Jak twój znak zodiaku radzi sobie z problemami?

Jak Twój znak zodiaku radzi sobie z problemami? Jak pokonać kłopoty?

Baran

Baran nie lubi problemów i nie umie sobie z nimi radzić, dlatego radzi sobie tak jak umie. Ma wbudowany mechanizm ostrzegawczy, który informuje go o kłopotach jakie mogą wystąpić. Baran zawsze będzie wolał rozbić coś zanim to coś urośnie, niż zmierzyć się z tym co jest już dość sporych rozmiarów. Jeśli problem jest duży Baran najchętniej będzie się chciał przed nim ukryć. Dobrze jest gdy ma przyjaciół lub kogoś kto będzie dla niego wsparciem w trudnych chwilach. Kłopoty pozbawiają Barana energii i przebojowości.

 

Byk

 

Byk jak niewiele innych znaków zodiaku radzi sobie z kłopotami. Nic więc dziwnego w tym, że często jest proszony o pomoc, gdy występuje problem. Byk w sytuacjach kryzysowych zmienia się z kogoś bardzo spokojnego, kto czeka jakby w uśpieniu, w osobę która natychmiast ma wiele doskonałych pomysłów.

 

Bliźnięta

 

Bliźnięta nie są specjalistami od rozwiązywania kłopotów, choć zawsze chętnie służą radą. Niestety nie mają talentu do tego by dojść istoty problemu, skupiają się tylko na działaniach doraźnych. Często te same bolączki dotykają Bliźnięta przez długi okres czasu.

 

Rak

 

Dla Raka problemy nie są wyzwaniem, kłopot to katastrofa. Czasem wystarczy mała rzecz, by przyprawić Raka o łzy. szczególnie wrażliwe są w tym znaku panie, które zawsze szukają oparcia w mężczyźnie, a bez niego czują się lekko zagubione. Kobiece i delikatne Raki wolą złożyć problemy w ręce silniejsze i sprawniejsze.

 

Lew

 

Lew z kłopotami radzi sobie w sposób w jaki radzi sobie praktycznie ze wszystkim w życiu. Czeka na jakąś kumulację, a potem metodycznie rozbija każdy problem. Czasem kiedy za długo czeka potrzebuje by ktoś pomógł mu uporać się z bałaganem do jakiego doprowadził.

 

Panna

 

Panna dobrze radzi sobie z kłopotami wtedy gdy pojawiają się one od czasu do czasu. najtrudniej jest jej poradzić sobie z brakiem pieniędzy i perspektyw zawodowych. Inne kłopoty znosi dużo lepiej. Trudno jej znaleźć radę, gdy rozpoczynają się kłopoty w domu. Panna zamiast dyskusji często wybiera milczenie i ukrywanie swoich emocji. W zderzeniu z kimś kto emanuje gniewem Panna woli się wycofać.

 

Waga

 

Waga lubi się mierzyć z kłopotami. Nie zastanawia się jak one są wielkie. Może jednak być jej ciężko, gdy nie uda się jej uporać ze wszystkim w krótkim czasie. Przedłużające się kłopoty, długie oczekiwanie na rozwiązanie jakiegoś problemu, w sytuacji gdy Waga absolutnie nie może niczego przyśpieszyć mogą ją doprowadzić nawet do depresji. Waga jest jednym z najsilniejszych znaków zodiaku. Potrafi zacisnąć zęby i iść przez życie w bardzo trudnych warunkach. Jeśli nie ma wyboru.

 

Skorpion

 

Skorpion radziłby sobie z problemami znacznie lepiej gdyby nie cierpiał na kryzysy zaufania do otaczających go ludzi. Trudno mierzyć się z kłopotami samotnie, a Skorpiony mają problemy z współpracą z innymi na zasadach partnerskich. Ponieważ bardzo cenią kontrolę nad tym co się dookoła dzieje bardzo cierpią gdy coś wymyka im się z rąk. Chaos jest dla nich bardzo wielkim kłopotem i czasem rezygnują nawet z tego co dla nich ważne by uniknąć chaosu swoim życiu.

 

Strzelec

 

Strzelec nie umie samodzielnie rozwiązywać kłopotów. Jego sposobem na wszystko jest nie przejmowanie się nadmierne tym co wokół się dzieje. Posiada instynkt chroniący go przed wszelkimi większymi kłopotami i dzięki temu rzadko kiedy musi wymyślać rozwiązania.

 

Koziorożec

 

Koziorożec ceni bardzo spokój i nudę. Problemy traktuje jako zło w swoim życiu. Gdy coś (czasem cokolwiek) dzieje się inaczej niż zakłada plan Koziorożca pojawia się niezadowolenie i lekka panika. Choć sam nie potrafi rozwiązywać swoich problemów szybko i skutecznie jest dobrym doradcą wtedy, gdy może na coś popatrzeć z dystansu. Dzieje się tak, gdy to nie na niego spadają kłopoty.

 

Wodnik

 

Wodnik w kłopotach potrzebuje wsparcia, lecz ani nie zdaje sobie z tego sprawy, ani o nie nie prosi. Może się to skończyć dla niego bardzo źle. Kiedy Wodnik jest już dokładnie zasypany problemami, potrafi jednak zebrać siły i poszukać wsparcia, narzekając przy tym, że sam by sobie poradził.

 

Ryby

 

Rybie trudno jest uporać się samodzielnie z kłopotami. Stara się jednak pracować nad sobą. To Ryba właśnie ma skłonność do najbardziej dramatycznych ucieczek przed problemami dnia codziennego. Ona jest najbardziej narażona na hazard, alkoholizm, chroniczną depresję. Przy jej boku zawsze powinien być dobry partner. Ryba musi też zadbać o to by jak najwcześniej otoczyć się przyjaciółmi, którzy będą ją wspierać w chwilach kryzysowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten + 6 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.