obsessive3

Obsessive – flirt z bielizną

Choć pewnie niewiele osób zafascynowanych bielizną marki Obsessive o tym wie, firmę tę założono w 2006 roku w Polsce, na Podbeskidziu. Kreatorami marki byli Agnieszka i Tomasz Szpilowie.

Firma miała start trudny, ponieważ od początku finansowana była ze środków własnych właścicieli. Na szczęście dla nich i dla wszystkich miłośników bielizny Obsessive przetrwała trudne początki i zaczęła się bardzo intensywnie rozwijać.

Nie będę jednak opowiadać o biznesie, skoro mogę opowiedzieć o pięknej bieliźnie jaką daje nam Obsessive.

Zacznijmy od tego, że Polacy zawsze pragną rzeczy wyjątkowych. Nie zawsze jednak możemy to dostać. Producenci i sprzedawcy bardzo często nie doceniają klientów i ich wyobraźni. Każą nam kupować to co jest, zabraniają nam marzyć nawet o czymś lepszym.

Obsessive od początku odcięło się do nudy, sztampy, jedynych słusznych rozwiązań. Dało nam bieliznę finezyjną, podniecającą, kuszącą i przede wszystkim pobudzającą wyobraźnie.

Wiemy, że bałwana jest przyjazna dla ciała, że dodatek bambusowych włókien sprawia, że nosi się lepiej. Jednak, czy naprawdę seksowne, pełen życia kobiety chcą bielizny praktycznej i ekonomicznej? Nie jestem chyba jedyną osobą, która chciałaby od bielizny znacznie więcej?

Obsessive to właśnie to „coś więcej”. Coś co sprawia, że zapomina się o problemach, metryce, nie myśli się o tym co może pójść źle, ale tylko o tym co pójdzie dobrze. Czy bielizna może poprawiać nastrój? Mnie poprawia od 20 lat. Może też spróbujesz?

Obsessive wprowadza na rynek nowe kolekcje dwa razy w roku. Tak samo robią wielkie marki. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się jakie nowe produkty marka zaproponuje w kolejnym sezonie, zawsze może sprawdzić galerię projektów, na stronie marki.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *