astronomical-clock-408306_1280

Seks horoskop

Jak się okazuje gwiazdy decydują także o tym jacy jesteśmy w sypialni. Przekonaj się, czy Twój erotyczny horoskop się sprawdzi.

Baran

W sypialni Baranów panuje zmysłowa atmosfera, a jej gospodarze należą do najbardziej ognistych znaków zodiaku. Niestety Barana trudno usidlić. Bardzo dużą wagę przywiązują one do wyglądu partnera oraz do jego zachowania. Barany są zwolennikami teorii, że cała zabawa polega na tym żeby gonić króliczka, a nie na tym by go złapać. Uległych partnerów niedoceniają i opuszczają. Wzbudzić namiętność Barana może tylko równie ognisty partner, który ponadto będzie bardzo pomysłowy i nie będzie stawiał sobie żadnych ograniczeń. Baran nie wymaga skomplikowanej gry wstępnej, nie ceni też romantycznego nastroju. Szybko się zapala, a tylko od partnera zależy jak szczypko ogień Barana zgaśnie. Jeśli twój partner Baran jest chłodny oznacza to, że nie jesteście do siebie dopasowani w sypialni. Barany lubią ryzyko i nowości, należy więc je im zapewnić. Miłosnym amuletem dla Barana będą przedmioty w kolorze czerwonym: purpurowa pościel, czerwone ściany sypialni, czerwone świece i pąsowe róże.

BYK

Byk w sypialni będzie dążył do tego by uszczęśliwić i zadowolić swojego partnera. Nie spocznie dopóki nie osiągnie celu. Sex w życiu Byka jest tak samo ważny jak jedzenie, więc często walczy z tymi dwoma nałogami. Byki są szarmanckie i serdeczne, łatwo nawiązują bliskie relacje i budzą zaufanie partnerów. Jako kochankowie są bardzo wymagający zarówno dla siebie jak i dla swoich partnerów. Sex, który trwa trzy minuty z pewnością nie zadowoli Byka. Byki do spraw alkowy podchodzą bardzo poważnie i metodycznie, to jedni z najlepszych kochanków w zodiaku. To zwykle oni korzystają z wszelkich książek i podręczników. Starają się zdobyć wiedzę teoretyczną, by móc w pełni zadowolić partnera. Byk w przeciwieństwie do Barana ceni romantyzm. Nie dla niego dyskoteki i puby, on wybierze romantyczną scenerię i elegancką restaurację. Romantyczna otoczka wprowadza Byka w doskonały nastrój. Afrodyzjakiem dla niego będzie elegancka sypialnia, satynowa lub jedwabna pościel, dyskretny zapach lawendy. Byki pragną poznać wszelkie uczucia partnera dlatego nie znoszą zgaszonego światła. Najlepsze oświetlenie sypialni dla Byka to światło świec – nastrojowe i romantyczne.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta to jedyni kochankowie w zodiaku, którzy uwodzą słowami a gra wstępna złożona jest właśnie z słów i spojrzeń. Bliźnięta docenią partnera, który postępuje w ten sposób jakby czytał w ich myślach. Musi to także być partner, który wciąż zaskakuje i wykazuje się dużą pomysłowością. Bliźniak nie znosi nudy w alkowie. Porzuci partnera, który go nudzi. Być może dlatego Bliźnięta zawsze wybierają partnerów bardzo inteligentnych, ponieważ uważają ich za bardziej pomysłowych, otwartych i skłonnych do wielu eksperymentów. Bliźniak jest bowiem uzależniony od testowania nowinek erotycznych. Partner, który będzie zbyt pruderyjny nie zatrzyma go przy sobie na długo. W sypialni Bliźniaka powinno być wiele akcentów związanych z kolorem żółtym oraz złotem.

RAK

Rak ma swoją tajną broń, jaką jest intuicja i empatia. Wie jak sprawić przyjemność kochankowi i nie musi zdobywać wiedzy podręcznikowej, by go zadowolić. Rak to partner czuły. Nie zapala się łatwo jak Baran, nie można też z nim liczyć na sex nietypowy. Techniki Raka są subtelne i dopasowane do każdego partnera indywidualnie. Rak stara się przekazać swoje ciepło i wrażliwość a z aktu seksualnego uczynić coś wyjątkowego. Raki niechętnie zmieniają partnerów, ponieważ dla nich każdy partner jest pewnego typu zadaniem, które należy rozwiązać. Uczenie się wciąż nowych schematów nie interesuje Raka. Romantyczna atmosfera i wyszukane potrawy to najlepszy afrodyzjak dla Raków. Ich sypialnie powinni być w kolorach pastelowego błękitu lub zieleni.

LEW

Kochanek lub kochanka spod znaku Lwa to partner bardzo żywiołowy, który z entuzjazmem podchodzi do spraw miłości. Na pewno nie zawiedziesz się na Lwie w sypialni choć także i tam nie stroni on od efektownych gestów i stara się wywrzeć na partnerze piorunujące wrażenie. Lew jest najbardziej pomysłowym ze znaków zodiaku, jego partner może się nawet poczuć nieco zdominowany, przez naturalne cechy Lwa. W sypialni tak jak i w życiu Lew chętnie przejmuje pałeczkę i sam wyznacz rytmy miłości. Jeśli nie chcesz by Lew się znudzili, musisz pozwalać mu na wszelkie eksperymenty, ale od czasu do czasu przejmować kontrole nad sytuacją. Lew jest szczodrym kochankiem, na pewno więc zadba w równym stopniu o swoją przyjemność co o przyjemność partnera. Wszystko co drogie i ekskluzywne dobrze wpłynie na emocje Lwa, warto więc zaopatrzyć się przed jego wizytą w jedwabną pościel i świece. Sypialnia Lwa powinna być w kolorze żółtym, który pobudza dobre wibracje.

PANNA

Panny są skryte, a ogromne pokłady emocji chowają bardzo głęboko w swoim wnętrzu. Może być więc tak, że ktoś zachwycony dystansem Panny nagle dowiaduje się, że jego partner ma bardzo duży temperament, któremu nie jest w stanie sprostać. Dla Panny sex jest ważny kiedy stanowi cześć jej życia. Bywają Panny chłodne, które nie lubią seksu i są także bardzo namiętne, którym trudno dotrzymać kroku. Jednocześnie krytycyzm Panny może przeszkadzać jej partnerowi. Najlepiej odwrócić uwagę Panny zasypując jej świat złotym pyłem. Niebieski kolor sypialni, kosztowna pościel i miękkie dywany, skutecznie wprawią Pannę w dobry nastrój. Do tego klasyczne afrodyzjaki jak szampan i truskawki. Najlepiej zatroszczyć się o coś słodkiego, ponieważ Panna ma słabość do słodyczy. Pannę zdobyć bardzo trudno ponieważ swego łóżkowego partnera muszą obdarzyć zaufaniem zanim pokażą mu jak bardzo są namiętne. Niemniej kiedy Panna raz podejmie decyzje nie wycofa się i nie wystarczy jej jedynie gra wstępna.

WAGA

Wagi to prawdziwymi artyści miłości, w sam akt miłosny wkładają wiele wyrozumiałości i empatii. Pragną dawać i brać przyjemność. Dążą do pełnej harmonii ciał i dusz. Kochankowie Wagi często zyskują wręcz magiczną moc nad partnerem, a jeden ich uśmiech rozpala zmysły. Waga nie będzie jednak tolerować lenistwa w alkowie. Partner musi być w tym samym stopniu zaangażowany co Waga. Seks jest dla Wagi ważny, jednak powinien mieć odpowiednią oprawę. Waga ceni romantyczną atmosferę, a także lubi by w chwilach uniesień towarzyszyły jej dźwięki muzyki. Taniec nastraja ją do miłości i sprawia, że Waga staje się bardziej namiętna. Sypialnia Wagi powinna być kolorze czerwonym lub różowym, czyli w kolorach miłości. Wagi cenią także zapach kwiatów i nastrojowe światło świec.

SKORPION

Skorpion jest królem sypialni, jego partner nie może więc być oziębły lub traktować go z dystansem. Skorpion żąda i wymaga, potrafi być zarówno stroną dominującą jak i bierną. W całym zodiaku jedynie Skorpion może zapewnić swojemu partnerowi ogromne spektrum emocji. Dzięki wyobraźni i pomysłowości Skorpiona jego partner ma gwarancję, że w sypialni nigdy nie będzie się nudzić. Skorpiony chętnie zdobywają wiedzę na temat nowych technik erotycznych i wykorzystują ją w sypialniach. Osoby urodzone w tym znaku mogą być niezwykle namiętnymi kochankami. Trudno im się oprzeć, zwłaszcza jeśli partner obdarzony jest równie wielką wyobraźnią i potrzebą realizowania swoich fantazji erotycznych. W sypialni Skorpiona powinna królować zieleń, jednak pościel musi być w kolorze różowym lub czerwonym.

STRZELEC

W ramionach Strzelca każdy kochanek będzie usatysfakcjonowany. Jako jeden ze znaków ognia bezbłędnie włada namiętnością potrafiąc oczarować i zaskoczyć partnera. Strzelec jest wyjątkowo energiczny i pomysłowy w sypialni. Nie przeszkadza mu też, gdy jego partnerowi nieco brakuje wyobraźni Strzelec potrafi samodzielnie wyczarować odpowiedni nastrój, kocha wszelkie eksperymenty, jeśli więc natrafi na takiego partnera, z którym będzie mógł zrealizować wszystkie swoje fantazje, będzie naprawdę szczęśliwy. Kochankowie spod tego znaku muszą urozmaicać seks ponieważ tylko wtedy odnajdą spełnienie. Strzelce nawet w łóżku nie tracą poczucia humoru, potrafią więc z gracją wybrnąć nawet z bardzo kłopotliwej sytuacji. Najlepszym kolorem do sypialni Strzelca będzie biel i róż. Zbyt duszna, zmysłowość działa na niego przytłaczająco.

KOZIOROŻEC

Koziorożec nie należy do kochanków spontanicznych. Jest nieco nieśmiały i chroni swoje uczucia pod szczelnym pancerzem obojętności, a nawet cynizmu. Nie oznacza to jednak tego, że jest chłodny i beznamiętny. Jeśli Koziorożec znajdzie odpowiedniego partnera jego miłość zapłonie równie mocno jak afekty Barana, jednak nie wygaśnie tak szybko. Koziorożec jest wytrwałym zdobywcą, który będzie cieszył się jedynie z podboju całkowitego. Partnerowi zapewni nie tylko wielką namiętność, ale także ogromne pokłady czułości. Zarówno pan jak i pani Koziorożec potrzebują bardzo dużej dawki romantyzmu, a namiętność budzi się w nich dopiero wówczas, gdy otwierają przed kimś serce. Koziorożec to nie jest kochanek na jedną noc. On pragnie wiązać się na dłużej. Sypialnia Koziorożca powinna być w kolorze błękitnym, lecz wiele jej akcentów może mieć kolor żółty. W jedwabnej pościeli Koziorożec poczuje zarówno romantyzm jak i namiętność. W idealnej sypialni Koziorożca znajduje się kominek oraz czuć woń kadzidła o zapachu sosny.

WODNIK

Wodniki są najbardziej pomysłowe w sypialni spośród wszystkich znaków zodiaku. Jak nikt uwielbiają słowa i wymyślne erotyczne historyjki, przy czym skłonne są do tego, by opowiadać swoim partnerom bajki z romansem w tle. W łóżku oryginalne i wymykające się wszelkim schematom. Wodnik wyobraźnię wykorzystuje do tego, by oczarować i podbić serce partnera lecz uwaga, kiedy podbój uda się całkowicie Wodnik może odejść by poszukać nowego wyzwania. Wodniki mogą być zarówno dominujące jak i bierne w zależności od tego, czego będzie wymagał ich partner. Wodnik gotowy jest na wszelkie wyzwania by rozpalić żar i podnieść temperaturę w sypialni. Osoby urodzone w tym znaku doskonale znają potrzeby swego ciała i wymagają, by ich partner był bardzo dokładny w odgadywaniu stref erotycznych na ciele Wodnika. Sypialnię dla Wodników najlepiej utrzymać w tonacji morskiej zieleni. Pościel musi być jaskrawo czerwona, satynowa lub jedwabna.

RYBY

Ryba w życiu nieśmiała, w miłości otwarta i kierująca się intuicją. Potrafi poznać najskrytsze marzenia partnera i wykorzystać tę wiedzę do zaspokojenia jego potrzeb w sypialni. Ryba swoją seksualność łączy z uduchowieniem, lubi więc romantyczna scenerie i niezwykłe opowieści. W erotycznym tangu poznasz pasje i namiętność Ryby, a jej zmysły rozgrzeje światło świec i elegancja sypialni. Ryba nie należy do kochanków bardzo pomysłowych i nie przywiązuje bardzo dużej wagi do techniki. Nie czyta książek o tym jak zadowolić partnera, a skupia się jedynie na tym co odczuwa. Można powiedzieć, że do każdego kochanka Ryba dostosuje sposób zaspokojenia go i z pewnością będzie potrafiła wyzwolić ogromne pokłady namiętności. Niestety Ryba także i w łóżku cierpi na zmienność nastrojów, dlatego jej kochanek musi przygotować się na podroż kolejką górską i czerpać z tej podróżny jak najwięcej przyjemności. Dla Ryby nie tak ważny będzie nastrój sypialni jak łazienka. By rozpalić Rybę potrzeba światła świec, wanny wypełnionej gorącą woda i płatkami róży oraz nastrojowej muzyki.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *