zodiak11

Kto ma szansę zwrócić twoją uwagę? Zodiakalne fascynacje

Czasem fascynuje nas ktoś lub coś kto/co w ogóle do nas nie pasuje, ale mimo to nie potrafimy zrezygnować i dać sobie spokój. Jakim fascynacjom ulegamy?

Baran

Barana fascynuje energia spontaniczność ruch, kolor, wyzwanie. Ulega więc fascynacjom dla niego szkodliwym. Ciągnie go do bardzo niebezpiecznych sportów, znajomości, życia na krawędzi. Po przeciwnej stronie bieguna znajdują się ludzie o zimnej krwi, którzy zawsze umieją zachować spokój, ludzie, którzy wszytko kalkulują. Nie pasują oni do Barana, jednak to czego on nie rozumie wyjątkowo go kusi. Stąd wiąże się ze Skorpionami, Pannami lub Rakami. Z takich związków ani typowy zodiakalny Baran nie może czerpać satysfakcji, ani tez typowi przedstawiciele znaków: Skorpiona, Panny i Raka. Barana może zafascynować bycie domatorem, choć nie ma do tego żadnych predyspozycji o czym wcześniej czy później boleśnie się przekona.

Byk

Byk jest rozsądny, ale nierozsądne fascynacje nie są mu obce. Sam odpowiedzialny, dbający o swój umysł i mocno stąpający po ziemi, szuka towarzystwa marzycieli i romantyków. Zupełnie nieodpowiednio lokuje uczucia w Lwie lub Baranie. Jednak największą porażką mogą się okazać dla niego fascynacje Bliźniętami i Wodnikami. Typowi przedstawiciele tych znaków są niestali w uczuciach i pragnieniach, a przecież Bykowi najbardziej zależy właśnie na lojalności. Jeśli chodzi o przedmioty, zupełnie nieodpowiednia, a jednak bardzo częsta u Byków jest fascynacja niewielkimi przedmiotami, nietypowymi, delikatnymi meblami, urządzeniami stworzonymi dla kogoś bardzo drobnego, często mało solidnymi.

Bliźnięta

Bliźnięta fascynuje całe życie przyjmują więc z dobrodziejstwem inwentarza wszelkie swoje fascynacje, nie wgłębiając się w ich istotę i fakt, czy one im szkodzą czy nie. Bliźnięta zawsze potrafią odnieść korzyść nawet z najbardziej dziwnej fascynacji. Lubią się uczyć i lubią eksperymentować, nic więc ich za mocno nie zadziwi. Niemniej niektóre fascynacje mogą być dla Bliźniaka bardzo męczące. Do takich zalicza się fascynacja Rybami i Rakiem. Już sama znajomość z typowymi przedstawicielami tych znaków może być dla Bliźniąt męcząca. Pragnący całkowitej wolności Bliźniak nie powinien fascynować się niczym, co odbierze mu tę wolność.

Rak

Rak ulega fascynacjom może niezbyt chętnie, ale nie potrafi niczego odmówić swojemu sercu. A fascynują go gorące uczucia, inteligencja i twarde zasady. Łatwo może ulec fascynacji Lwem, jednak związek taki będzie pełen burz, które Rak będzie musiał przeczekać i Skorpionem, który nie do końca jest tym za kogo się podaje, co może wprawić Raka w całkowite zdumienie. Fascynacjom, którym Rak ulega najczęściej jest pogoń za okazjami, tanimi zakupami i możliwościami oszczędzania. Nie potrafi sobie też bardzo często odmówić zupełnie nieprzemyślanych zakupów. Rak zawsze myśli o sobie jako o istocie eterycznej i delikatnej. Czasem więc kupuje dla takiej istoty różne rzeczy. Po krótkim czasie okazuje się, że to był wielki błąd.

Lew

Lwa fascynują osobowości namiętne i skrajne. Nie potrafi się oprzeć temu co go wprawia w osłupienie. Kiedy Lew przestaje myśleć dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Sam będąc stałym w uczuciach i lojalnym, Lew potrafi ulec fascynacji niestałym Bliźniakiem i Strzelcem. Ma też słabość do Skorpiona, choć te dwa znaki nigdy się nie pogodzą, bo każdy z nich chce być ważniejszy. Lew nie będzie w stanie ciągle zabiegać o czyjeś względy. Najbardziej bolesną dla Lwa fascynacją jest pragnienie życia na wysokiej stopie, luksusu, wszystkiego w doskonałej jakości. To prowadzi wprost do życia ponad stan i długów.

Panna

Panna bardzo stara się nie ulegać fascynacjom, ale sąsiedztwo zodiakalnego Lwa ma na nią widocznie pewnie wpływ. Pannę tak jak Lwa fascynuje piękny, kolorowy świat, w którym nie ma zobowiązań, a jest życie na wysokiej stopie. Do takiego świata ciągnie serce Panny, która pragnie się tam znaleźć. Zwykle jednak potrafi ubrać swoje fascynacje w konkretne cele i realizować je po kolei. I tak pewnego dnia fascynacja Panny może się stać jej rzeczywistością. Jeśli chodzi o ludzi, Pannę tak jak Raka fascynują znaki namiętne: Baran, Lew, Skorpion. Nie zawsze są to mądre fascynacje. Poza Skorpionem, Panna raczej nie ma wielkich szans na sukces w relacjach z typowymi przedstawicielami znaku Lwa i Barana.

Waga

Nawet rozsądna Waga ulega fascynacjom. Ona też pragnie wyjątkowego życia i ciągnie ją do wielkiego świata. Swoim marzeniom Waga nie stawia ograniczeń, ale sobie i owszem. Jeśli Waga ulega fascynacji zmierza do tego by zdobyć to czego pragnie lub to o czym marzy. Nie zawsze te fascynacje przynoszą Wadze szczęście, ale potrafi się z tym pogodzić. Wagę fascynują osoby odmienne od niej. Mające duży potencjał, namiętne, nierozsądne lub odmiennie: delikatne, wrażliwe, takie, którymi trzeba się opiekować. Wydaje się, że kogoś tak kontrującego siebie i dążącego do równowagi nie mogą fascynować ludzie jej pozbawieni, a jednak tak się dzieje. Jeśli chodzi o przedmioty nie zawsze dobra dla Wagi jest fascynacja modą i luksusem.

Skorpion

Skorpiona tak jak i Wagę przyciąga i fascynuje luksus. Bardzo często chcą coś mieć natychmiast, a oczekiwanie je drażni. Ulegają też niezbyt sensownym fascynacjom dla ludzi pochodzących z trygonu ognia. Skorpion pragnący mieć kontrolę nad wszystkim nie będzie w stanie kontrolować nikogo z trygonu ognia. A to łączy się z licznymi frustracjami i przykrościami. Ta fascynacja jest tak samo kłopotliwa dla Skorpiona jak i dla Lwa, Barana lub Strzelca.

Strzelec

Strzelca fascynują ludzie , których nie jest w stanie do końca poznać, którzy umieją go zaskoczyć. Nie ma zbyt wiele cierpliwości, dlatego jego fascynacje nie trwają zbyt długo. Strzelec zapala się do wielu rzeczy, cześć z nich jest dobra część zupełnie chybiona, na szczęście nic co złe nie trwa za długo, by wyrządzić Strzelcowi prawdziwą szkodę. Wśród wszystkich znaków zodiaku to właśnie Strzelec może być dla innych tą zgubną fascynacją, sam rzadko odnosi rany.

Koziorożec

Koziorożec nie jest wulkanem energii i pomysłów, często więc ulega fascynacji osobami, które cierpią na nadmiar tego czego nie posiada Koziorożec. Zwykle są to niezbyt mądre fascynacje, bo chce on być taki jak ci których podziwia lub chce takich ludzi przywiązać do siebie, a to często niewykonalne. Jeśli chodzi o rzeczy materialne Koziorożec tak jak i Rak może ulec fascynacjom okazyjnych zakupów, lubi bowiem okazje i nie za bardzo podoba mu się wydawanie pieniędzy niepotrzebnie.

Wodnik

Całe swoje życie Wodnik ulega fascynacjom, jako natura bardzo namiętna i zmienna nie potrafi się oprzeć, czy to złym czy to dobrym emocjom. To właściwie jedna długa pogoń od jednej fascynacji do drugiej. Świat jest dla Wodnika placem zabaw, na którym nie kieruje się on logiką tylko wybiera to co może sprawić mu największą frajdę. Z różnym skutkiem dla niego samego. Zwykle nie obywa się bez ran, skaleczeń lub stłuczeń na tej ścieżce. Jednak Wodnik nie potrafi żyć, gdy coś go nie inspiruje, coś go nie uwiera, nie skłania do pogoni.

Ryby

Fascynacje Ryb są nierozsądne i nie zawsze kończą się dla nich dobrze. Właściwie Ryba nie powinna podążać za tym co ją szczególnie fascynuje zakładając już z góry, że wybór nie jest dobry. Ryba lubi zabiegać o coś. Fascynują ją wszelkie tajemnice, nie potrafi jednak odróżnić tych prawdziwych od wymyślonych. Dlatego bardzo często pada ofiarą swojej wyobraźni znajdując kłamców, zamiast ludzi naprawdę dla niej interesujących. Bardzo niedobre dla Ryby są fascynacje zawodami, których nie powinna w ogóle wykonywać. Delikatna Ryba podziwia wielki świat, lecz będąc wewnątrz niego czuje się bardzo zagubiona. Zmuszana do publicznych wystąpień czuje się źle. A jednak ulega takim fascynacjom.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *