demony

Odczynianie uroków

Każdy, kogo spotyka wiele klęsk i niepowodzeń, w pewnym momencie zaczyna się zastanawiać, dlaczego tak się dzieje. Nawet, jeśli nie wierzysz w magię, możesz zacząć podejrzewać, że wszelkie nieszczęścia, jakie na Ciebie spadają są wynikiem jakiejś klątwy lub przekleństwa. Ludzie, wierzący zwracają się wtedy do Boga, upatrując w nim ratunku, a w modlitwach i czynnym życiu religijnym, odnajdują spokój duszy.

Złe uroki i demony

Choć nie mówi się o tym wprost, Kościół Katolicki kształci i przygotowuje księży do walki z demonami. Dziś to jedyny kościół, który zajmuje się problemami złych uroków. Nie każdy jednak, na kogo rzucono klątwę lub przekleństwo, może skorzystać z pomocy Kościoła Katolickiego. Wiara w Boga pomaga jedynie osobom wierzącym, praktykującym i takim, którzy potrafią stworzyć bardzo silną więź z Bogiem. Nie wystarczy jednak chcieć uwierzyć, trzeba uwierzyć naprawdę i intensywnie przeżywać wiarę. Droga do odczynienia uroków dostępna przez Kościół Katolicki i wiarę w Boga, nie jest drogą dostępną dla wszystkich. Jeśli wierzysz, że pasmo klęsk, jakie na Ciebie spadły, to wynik złego uroku lub przekleństwa, a nie potrafisz zaufać Bogu i oddać się w jego opiekę, powinieneś zwrócić się do osoby, która może Ci naprawdę pomóc.

Choć nie mówi się o tym wprost, Kościół Katolicki kształci i przygotowuje księży do walki z demonami. Dziś, to jedyny Kościół, który zajmuje się problemami złych uroków. Nie każdy jednak, na kogo rzucono klątwę lub przekleństwo, może skorzystać z pomocy Kościoła. Wiara w Boga, pomaga jedynie osobom wierzącym, praktykującym i takim, którzy potrafią stworzyć bardzo silną więź z Bogiem. Nie wystarczy jednak chcieć uwierzyć, trzeba uwierzyć naprawdę i intensywnie przeżywać wiarę. Droga do odczynienia uroków dostępna przez kościół Katolicki i wiarę w Boga, nie jest, więc drogą dostępną dla wszystkich. Jeśli wierzysz, że pasmo klęsk, jakie na Ciebie spadły, to wynik złego uroku lub przekleństwa a nie potrafisz zaufać Bogu i oddać się w jego opiekę, powinieneś zwrócić się do osoby, która może Ci naprawdę pomóc.

Strach przed dniem jutrzejszym…

Dziś często spotyka się ludzi, którzy stracili nadzieję na poprawę swojego losu. Żyją w strachu przed dniem jutrzejszym. Nie potrafią planować przyszłości, ponieważ paraliżuje ich strach przed życiem. Ludzie ci są przekonani, że nie ma ucieczki przed złym urokiem, jaki na nich rzucono. Często stają się podejrzliwi, eliminując kolejne osoby ze swojego otoczenia. W końcu zostają sami, lecz ich strach nie znika. Bywa, że osoby te decydują się, nawet na tak desperacki krok, jakim jest samobójstwo. Życie w strachu przed kolejnym dniem, prowadzi do depresji i paranoi. Ze złymi urokami należy walczyć, jednak trzeba wybrać określoną broń i metody, które uczynią tę walkę skuteczną. Odczyniając uroki na własną rękę lub korzystając z pomocy kogoś niewykwalifikowanego, pobudzamy siły, o jakich istnieniu nie mamy pojęcia. Możemy w ten sposób, nie tylko narazić się na większe kłopoty, ale też zwiększyć moc przekleństwa.

Kto może rzucić klątwę?

Powszechnie sądzi się, że klątwę lub przekleństwo może rzucić tylko osoba, która zna się na magii – nie jest to prawdą. Dziś wiele praktyk magicznych zostało zapomnianych. Nie oznacza to, że już nie rodzą się dzieci uzdolnione, które choć nigdy nie nauczą się w pełni wykorzystywać swoich zdolności, będą mogły posługiwać się klątwami i przekleństwem. Może je rzucić każda osoba, w której jest wystarczająco wiele zła, zazdrości i wściekłości. To nie musi być nawet osoba, którą skrzywdziłeś. Osoba głęboko przez Ciebie skrzywdzona, czując gniew, złość, bezradność i ból straty, może rzucić bardzo silne przekleństwo, którego nie sposób będzie złamać. Najbardziej znaną klątwą tego rodzaju, jest przekleństwo rzucone przed śmiercią przez Jakuba de Molay, na króla Francji Filipa Pięknego i papieża Klemensa V.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze