magic-1285540_1280

Prezent pod choinkę dla faceta

Pewien egoizm przy kupowaniu prezentów dla mężczyzny jest bardzo wskazany. Oczywiście nie oszukujmy się, dla wielu facetów dodatkowym bonusem będziesz ty w seksownej bieliźnie, przewiązana szkarłatną wstążką. Nie musisz się jednak kłaść pod choinką i to jest wielki plus, bo jeśli z choinki zbyt wcześnie zaczną opadać igły może być bardzo niewygodnie.

Prezent dla mężczyzny to trudna sprawa, kobieta musi przemyśleć wiele spraw, a zadowolenie obdarowanego nie jest tu najważniejszym kryterium. Przede wszystkim należy sobie zdać sprawę z tego, że niezależnie co zaplanujesz to ty masz być najważniejsza. Nie ma więc sensu ofiarowywać mężczyźnie konsoli, nowych gier, sprzętu do ćwiczeń, czy też nowoczesnej elektroniki. No chyba, że chcesz aby twój facet przez kilka dni był obecny jedynie ciałem.

Im tańszy jest prezent tym powinien być bardziej pomysłowy. Można tu podzielić pomysłowość na tę bardziej i tę mniej objechaną. Na pewno nie należy popadać w przesadę. Czyli laurka z kwiatuszkiem i wierszykiem to trochę za mało, ale laurka z twoim nagim zdjęciem jest jak najbardziej w porządku. Bezpiecznymi choć kosztownymi prezentami są perfumy i zegarki. W przypadku tego pierwszego podarku ty też odnosisz poważne korzyści, bo twój facet ładnie pachnie.

Prezentami, które najmniej zainteresują mężczyznę, są kapcie, bielizna i krawaty. Jest to klasyczny zestaw: zanudź mnie na śmierć. Jeśli nie lubisz mężczyzny zawsze możesz mu dać taki prezent, który po prostu go wkurzy. W tym wypadku idealny będzie jakiś kurs. Te z gatunku najbardziej wkurzających to kursy: tańca oraz odnajdywania i doskonalenia siebie. Kurs seksu tantrycznego mógłby skłonić go do myślenia, że sugerujesz mu zmianę partnerki lub że pragniesz eksperymentować.

Mężczyźni z wiekiem stają się bardziej praktyczni, dlatego młodemu facetowi należy dać coś błyszczącego i niepraktycznego, pamiętając by prezent był niespodzianką i zaskoczeniem. Starszemu spodoba się tylko to co praktyczne i lepiej go nie zaskakiwać, bo takie zaskoczenie mogłoby być dla niego ciężkim przeżyciem. Najtrudniej z facetem w wieku średnim, on po prostu chce czegoś szalonego, więc wysil kobieto swoją całą kreatywność, bo tego właśnie się od ciebie oczekuje. Musisz być zakasująca i w pełni nieprzewidywalna. Ten pan wybaczy ci wszystko, ale nie nudę.

Pierwsza i ostatnia rada pozostaje ta sama. Ty, ubrana w skąpą bieliznę lub jedynie przewiązana czerwoną kokardką, to w większości przypadków będzie ten najbardziej oczekiwany prezent.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *