men-2425121_1280

Sposób na mężczyznę

Mówi się, że facet jest jak dziecko. Podobno dojrzewa do 3-go roku życia, a później, to już tylko rośnie. To trochę żartobliwe i złośliwe, ale chyba coś w tym jest. Tak jak mężczyźni próbują poznać skuteczne sposoby na poderwanie upatrzonej dziewczyny, tak kobiety chcą poznać sposób na mężczyznę. Kobietom chodzi nie tylko o to, by poderwać, ale i skutecznie usidlić wymarzonego mężczyznę. Dlatego muszą się bardziej wysilić. Niema jednego, uniwersalnego sposobu. Jest za to wiele pomysłów, które po wcieleniu w życie dadzą pożądany efekt.

Jak zwrócić jego uwagę?

Tu starać się bardzo nie trzeba. Świetnie sprawdzają się sposoby stare jak świat. Najważniejsze jest pierwsze, hipnotyzujące spojrzenie. To jest najbardziej wymowny sygnał, że kobieta jest zainteresowana. Gdy chwilę później wyślesz nieśmiały uśmiech, to facet jest Twój. Gdy mijasz przystojniaka i chcesz zwrócić jego uwagę, upuść szalik, rękawiczkę albo paczkę chusteczek. W komunikacji miejskiej przysuń się bliżej, a gdy autobus szarpnie, wpadnij na niego i się zawstydź. Śmieszne? Może i tak, ale bardzo skuteczne.

Sposób na „Małą dziewczynkę”

Wbrew opiniom lansowanym w kolorowych czasopismach, mężczyźni nie lubią kobiet silnych, samodzielnych, samowystarczalnych. Może nie tyle nie lubią, co ich unikają. Boją się, że taka kobieta odbierze im ich męskość, siłę. Udawaj słabą kobietkę, nawet, jeśli to wbrew Twojej naturze. Proś o pomoc. Mów mu, że bez niego nie poradzisz sobie. Zrób przy tym błagalną minę niewinnej dziewczynki. Czy ktoś będzie w stanie Ci odmówić? Po każdym pomocnym geście nie szczędź mu podziękowań. Nie bądź oszczędna w komplementach. Oni przy tym „wymiękają”. Chwal, jak małe dziecko!

Przez żołądek do serca

Stare przysłowie naszych babć „Chłop głodny, to zły”. Jeżeli nie zaspokoisz jego upodobań kulinarnych, nie zaskoczysz czymś nowym, pysznym, to nie masz co liczyć na jego wdzięczność. Dobrym jedzeniem owiniesz go sobie wokół palca. Nie potrafisz zbytnio gotować? Od czego są przepisy mamy czy poradniki kulinarne. Każdy jest w stanie się tego nauczyć, może nie na miarę Master Szefa, ale na tyle, żeby połaskotać żołądek swojego mężczyzny. Nie dopuść do tego, żebyś była gorszą kucharką od jego mamy.

Strój

O tym, że mężczyźni są wzrokowcami, nikogo przekonywać nie trzeba. Ubieraj się seksownie, głównie w sukienki i spódnice. Bluzka niech też ma dość duży dekolt. Eksponuj swoją kobiecość. Podkreśl seksapil. Nie odsłaniaj wszystkiego, tylko kuś go jak dobra reklama w telewizji. Nawet, gdy pracujesz w domu, dbaj o swój wygląd. Makijaż, fryzura i ładny strój nie wymagają zbyt wiele wysiłku od Ciebie. Dzięki temu będziesz dla niego zawsze atrakcyjna. Żona czy partnerka w powyciąganym dresie, z rozczochranymi włosami szybko zniechęci partnera do jakichkolwiek starań. Tylko o piękną kobietę mąż stara się zawsze.

Czy jesteś zachęcona do działania? Do przetestowania tych sposobów na swoim mężczyźnie? Jeżeli postarasz się dodatkowo dzielić z nim jego pasje, to masz go już na własność. Przecież wyjście na piwo, wspólne wyjście na mecz czy oglądanie rajdów samochodowych nie musi być zarezerwowane dla jego kumpli. Zainteresuj się albo przynajmniej udawaj, że Cię to interesuje, a facet nie będzie mógł wyjść z podziwu dla Twojej wszechstronności. To teraz do dzieła!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *