Horoskop z Tarotem na tydzień: 29 czerwca 2010 – 5 lipca 2020 r.

Horoskop na nowy tydzień dla wszystkich znaków zodiaku

 

 

Baran

 

Karta Tarota – Księżyc

Nie umiesz otrząsnąć się z marzeń i nie będziesz umieć podejmować logicznie decyzji. Unikaj więc wchodzenia w nowe relacje, spisywania umów, zaciągania zobowiązań. Życie może dotkliwie zweryfikować dzisiejsze wybory, które wydają ci się tak wyjątkowo korzystne. Nie ufaj plotkom. Nie każdy, kto teraz wydaje ci się życzliwy, tak naprawdę chce dla ciebie dobrego życia. Poleganie na własnej intuicji to też nie najlepszy wybór. Staraj się chodzić po ziemi i odrzucać porywy uczuć.

 

 

 

Byk

 

Karta Tarota – Cesarzowa

Twoje przeczucia tym razem nie zawodzą i czeka cię dobry okres. Masz szansę na powodzenie w każdej sprawie, za którą się weźmiesz. Nie bój się, nie myśl o tym, co ci się w życiu nie udało, bo stracisz szansę na powodzenie i szczęście. W finansach okres spokoju, a jeśli zdobędziesz się na odrobinę ryzyka, możesz odnieść nieoczekiwany sukces. To tydzień spokoju i równowagi. Tydzień, gdy możesz pozwolić sobie na więcej, bo szczęście ci sprzyja.

 

 

 

 

Bliźnięta

 

Karta Tarota – Głupiec

To tydzień kiedy wszystko będzie wam się wydać łatwe, ale będą to tylko pozory. Dobry czas na to, by podejmować nowe wyzwanie, uczyć się czegoś nowego. Niedobry czas na szybkie i nieprzemyślane decyzje, zwłaszcza w kwestii uczuć. Starajcie się nie tracić optymizmu, ale nie podejmujcie pochopnych decyzji. Nie opłaca wam się idealizowanie świata. Wygracie, gdy będziecie ostrożni. Zachowajcie pogodę ducha i świeżość spojrzenia, ale nie pozbywajcie się wątpliwości i słuchajcie rozsądku.

 

 

 

 

Rak

 

Karta Tarota – Kochankowie

Tobie także potrzebny będzie rozsądek, ponieważ dasz się ponieść romantycznym uczuciom i pomysły mało realne wydadzą ci się najlepsze. To będzie jednak czas wyborów, a powinieneś dokonać ich kierując się wrodzoną logiką, a nie porywami serca. Zaufaj swojemu rozsądkowi i nie przestawaj analizować tego, co się dzieje wokół ciebie. Tydzień na pewno nie będzie należał do łatwych, twoja romantyczna natura zdominuje rozsądek.

 

 

 

Lew

 

Karta Tarota – Umiarkowanie

To będzie dla ciebie dobry tydzień, bo masz szansę odzyskać spokój. Jeśli odkładałeś jakieś decyzje na później, to dobry moment, by teraz decydować. Możesz też wrócić do starych spraw i na szukać rozwiązań. Będziesz spokojny i pewny siebie. To dobry czas na decyzje w sprawie rozwoju osobistego i kariery zawodowej. W miłości możesz się wydać zbyt mało romantyczny, ponieważ logika zdominuje romantyczną stronę twojej natury.

 

 

 

 

Panna

 

Karta Tarota – Mag

Od ciebie zależy przyszłość. Będziesz czuła się silna i postawisz sobie wysoko poprzeczkę. Pora na załatwianie trudnych spraw, które odkładałaś. Pora na realizację pomysłów, bo teraz masz nie tylko siłę i szczęście, ale też będziesz potrafiła stworzyć dobry plan. Praktycznie w każdej sferze życia masz szansę na odniesienie sukcesu. Nie zabraknie ci wiary w siebie. Nie przejmuj się plotkami, nie mogą one ci zaszkodzić.

 

 

 

 

Waga

 

Karta Tarota – Papieżyca

Zwykle twoje życie oparte jest na logice, ale w tym tygodniu będziesz bardziej marzycielska i dasz się ponieść emocjom. Nieco inne spojrzenie na świat może ci się przydać w relacjach partnerskich i w domu. Będziesz akceptować łatwiej odmienność innych, a nawet będziesz zawsze gotowa do pomocy. W tym tygodniu możesz zdobyć nowych przyjaciół, a te Wagi, które do tej pory nie znalazły miłości, mają szansę na poznanie kogoś wyjątkowego. Nie będziesz “chodziła utartymi ścieżkami”, masz więc szansę na nowe i ciekawe doświadczenia.

 

 

 

 

Skorpion

 

Karta Tarota – Diabeł

Dla ciebie będzie to trudny tydzień. Nie będziesz potrafił powstrzymać egoizmu i będziesz skoncentrowany wyłącznie na sobie. Może to się odbić negatywnie na twoich relacjach osobistych, a także w pracy. Nie będziesz mieć jednak cierpliwości do słuchania i możesz przegapić szanse. Dość łatwo zrobić sobie wroga, dlatego postępuj ostrożnie, nawet jeśli będziesz pewien, że to ty masz rację. Ustępowanie nie jest głupotą. Ustępują ci, którzy mają przygotowaną strategię. Zbyt emocjonalne podejście do każdej sfery życia nie wyjdzie ci teraz na dobre.

 

 

 

 

Strzelec

 

Karta Tarota – Moc

Nawet te plany, które uznałeś za mało realne mają teraz szanse na powodzenie. Zaufaj swojej intuicji i szczęściu. Możesz angażować się w nowe znajomości i nowe interesy. Nie grozi ci katastrofa. Podejmuj decyzje śmiało, ale zostaw sobie czas na chwilę namysłu. Będziesz bardzo przekonujący i trudno będzie ci się oprzeć. Urok osobisty możesz wykorzystać skutecznie tak w życiu osobistym, jak i zawodowym.

 

 

Koziorożec

 

Karta Tarota – Świat

Dobry tydzień, by kończyć coś co i tak od dawna powinno być zakończone. Masz szansę wyjścia z toksycznych relacji oraz pozbycia się przygniatających zobowiązań. Jeśli są jakieś sprawy, które odkładałeś na później, teraz mogą się rozwiązać. Bądź pewny siebie i zaufaj sobie. W pracy dobra passa, którą możesz wykorzystać, by zrealizować plany. Koziorożce samotne mają szansę by spotkać kogoś wyjątkowego. Rozejrzyjcie się dookoła.

 

 

 

 

Wodnik

 

Karta Tarota – Papież

Masz szansę pomagać innym w tym tygodniu. Będziesz dawać dobre i przemyślane rady. Twoja głowa pracuje bez zarzutu,, potrafisz znaleźć lekarstwo na każdy problem. Możesz zaufać swojej intuicji, a także rozsądkowi. Nowe przedsięwzięcia, które masz na oku mają szansę na wielkie powodzenie. Jeśli odkładałeś podejmowanie jakiś decyzji na później, warto byś do tego wrócił. To czas, który będzie dla ciebie bardzo korzystny.

 

 

 

 

Ryby

 

Karta Tarota – Cesarz

Tydzień udany i spokojny. Trafi się ktoś, kto będzie w stanie pomóc wam rozwiązać problemy i wątpliwości. Zaufajcie innym i nie polegajcie tylko na sobie. To dobry czas na zaplanowanie przyszłości i decyzję o tym co będziecie robiły dalej. Zakochane Ryby mają przed sobą tydzień wymagający podejmowania decyzji na temat przyszłości. Być może czas na deklaracje? Świat wam sprzyja, warto więc pomyśleć o czymś nowym bądź zrealizować plany, które odkładane były na później.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + eight =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.