Horoskop 27 lipca 2020 – 2 sierpnia 2020 r.

Horoskop z Tarotem na nowy tydzień, dla wszystkich znaków zodiaku

 

Baran

 

Karta Tarota – Gwiazda

 

Czeka cię coś nowego. Potrzebujesz zmian i one nadejdą. Koniec oczekiwania. Teraz masz dobry czas na realizowanie planów, które odkładałeś. Możesz odnieść sukces, choć będziesz miał skłonność do impulsywnego działania i kierowania się przeczuciami. Dobry czas także dla samotnych Baranów. Macie szansę zacząć coś nowego, poznać kogoś specjalnego. Tym razem wasza intuicja nie zwiedzie. Baran będzie w nastroju romantycznym i z nadzieją spojrzy w przyszłość.

 

 

Byk

 

Karta Tarota – Cesarzowa

 

Skup się na sobie, swoim zdrowiu i budowaniu swojego szczęścia. To nie jest dobry czas na spotkania w dużym towarzystwie. To czas na budowanie szczęścia w domu, uczenie się czegoś nowego, wzmacnianie relacji w związkach i w najbliższej rodzinie. Będziesz dobrym przyjacielem i będziesz potrafił udzielać właściwych rad. Choć zdarzą się nerwowe sytuacje, wyjdziesz z tego zwycięsko. To dobry tydzień, w którym będziesz potrzebować rozsądku i logiki, ale na pewno nie zabraknie ci odwagi i spokoju.

 

Bliźnięta

 

Karta Tarota – Kochankowie

 

To tydzień dla romantyków. Będziecie w nastroju do romansów, flirtów, nawiązywania nowych relacji. Jednocześnie to czas, który może być trudny dla waszych partnerów, rodziny i przyjaciół, bo nie wykażecie się odpowiedzialnością. Ważne sprawy lepiej odłożyć na później i skupić się na przyjemniejszych aspektach życia. Decyzje także powinny poczekać. Cieszcie się z tego co przynosi wam życie, ale nie zapominajcie, że rozsądek nie jest teraz waszą mocną stroną.

 

 

Rak

 

Karta Tarota – Gwiazda

 

Dla tych Raków, które bardzo dużo myślą o kwestiach finansowych, pojawi się nadzieja na rozwiązanie problemów, ponieważ trafi się okazja, by zarobić. Przed wami spokojny tydzień, który wyciszy wasze lęki i będziecie mogły odbudować swój “parasol ochronny”. Samotne Raki mają szansę na poznanie kogoś wyjątkowego, zwłaszcza gdy zdobędą się na odwagę, by zawalczyć o swoje szczęście. Odwagi zaś nie powinno wam zabraknąć. Będziecie dobrymi słuchaczami i dobrymi doradcami.

 

 

Lew

 

Karta Tarota – Diabeł

 

Będziesz mieć skłonność do lekceważenia spraw ważnych, a skupiania się tylko na tym czego ty chcesz i na realizacji własnych celów. Musisz uważać, bo w tym nastroju łatwo ci przyjdzie kogoś zranić. Możesz też podjąć niewłaściwe decyzje finansowe. Powinieneś wykazać się większą cierpliwością i zauważyć wysiłki osób znajdujących się wokół ciebie. Unikaj plotek i nie oceniaj ludzi. Łatwo się pomylić, zwłaszcza w takim nastroju, w jakim teraz będziesz.

 

 

Panna

 

Karta Tarota – Wieża

 

Masz tendencję do rozbijania wszystkich problemów na małe kawałki i starannego analizowania. Tym razem nie jest to dobry pomysł. Długo ciągnące się sprawy warto zakończyć i nie ma sensu ciągnąć tego, co nie ma szans skończyć się dla was dobrze. Czasem wygrywa się wtedy, gdy w odpowiednim momencie powie się “dość”. Wy jesteście w takim właśnie momencie. Postawcie na rozsądek i zdecydowanie. Nie pozwalajcie, by rządziła wami niechęć. Kierujcie się zdrowym rozsądkiem.

 

 

Waga

 

Karta Tarota – Papież

 

To nie jest dobry czas na to, by uciekać w świat wyobraźni. Postaw na rozsądek, wybieraj towarzystwo ludzi rozsądnych i odpowiedzialnych. Podejmowanie decyzji przyjdzie ci teraz łatwiej i będziesz w stanie ocenić własne korzyści. Jeśli coś odkładałaś możesz to teraz zakończyć. Tydzień bardzo udany i wiele szans przed tobą.

 

 

Skorpion

 

Karta Tarota – Kochankowie

 

Przed wami tydzień w czasie którego trudno będzie wam myśleć logicznie. Będziecie w nastroju romantycznym i częściej niż o pracy i finansach będziecie myśleć o miłości. Samotne Skorpiony bardzo intensywnie będą rozglądać się wokół siebie. Ten stan emocji w jakim teraz się znajdujecie nie ułatwia podejmowania właściwych decyzji. Bądźcie więc ostrożne i nie ufajcie zbyt szybko i zbyt łatwo. Skorpiona łatwo teraz zranić. Będziecie skupione na sobie i bardzo trudno będzie wam zauważyć, że ktoś naprawdę o was dba. W związkach Skorpion może czuć się zaniedbywany, bo będzie chciał więcej uczuć i więcej emocji. Unikajcie jednak kłótni. Logika nie będzie waszą mocną stroną.

 

 

Strzelec

 

Karta Tarota – Moc

 

Będziesz miał siłę i wystarczająco dużo szczęścia, by móc realizować plany i marzenia. To powinien być dla ciebie bardzo udany, ale też bardzo pracowity tydzień. Staraj się nadrobić stracony czas, tym bardziej, że możesz to zrobić. Jeśli odkładałeś trudne sprawy, to dobry okres by się za nie zabrać. Nie będziesz narzekać na kłopoty finansowe, wręcz przeciwnie, zobaczysz szansę na poprawę w tej kwestii.

 

 

Koziorożec

 

Karta Tarota – Rydwan

 

Pracowity i wymagający tydzień przed tobą, ale możesz wiele zyskać i zmienić. Nie będziesz miał dużo czasu na wypoczynek, ale wszystko co będziesz robić od razu przyniesie ci korzyść. Będziesz więc miał siłę, by zawalczyć o to, czego chcesz. Samotny Koziorożec ma szansę coś zmienić i poznać kogoś specjalnego. Energia was nie opuści, będziecie też towarzyskie i otwarte na innych.

 

 

Wodnik

 

Karta Tarota – Gwiazda

 

Czasem zbyt pochopnie podejmujesz decyzje. To dobry czas, by naprawić to co zepsułeś wcześniej. Możesz poprawić relacje w rodzinie i związkach. Będziesz też dobrym przyjacielem. Przed tobą tydzień spokojny, który trzeba wykorzystać na uporządkowanie wszelkich spraw. W pracy możesz zostać doceniony. Jeśli chcesz o coś powalczyć, to jest dobry moment.

 

 

Ryby

 

Karta Tarota – Cesarzowa

 

To powinien być udany i spokojny tydzień. Będziecie miały czas na to, by zastanowić się nad przyszłością i podjąć dobre decyzje. To także odpowiedni moment na wyciszenie emocji, znalezienie równowagi. Ryby samotne będą potrafiły odnaleźć wokół siebie ludzi wartościowych. Pojawić może się szansa na nowy związek. Jeśli będziecie potrzebować odwagi, odnajdziecie ją w sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.