erotic-2704262_1280

Jak zaczarować atmosferę w sypialni?

Przychodzi taki czas w każdym związku, gdy w sypialni zaczyna wiać chłodem. Ustalony tygodniowy rytm, plan sprawia, że nawet w sferze intymnej partnerzy zachowują się prawie jak roboty. Zrobić co do mnie należy i odhaczyć. Wyścig z czasem, zmęczenie, a może również czekanie na inicjatywę partnera pozostawia nas w stanie zawieszenia. Aż w pewnym momencie zaczyna czegoś brakować. Wszystko jest zbyt monotonne. Potrzebna jest jakaś zmiana, urozmaicenie. Co zrobić, aby wszystko wróciło na właściwy tor? Oto kilka pomysłów.

Najważniejsze to dobra bielizna

Mężczyzna, to wzrokowiec. Aby go oczarować, musisz wyglądać zmysłowo. Seksowna bielizna, to koronki, tiule, które więcej odsłaniają niż zasłaniają, pobudzają wyobraźnię. Kolory też mają znaczenie. Dla mężczyzn najbardziej prowokujący będzie kolor czerwony lub czarny, albo ich połączenie. Zaszalej z wzornictwem i nie obawiaj się, że Cię wyśmieje, albo uzna za zbyt wyuzdaną. Niewypowiedzianym często marzeń większości mężczyzn jest, aby jego kobieta ubrała się specjalnie dla niego bardzo wyzywająco, odważnie. Nawet, jeżeli tu i tam masz bardziej okrągłe kształty, nie ubieraj flanelowych koszul do kostek. Dla puszystych również jest mnóstwo wzorów seksownej bielizny.

Jak zbudować nastrój

Jeżeli bardzo pragniesz, aby Wasza noc była naprawdę gorąca i niepowtarzalna, nastrój buduj od rana. Wychodząc do pracy zostaw mu miłosny liści o dwuznacznej treści. W ciągu dnia wyślij niegrzecznego sms-a. Najważniejsze zostaw na wieczór. Przygotuj romantyczną, ale lekkostrawną kolację, zapachowe świece, kadzidełka. Możesz pójść krok dalej i przygotować wspólną kąpiel. Nie oszczędzaj na olejkach zapachowych, świeczkach. Zróbcie sobie masaż, a później będzie się działo!

Afrodyzjaki

Dla lepszych efektów możesz eksperymentować z najbardziej popularnymi afrodyzjakami. Owoce morza (na kolację), brzoskwinie i truskawki (na deser), perfumy, świece i kadzidełka z nutą piżma oraz lampka wytrawnego wina, to dobry zestaw. Ważne są również odpowiednio dobrane przyprawy: gałka muszkatołowa, anyż i szafran. Nie za dużo i nie za mało!

Czy jedzenie w łóżku jest podniecające?

Zdarza Ci się podjadać w łóżku? W tę noc odpuść to sobie. Okruchy jedzenia nie są ani estetyczne, ani przyjemne. Jedyne na co możesz sobie pozwolić, to lampka wina lub truskawki. Chrupanie chipsów czy paluszków możesz sobie zostawić do ulubionego serialu.

Co zabije najstaranniej przygotowany scenariusz?

Mimo starań i szczerych chęci, nawet drobiazg potrafi zniszczyć Twój plan na zorganizowanie „gorącej nocy”. Płacz dziecka, szczeknięcie psa czy też obecność innego domownika blokuje swobodę w okazywaniu emocji. Zorganizuj ten dzień i noc tak, żebyście byli w domu sami. A jeśli to niemożliwe, to przynajmniej zamknij drzwi sypialni na klucz. Nieprzyjemne zapachy nie sprzyjają seksownej nocy. Zadbaj o czystą, pachnącą pościel i bieliznę. Sama też musisz pachnieć pięknie i kusząco. Inni zabójcy pożycia seksualnego, to niechlujny wygląd, szorstka skóra i pięty, „babcina” nocna koszula, tłuste włosy. Zresztą sama wiesz najlepiej, czego poza wymienionym wyżej Twój mężczyzna nie lubi.

Nie czekaj aż Twój partner coś wymyśli. Może ze strachu, żeby Cię nie urazić, udaje, że wszystko jest w porządku. Weź sprawy w swoje ręce i nie wstydź się. Udowodnij mu, że Ci zależy na nim i na udanym pożyciu seksualnym. Pokaż jaką jesteś gorącą kobietą. Nie czekaj, aż znajdzie lepsze atrakcje poza domem. Powodzenia!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *