Horoskop z Tarotem na tydzień 22-28 maja 2020r.

Co czeka Was w tym tygodniu? Jakie szanse dają Wam gwiazdy? Sprawdźcie swój horoskop.

Co czeka Was w tym tygodniu? Jakie szanse dają Wam gwiazdy? Sprawdźcie swój horoskop.

 

Baran

W tym tygodniu karta dla Ciebie to: Rydwan

Spotkają cię sytuacje wymagające wyborów. Nie będzie to łatwy tydzień, bo nie lubisz być zmuszany do czegoś, a tym razem pojawi się presja. Pokonasz jednak wszelkie przeciwności, gdy obudzisz swoją siłę i zmusisz się do działania. Wszelkie sukcesy zależą od ciebie, nic nie może ci przeszkodzić, choć osiągnięcie celów łatwe nie będzie. Uwierz w siebie i zaufaj własnej intuicji. Nie możesz w tym tygodniu zdać się na innych, musisz sam sterować swoim życiem. Barany, które szukają miłości mają większe szanse na spełnienie marzeń. Otwórz szeroko oczy i nie oceniaj negatywnie nowo poznanych ludzi. To na pewno dobry tydzień na zaryzykowanie w sprawach serca. Los daje ci szansę, którą tylko ty możesz wykorzystać. W pracy może to być czas bardzo trudny, ale poradzisz sobie. Pozytywne nastawienie do świata na pewno ci pomoże.


 

Byk

W tym tygodniu karta dla Ciebie to: Kochankowie

Ten tydzień nie będzie dla Ciebie łatwy. Czeka cię wiele pracy i trudne wybory. Na pewno musisz uzbroić się w cierpliwość i postawić na logikę. Szybkie decyzje nie są wskazane. Wszystko powinieneś przemyśleć. Wolne Byki mają szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego na swojej drodze, ale Byki w związkach muszą się strzec, ponieważ pojawią się pokusy. Spotkacie na swojej drodze kogoś, kto może zmienić wasze życie, niekoniecznie w pozytywny sposób. W pracy gorący okres. Nie będzie wiele czasu na to, by pomyśleć, jednak osiągniesz sukces niemal w każdej sprawie. Szczęście jest po twojej stronie. Na horyzoncie pojawia się możliwość poprawy finansów.

 

 

Bliźnięta

W tym tygodniu karta dla Was to: Mag

Będziecie mieć teraz bardzo wiele energii. Podejmujcie się tych spraw, które zawsze odkładacie na później, a na pewno odniesiecie sukces. Lepiej kierować się teraz intuicją niż tylko logiką. Zaufajcie sobie. W miłości dobry czas. Jeśli jesteście osobą samotną macie wielkie szanse na poznanie bratniej duszy. W stałych związkach czas spokoju i harmonii. W sprawach finansowych także dacie sobie radę. Pamiętajcie jednak, by nie podejmować się prac, o których macie znikomą wiedzę. Zaufajcie sobie, ale nie ryzykujcie.

 

 

Rak

W tym tygodniu karta dla Ciebie to: Księżyc

Odejdziesz na chwilę od codzienności i realizmu. Pogrążysz się w świecie złudzeń. Być może ktoś inny miałby problemy, ale ty potrzebujesz tej przerwy i tej fantazji. Ostatnio żyjesz w stresie i bardzo ograniczyłeś podążanie za marzeniami. Chwila zapomnienia i życia w bajkowym świecie na pewno ci się należy. Dzięki przypływowi kreatywności możesz teraz rozwiązać problemy, które wcześniej spędzały ci sen z powiek. Przyjdą ci do głowy pomysły, nie możesz tylko jak zwykle wypierać ich i koncentrować się tylko na logice. Rób plany, ale nie podejmuj decyzji. Tak w miłości, jak i w finansach, pochopne działanie może narazić cię na straty.

 

 

Lew

W tym tygodniu karta dla Ciebie to: Moc

Przełamując lenistwo możesz tylko zyskać. To tydzień, który warto przeżyć intensywnie. Nie bój się i ryzykuj. W pracy, miłości i w życiu przyda ci się szybkość w podejmowaniu decyzji. Nie musisz się bać, bo los będzie ci sprzyjać. Nie musisz stawiać sobie ograniczeń, ale nie zapominaj o logice. Będzie ci towarzyszyć dobry nastrój, dzięki któremu wszystko wydawać się będzie łatwiejsze. Dobry czas na zdobywanie nowych doświadczeń i znajomości. Będziesz miał szansę poznać nowych ludzi, którzy w przyszłości mogą stać się pomocni.

 

 

Panna

W tym tygodniu karta dla Ciebie to: Pustelnik

Ten tydzień będzie dla ciebie trudniejszy, oddasz się niewesołym rozmyślaniom i przyjdzie czas na podsumowanie pewnych działań. Nie będziesz z siebie zadowolona i spojrzysz na swoje życie krytycznie. Ten czas jest ci potrzebny, bo musisz stworzyć nowy plan. Doświadczenia zawsze procentują i tak będzie także w twoim przypadku. Musisz zrozumieć, że to co się dzieje zawsze cię wzbogaci. Nie poddawaj się smutnym myślom, bo dobre dni wciąż są przed tobą. W tym tygodniu będziesz idealną przyjaciółką, która potrafi pomagać innym i służyć dobrą radą. W stałych związkach spokój i harmonia. Wolne Panny na razie nie spotkają miłości, mają jednak szansę poznać nowych ludzi i zyskać szacunek w ich oczach.

 

 

Waga

W tym tygodniu karta dla Ciebie to: Gwiazda

Nie bój się nowości, bo to idealny tydzień, by rozpocząć coś nowego. Zarówno w miłości jak i w pracy masz szansę tworzyć. Będziesz bardzo energiczna i szkoda byłoby, gdybyś ten czas zmarnowała. Dziel się planami z innymi, szukaj przyjaciół, bądź aktywna i nie marnuj czasu na niepotrzebne wątpliwości. To tydzień, w którym szczęście będzie ci sprzyjać. Nie odrzucaj szans, kolejne mogą się nie pojawić tak szybko. Gwiazdy ci sprzyjają, więc korzystaj i nie trać czasu na rozmyślania.

 

 

Skorpion

W tym tygodniu karta dla Ciebie to: Cesarzowa

Lubisz pogrążać się w rozmyślaniach i analizować swoje szanse. Tym razem będziesz mógł rozwiązać każdy problem, a twój umysł stanie się jasny. Masz szansę na osiąganie sukcesów i spełnienie marzeń. Będziesz sterować swoim życiem, będziesz kontrolować to co się dzieje wokół ciebie. To przyjemny czas dla Skorpionów. W miłości pisane ci jest powodzenie, choć przygody nie będą cię kusić. Skorpiony w stałych związkach czekają miłe chwile. Skorpiony wolne mogą spotkać kogoś szczególnego. Jeśli walczysz o miłość, jest to bardzo dobry czas na wzmożenie starań. Będziesz przekonujący i kuszący.

 

 

Koziorożec

W tym tygodniu karta dla Ciebie to: Umiarkowanie

Twoje problemy finansowe mają szansę na rozwiązanie. Musisz tylko złapać równowagę. Przyjdą ci do głowy pomysły, jakie do tej pory ci umykały. Wykorzystaj okazje jakie się pojawią. Przede wszystkim nie unikaj poznawania nowych ludzi. Odśwież kontakty ze starymi znajomymi, którzy cię nie zwodzili, a o których być może trochę zapomniałeś. To też dobry tydzień na robienie podsumowań. Musisz jednak tworzyć także rozwiązania, a nie tylko użalać się nad sobą. W miłości dobry czas na wyjaśnianie nieporozumień w związkach. Można teraz oddalić nieprzyjemne wspomnienia i stworzyć coś nowego. W pracy wszystko zależy od ciebie. Dobry czas na robienie planów i szukanie rozwiązań. Być może coś ci umykało.

 

 

Ryby

W tym tygodniu karta dla Was to: Wisielec

Będzie wam się wydawać, że nic się nie dzieje, że czas przecieka wam przez palce. To tydzień, który będzie spokojny, ale niełatwy. Zbyt wiele dzieje się w waszej głowie, a zbyt mało w waszym życiu. Nie możecie jednak przejmować się pewnym zastojem, bo tak naprawdę nic złego się nie dzieje. Macie czas na to, by pomyśleć, by zaplanować przyszłość. Nie musicie się śpieszyć, nic złego was nie spotka. Po prostu możecie potrzebować zmian, stąd niepokój, który w tym tygodniu się pojawi. Zastanówcie się czy dacie radę coś zmienić, a może ostatnio coś zaniedbałyście? Warto pomyśleć nad przyszłością.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × one =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.