jpg-800x500_

Moda, która przetrwała próbę czasu

Pewne rzeczy w modzie nigdy się nie zmieniają. Jest ich niewiele jednak są to symbole elegancji i wyrafinowania. Każda kobieta powinna je posiadać w swojej garderobie.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mała czarna

To jedna z tych klasycznych pozycji, które sprawdzają się zawsze. Można ją włożyć do pracy, dodając żakiet, pantofle na słupku oraz elegancką apaszkę. Mała czarna może mieć formę klasycznej sukienki ołówkowej lecz nie jest to element konieczny. Sukienka musi mieć długość midi, czyli kończyć się lekko za kolanem, w połowie kolana lub tuż przed kolanem. Musi też być w jednolitym, czarnym kolorze.

1111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Perły

Naturalne perły są bardzo kosztowne, jednak Coco Chanel wpadła na doskonały pomysł, zastępując naturalną biżuterię – biżuterią sztuczną. Od tego czasu każda kobieta może pozwolić sobie na własny sznur pereł. Jest to najbardziej elegancka biżuteria, a co najważniejsze pasująca do każdej kreacji. Pojedynczy, krótki sznur pereł można nosić na co dzień, bardziej skomplikowane konstrukcje, takie jak kolie czy długie sznury, można zakładać wieczorem.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szpilki

Eleganckie szpili o klasycznej formie to element garderoby, który zdecydowanie przetrwał próbę czasu i jest uważany za jeden z podstawowych atrybutów eleganckiej kobiety. Takie szpilki to doskonały wybór na wszelkie eleganckie okazje. Klasyczny model ma spiczasty koniec i wąską, wysoką szpilkę.

Jedna odpowiedź

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *