zirruruurruur

Numerologiczny mężczyzna. Jaki on jest?

Jeśli chcesz wiedzieć jaką jesteś wibracją według numerologii możesz ją w prosty sposób obliczyć, a potem sprawdzić jak numerologia wpływa na twoje życie.

Jak obliczyć swoją numerologiczną cyfrę według daty urodzenia:

Osoba urodzona 12.12.1986 roku, oblicza swoją numerologiczną cyfrę w następujący sposób:

1+2+1+2+1+9+8+6 = 30 wynikiem jest liczba dwucyfrowa, dlatego należy liczyć dalej: 3+0 = 3

Osoba urodzona 12.12. 1986 roku – jest więc numerologiczną liczbą – 3

Numerologiczna jedynka

To bardzo silna osobowość, która wpływa na wszystkich otaczających go ludzi. W połączeniu ze zdobytą wiedzą i charyzmą ten mężczyzna może osiągnąć każde zamierzenie. Jego usposobienie jednak nie jest „równe”, dlatego partnerka, która jest w związku z numerologiczną jedynką powinna być wyrozumiałą i pamiętać, że czasem trzeba po prostu przeczekać burzę, oraz że ten mężczyzna lubi mieć własny świat.

Numerologiczna dwójka

To mężczyzna, który najlepiej daje sobie radę w zawodach, gdzie potrzebna jest dobra organizacja. Bardzo ceni sobie wolność, wierzy w ideały. Nie zmienia ani przyjaciół ani upodobań Jest wierny w miłości. Ma też jednak niezbyt przyjemne cechy. Brak mu elastyczności powoduje, że ten mężczyzna nie umie przystosować się do nowych okoliczności do tego, że życie się zmienia. Ponieważ nie zależy mu ani na karierze ani na pieniądzach, nie czuje potrzeby by robić coś do czego nie ma przekonania. Jego partnerka ma trudne zadane utrzymywania i prowadzenia całego domu podczas gdy mężczyzna dwója ratuje świat.

Numerologiczna trójka

Ten mężczyzna potrzebuje czasu by dojrzał. Wraz z jego upływem zmienia się z kogoś kto kocha tylko dobrą zabawę i duże towarzystwo w kogoś, kto bierze odpowiedzialność za innych. Najlepiej mężczyzna trójka czuje się otoczony ludźmi, którzy go podziwiają. Lubi być w centrum zainteresowania. Ceni kosztowne rozrywki. Jego partnerka musi przymykać oko na flirty numerologicznej trójki. Najlepiej poznać tego mężczyznę gdy wejdzie w wiek średni, gdy doświadczenie przejmie kontrolę nad impulsami. Wtedy też mężczyzna trójka ma szanse na największe życiowe sukcesy.

Numerologiczna czwórka

Dla numerologicznej czwórki najważniejsza jest praca. To tu realizuje swoje marzenia i aspiracje. Rodzina zawsze będzie na dalszym planie. To troskliwy, ale wymagający ojciec, który w domu stosuje często zasady rywalizacji takie jak w pracy. Partnerka mężczyzny czwórki musi być dobrze zorganizowana i nie angażować go zbyt mocno w sprawy domowe. Mężczyzna czwórka nie jest konfliktowy, ale lubi by życie toczyło się tak jak on zaplanował. Nie przepada za imprezami, o ile nie łączą się z pracą. Rozrywki związane z pracą są dla niego najbardziej odpowiednie. Przyjaciół szuka w kręgu osób, które z nim pracują.

Numerologiczna piątka

Dla tego mężczyzny wolność jest najważniejsza. To determinuje każdy aspekt jego życia. Nie jest w stanie przywiązać się na dłużej do takiej pracy, która ogranicza jego wolność. Może często zmieniać posady. Nie przywiązuje się do miejsca, nie ma więc problemu ze zmianą miejsca zamieszkania. Stałe związki to też dla niego obciążenie, zwłaszcza gdy pojawiają się dzieci. Jest to bardzo trudny partner, który daje wiele, lecz zabiera też wiele. Czasem życie numerologicznej piątki może wyglądać jak ucieczka przed problemami. Gdy pojawiają się na horyzoncie mężczyzna piątka znika. Piątka nigdy nie bywa samotna, zawsze znajduje grupę towarzyszy, znajomych i przyjaciół, którzy dzielą z nim podobne pasje i miłość do wolności.

Numerologiczna szóstka

To typ bardzo odpowiedzialny, który nie pozwoli partnerce na to by decydowała o wszystkim samodzielnie. Jest wsparciem i podporą rodziny. Rodzina jest też dla niego najważniejsza. Jest to jedyny typ mężczyzny, który tak łatwo zamienia słowo „ja” na słowo „my”. Idealny partner dla kobiety, dla której także najważniejsza jest rodzina. Jednak dla kogoś kto ciągle pragnie przygód, numerologiczna szóstka może być partnerem nudnym. Szóstka udowadnia swoje uczucia każdego dnia w tym co robi, lecz nie jest mistrzem słowa i romantycznych gestów. Nie należy tego od niego wymagać.

Numerologiczna siódemka

Żyje z pasją i chce by tak było przez cały czas. Ma bardzo wiele zainteresowań, ale nie lubi się nimi dzielić. Potrafi przyciągać uwagę i dysponuje charyzmą, jednak nie zależy mu na karierze. Wszystko co robi, robi po to by być wiernym sobie. Jego pasje są dla niego najważniejsze, więc partnerka powinna to docenić i zaakceptować. Nawet posiadając rodzinę numerologiczna siódemka potrafi zapominać o obowiązkach z tym się wiążących. Pragnie by partnerka zajmowała się wszelkimi sprawami dotyczącymi życia rodzinnego. Najlepiej układa mu się z kobietami, które nie potrzebują wielkiej uwagi z jego strony i umieją znaleźć sobie własne pasje.

Numerologiczna ósemka

To mężczyzna, który bardzo wiele czasu poświęca na rozwój osobisty i pragnie by najbliższe otoczenie także się rozwijało. Jest wymagający. To typ perfekcjonisty, dla którego nic nie jest dość dobre. Tak samo krytycznie ocenia siebie jak i partnerkę. Trudno z nim żyć ponieważ to on chce podejmować wszelkie ważne decyzje. Gdy przed numerologiczną ósemką życie nie stawia wyzwań może wpaść w depresję i marazm, z którego trudno go potem wyciągnąć. Choć wydaje się, że to mężczyzna bardzo pewny siebie, tak naprawdę potrzebuje on wsparcia i zapewnień o tym, że jest dla kogoś ważny i to co robi jest dobre. Partnerka ósemki może mieć kłopoty z przystosowaniem się do jego wymagań i zmienności nastrojów. Choć numerologiczna ósemka jest bardzo wartościowym człowiekiem, trudno z nim żyć.

Numerologiczna dziewiątka

Trudno mu znaleźć prawdziwych i wiernych przyjaciół ponieważ na swojej drodze częściej spotyka takich, którzy chcą go wykorzystać. Nie jest dla niego ważna kariera, ale bardzo sumiennie podchodzi do obowiązków zawodowych. To człowiek, z którym warto się zaprzyjaźnić i którego warto poznać. Nie jest wymagający wobec partnerki i przyjaciół. Akceptuje wiele rzeczy, jednak ma własne tajemnice i nigdy całkowicie nie potrafi się otworzyć. łatwo namówić go do wszelkich działań związanych z niesieniem pomocy innym.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *