiec rzeczą którą na pewno skrytykuje – będzie otyłość.

Panowie Byk lubią wszelkie przyjemności, tak więc wybierają te partnerki, które będą: damą w salonie, kucharką w kuchni i niewolnicą miłości w sypialni.

Panie Byk najchętniej wybierają partnerów, którzy zapewniają im poczucie bezpieczeństwa, cenią też porządek i metodę a nawet nieco pedanterii.

Najlepszymi partnerami dla Byków są znaki zodiaku: Panna, Koziorożec i Rak

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta kochają do szaleństwa, nienawidzą do szaleństw a wszystko co robią, robią z wielkim rozmachem. Kiedy mają złamane serce, stają się cyniczne i złośliwe. Wybór partnera jest dla nich dość trudny, ponieważ pragną związać się z kimś o nieprzeciętnej urodzie, inteligencji zaradności życiowej. Bliźnięta kochają flirty i wrażenie jakie robią na innych. Niezależnie od tego ile Bliźniak ma lat, nie może się powstrzymać od flirtów z przedstawicielami płci przeciwnej – także w różnym wieku.

Panowie Bliźnięta to typ „Piotrusia Pana”. Chętnie skacze z kwiatka na kwiatek, w poszukiwaniu zarówno rozrywki, jak i większych wrażeń. Zdobyć jego serce nie jest łatwo, ponieważ to osoby bardzo niedostępne. Należy wykazać się tu taktem i wyczuciem. Pozwolić się zdobyć a jednocześnie samemu być zdobywcą.

Panie Bliźnięta to osoby bardzo wesołe i towarzyskie, jednak długo nie potrafią sobie znaleźć partnera – ponieważ nie umieją się bardzo mocno zaangażować. Je także należy zdobyć a jednocześnie wyglądać na ofiarę, która wpadła w złotą sieć uroku pani Bliźniak.

Najlepszymi partnerami w miłości dla Bliźniąt są: Lwy, Wagi i Barany.

RAKI

Raki cenią u partnera zrównoważony temperament, stałość uczuć, inteligencje oraz zaradność życiową. Jest to jeden z niewielu znaków zodiaku, dla którego zewnętrzna powierzchowność partnera nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Raki szukają osób wrażliwych, jednak nie nadwrażliwych – to Rak ma znaleźć oparcia w partnerze – a nie na odwrót. Choć Raka trudno zirytować zdarza się, że kiedy jego partner wykazuje się wyjątkową niezaradnością, połączoną z płaczliwą naturą i częstymi atakami melancholii – Rak rezygnuje z takiego związku. W miłości Raki są stałe, unikają flirtów i dbają o swojego partnera. Rak potrzebuje deklaracji. Nie można mu powiedzieć, że „papierek z urzędu nic nie zmienia”. Dla niego ten „papierek” jest tak samo ważny jak związek. Rak potrzebuje solidnej podstawy, musi wiedzieć, że kiedy naprawdę się zaangażuje nikt go nie zrani.

Panowie Raki w miłości nie idą na skróty i zawsze dbają o partnerkę. Zależy im przede wszystkim na tym, by dzieliła ich zainteresowania i była dobra towarzyszką życia.

Panie Raki to urodzone estetki, dlatego z radością wyrażą zgodę na zajmowanie się domem i upiększanie go. Choć zwykle nie cenią pracy w kuchni, potrafią się poświęcić dla ukochanego i nauczyć gotować.

Najlepszymi partnerami dla Raków są: Byki i Panny.

LEW

Czy Lew kocha, czy wmawia sobie, że kocha – zawsze jego uczucie jest bardzo intensywne. Choć osoby spod tego znaku łatwo zranić – w uczuciach – obdarzają swoich partnerów całkowitą lojalnością i miłością, która często graniczy z poddaniem. Lew uwielbia flirty, jednak jest wierny swojemu partnerowi. Zakochane Lwy bardzo źle znoszą jakąkolwiek krytykę ze strony obiektu ich uczuć. Skrytykowane zamykają się w sobie na bardzo długo. Choć znak ten nie pielęgnuje urazy – w przypadku zranionego serca, może zaplanować bardzo nieprzyjemną zemstę – na osobie, która go zraniła. Lew uwielbia obdarzać ukochaną osobę prezentami, zawsze są to przedmioty wielkiej wartości – Lew ceni rzeczy niezwykłe i niespotykane.

Mężczyzna Lew może być bardzo zaborczy i apodyktyczny. Sam skłonny do flirtów – nie zdradza i zdrady raczej nie potrafi wybaczyć. Czuje się oszukany – ponieważ Lew rzadko kiedy zauważa, że w jego związku dzieje się coś złego.

Kobieta Lew jest doskonałą panią domu i doskonałą żoną – dla mężczyzny dobrze sytuowanego, ale stabilizacja zwykle wydaje się jej nudna. Jeśli mężczyzna nie zapewni jej rozrywek Lwica odejdzie.

Najlepszymi partnerami dla Lwów są Strzelce i Bliźnięta.

Panna

Panna ceni delikatność i dobre wychowanie. Tak mężczyznę, jaki i kobietę, łatwo oczarować dobrymi manierami, eleganckim ubiorem oraz doskonałym wykształceniem. Panna może sprawdzać koneksje i koligacje rodzinne, zanim powierzy całkowicie swoje serce wybrakowi. Osoby urodzone w tym znaku niechętnie decydują się na romanse – za to pragną stabilizacji, potwierdzonej przez dokument z urzędu stanu cywilnego. Panny, w młodości pozwalają sobie na nieco więcej szaleństw w kwestii uczuć, jednak z czasem zaczynają być bardziej ostrożne. Panna zraniona długo nie potrafi otrząsnąć się z melancholii, jednak kiedy wyleczy już swoje serce, byłego partnera będzie traktować jak zupełnie obcego człowieka.

Panowie spod znaku Panny, szukają kobiety ciepłej, delikatnej i zaradnej, dlatego najlepiej im będzie z partnerką spod znaku Raka.

Panie Panny, szukają mężczyzn pogodnych i stałych w uczuciach. Bardzo często wybierają partnerów dużo starszych od siebie.

Idealnym partnerem dla Panny jest Rak a także Koziorożec.

WAGA

Podobnie jak Baran, tak i Waga wybierze partnera o bardzo atrakcyjnej powierzchowności, który podoba się płci przeciwnej. Jednak Waga jest bardziej rozważna w miłości niż Baran i nigdy nie wybierze kogoś, kto mógłby ją zranić. Niewiele jest Wag, które padają ofiarą przemocy w rodzinie lub zostają zdradzone i porzucone. Waga ma dobrą intuicję i unika ludzi, którzy mogliby ją zranić. Jak jej się to udaje, nikt nie wie – niemniej Waga potrafi zadbać o to, by jej partner zawsze darzył ją uczuciem i szacunkiem.

Pan Waga nie unika flirtów, jednak stara się być wierny swojej partnerce. Bardzo duże znaczenie ma dla niego rodzina, dlatego na pewno jej nie porzuci dla przelotnej miłostki.

Panie Wagi są zwykle kobietami, które wzbudzają podziw i potrafią to wykorzystać. Waga jest wierna i choć budzi zainteresowanie płci przeciwnej oraz cieszą ją oznaki atencji ze strony mężczyzn – stara się unikać flirtów, ponieważ boi się ich konsekwencji.

Najlepszymi partnerami dla Wag są Lwy i Strzelce.

SKORPION

Skorpion zawsze wybierze partnera, który nad nim góruje: wykształceniem, urodą, zaletami ducha, bogactwem lub inteligencją. Nie oznacza to jednak, że pozwoli tej osobie zdominować wspólne życie. W domu Skorpiona to on jest panem i władcą a partnerom, którzy starają się go zepchnąć z pozycji dominującej, odpłaca się zemstą. Skorpion jest równie mściwy wobec partnera, co wobec każdego innego człowieka, który kiedykolwiek mu się sprzeciwił lub go skrzywdził. Będąc w związku ze Skorpionem należy pamiętać, że urazy pielęgnuje a krzywd nie potrafi wybaczyć. Skorpion ma wielka słabość do obdarzonych uroda osób płci przeciwnej. Z upływem czasu zaczyna jednak kierować się rozsądkiem, nakazującym mu wybieranie takich partnerów, którym bardziej zależy na związku niż Skorpionowi.

Panowie Skorpiony w młodości są impulsywni, natomiast z wiekiem stają się wyrachowani – także w miłości.

Panie Skorpion są zwykle bardzo atrakcyjne i mają wielu adoratorów. W sprawach miłości nie kierują się rozsądkiem i potrafią być bardzo uparte. Kiedy pani Skorpion wybierze dla siebie partnera – zrobi wszystko, by należał on tylko do niej – nie licząc się konsekwencjami.

Najlepszymi partnerami dla Skorpiona są Ryby oraz Raki. Związki, których Skorpion nawet nie powinien rozważać to związki z Baranem i Lwem.

STRZELEC

Strzelec potrafi oczarować płeć przeciwną słodkimi komplementami – bez głębszej treści. Dla Strzelca zawsze będą się liczyły efekty i zdobycie obiektu uczuć. Zwykle nie mają z tym problemu, ponieważ nikt nie potrafi się oprzeć komplementom Strzelca. Miłość traktują jak dobrą zabawę a w związkach trudno im wytrwać. Jeśli chce się zachować uczucie Strzelca, należy go oczarować i zaciekawić. Z natury sceptyczny – nie wierzy w kwieciste komplementy – którymi sam zarzuca innych. Można go zdobyć wyszukując rozmaite rozrywki i zabawy. Strzelec, któremu nie pozwoli się na nudę, jest partnerem idealnym.

Pan Strzelec jest wspaniałym narzeczonym i doskonałym partnerem. Trudniej sprawdza się w roli męża, ponieważ małżeństwo zwykle go nudzi.

Pani Strzelec będzie dobrą panią domu, która połączy pracę zawodową z domem i wychowaniem dzieci. Kiedy jest niedoceniana przez partnera może go zdradzić i opuścić.

Dla Strzelca idealny partner to: Lew i Baran.

KOZIOROŻEC

Spokojny i chłodny Koziorożec nie pozwoli sobą manipulować, źle też znosi wszelkie ataki histerii i kłótnie. Jego dom to jego twierdza – tak więc starannie wybiera partnera. Jest tak bardzo wybredny, że woli żyć samotnie niż zgodzić się na mniej niż mógłby dostać. Partner Koziorożca musi być zrównoważony i zaradny. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku, pragną stabilizacji nie tylko uczuciowej, ale też materialnej. Partner rozrzutny wkrótce doprowadzi go do rozpaczy. Koziorożec ceni inteligencje i zazwyczaj szuka partnera, który będzie miał doskonale wykształcenie i szerokie horyzonty.

Pan Koziorożec ceni urodę, jednak najważniejszą dla niego cechą u partnerki – jest inteligencja i mądrość życiowa. Wbrew obiegowej opinii Koziorożce rzadko zdradzają partnerów i niechętnie rezygnują z rodziny, na rzecz przelotnej miłostki. Można na nich polegać zarówno w miłości jak i w życiu.

Pani Koziorożec jest kobietą, którą można „konie kraść” – zaradna i opiekuńcza, potrafi poradzić sobie z wieloma problemami. Jeśli jej partner wyjeżdża w sprawach zawodowych, pani Koziorożec nie poszukuje towarzystwa innych mężczyzn a dzieciom stara się zastąpić ojca, który jest nieobecny. Pani Koziorożec rozkwita w małżeństwie a macierzyństwo dodaje jej blasku.

Koziorożec stworzy związek idealny z Panną lub Bykiem.

WODNIK

Atrakcyjny Wodnik od partnera wymaga równiej atrakcyjności oraz życiowej zaradności. Wodnik w miłości jest całkowicie pozbawiony zasad uważając, że: „w miłości i na wojnie dozwolone są wszelkie chwyty”. Zwykle nie ma skrupułów, by sięgnąć po to, czego chce. Wodniki trudno zatrzymać i oczarować, jednak największe na to szanse, mają te osoby, które są pomysłowe i lubią się bawić. Wodnika nie znudzi towarzystwo kogoś kto uwielbia zabawę, ponieważ rozkwita on w towarzystwie i kocha wszelkie imprezy. Rozbawiony Wodnik – to wodnik wierny.

Panowie Wodniki są hojni, jednak uwielbiają również otrzymywać kosztowne prezenty – od ukochanych. Rozważna Waga nie znudzi szybko, Pana Wodnika, ponieważ nigdy nie będzie pewniej jej uczuć. Strzelec zaspokoi jego potrzebę bycia podziwianym a Bliźnięta zapewnią, że świat nie będzie stał w jednym miejscu.

Panie Wodniki, cenią gustowne i oryginalne prezenty. Żeby je oczarować trzeba się nieco wysilić. Czasem Panie spod tego znaku, długo nie mogą znaleźć odpowiedniego partnera, ponieważ szukają mężczyzny inteligentnego i zaradnego.

Najlepszymi partnerami dla Wodnika są Bliźnięta i Wagi.

RYBY

Skupionej na sobie Rybie – trudno jest znaleźć idealnego partnera. Jest to jednak jeden z najbardziej hojnych znaków zodiaku, który podobnie jak Lew byłby gotów oddać wszystko co posiada – osobie, którą darzy uczuciem. Jednocześnie Ryba z „sercem na dłoni” jest trudnym partnerem ponieważ nigdy nie jest całkowicie pewna uczuć ukochanego i cierpi na zmienność nastroju. Ryby potrafią kilkakrotnie odchodzić od tego samego partnera i ponownie do niego powracać. Ten stan zwykle kończy się wtedy, gdy były partner Ryby zawiera inny związek. Mimo to Ryba zawsze pragnie utrzymywać dobre relacje ze swoimi byłymi. Ten stan rzeczy może nieco niepokoić obecnego wybranka Ryby, który będzie zazdrosny. Ryby jednak nie zauważają konfliktu interesów – pomiędzy bardzo bliską przyjaźnią z byłymi a nowym związkiem.

Panowie Ryby obsypują partnerki drogimi prezentami i starają się zapewnić im wiele rozrywek. W zamian jednak wymagają pocieszenia i uczuciowości. Pan Ryba chce być kochany i adorowany.

Pani Ryba jest mniej skłonna do drogich podarunków. Pragnie znaleźć w partnerze oparcie i zrozumienie. Bardzo zależy jej na stabilizacji, często trudno jej to osiągać, ponieważ jest zbyt wymagająca.

Najlepszymi partnerami dla Ryb są Raki.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *