woman-g8ea4a0702_1920

Powrót stylu bodycon

Bodycon to skrót body conscious, a oznacza świadomość ciała. Ten styl wielokrotnie już się pojawiał i na pewno jeszcze nie raz powróci. Niektóre kobiety, znane z pierwszych stron plotkarskich magazynów, niezależnie od pojawiających się trendów w modzie, wierne są wyłącznie stylowi bodycon.

Dla kogo jest bodycon?

Choć linia „blisko ciała” wydaje się być przeznaczona tylko dla szczupłych kobiet, nie dotyczy to stylu bodycon. Jest on bowiem dedykowany kobietom, które mają krągłości. Osoby bardzo szczupłe, niekoniecznie będą zadowolone ze swego odbicia w lustrze, jeśli wybiorą stylizację „blisko ciała” w wersji bodycon. Pod tym względem krągłości są tu na uprzywilejowanej pozycji. Zwykle uważa się, że osoba szczupła może nosić wszystko i zawsze wygląda świetnie. Nie dotyczy to stylu bodycon, którego żaden dobry stylista nie poleci osobom bardzo szczupłym.

Na jakie okazje bodycon?

Bodycon to wbrew pozorom nie jest styl na specjalne okazje. Bez problemu można w ten sposób ubierać się na co dzień i co ważne czuć komfortowo.

Warto jednak pamiętać, że jest to styl przyciągający spojrzenia i to zarówno damskie jak i męskie, ponieważ eksponuje kobiecość, pokazuje odwagę i świadomość kobiecości.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze