Horoskop 3 sierpnia 2020 – sierpnia 2020 r.

Horoskop z Tarotem na nowy tydzień, dla wszystkich znaków zodiaku

 

Baran

 

Karta Tarota – Głupiec

 

Z jednej strony to będzie czas, który przyniesie ci zadowolenie i pomoże uporać się z trudnościami życia codziennego. Z drugiej strony musisz uważać, bo jesteś teraz łatwowierny. Nad ważnymi decyzjami trzeba się zastanawiać. Ciesz się jednak z nowych rzeczy, które ofiaruje ci los. Pojawią się pomysły na pozbycie się problemów, na swojej drodze spotkasz kogoś kto może ci w tym pomóc. Zachowaj jednak zasadę ograniczonego zaufania, a wszystko powinno się udać. To może być bardzo udany tydzień, w czasie którego spojrzysz na swoje problemy inaczej i znajdziesz rozwiązania.

 

 

Byk

 

Karta Tarota – Umiarkowanie

 

Masz szansę na uporządkowanie swojego życia. Zobaczysz nowe możliwości i rozwiązania. Potrafisz nie tylko myśleć logicznie, ale też znaleźć odpowiedzi na pytania o przyszłość. To dobry czas na zabranie się za sprawy trudniejsze, które odkładałeś na później. To także dobry moment na zmiany, ważne deklaracje oraz szukanie nowych celów. Równowaga jest ci teraz bardzo potrzebna, bo dzięki niej odzyskasz spokój i będziesz milszy dla ludzi wokół siebie.

 

 

Bliźnięta

 

Karta Tarota – Diabeł

 

Nie możecie ufać swojemu zdrowemu rozsądkowi. Nie będziecie w stanie podejmować rozważnych decyzji. Będziecie za to odważne i będziecie mieć skłonność do podejmowania ryzyka. Także w kwestiach uczuciowych. To dobry moment na odważne posunięcia, bo los ci sprzyja. Nie trać jednak rozsądku, odwaga jest ważna, ale rozum także. Na pewno nie zabraknie ci siły i wiary we własne możliwości. Uważaj jednak, by nie zrażać do siebie ludzi.

 

 

Rak

 

Karta Tarota – Sprawiedliwość

 

Poczujesz się silniejszy i łatwiej przyjdzie ci spojrzeć na problemy. Będziesz widzieć rozwiązania i możliwości, a nie tylko kłopoty, których nie można rozwiązać. To nie jest tydzień na romanse, nie będziesz w nastroju romantycznym. Raczej to czas podsumowań i oceniania tego, co udało ci się dokonać. Musisz też zmierzyć się z porażkami, ale na pewno ci się to uda. Jest ktoś, kto czeka na kontakt z tobą. To dobry czas na wyciągniecie ręki. To też dobry moment na odnawianie przyjaźni.

 

 

Lew

 

Karta Tarota – Pustelnik

 

Czas na wyrównanie braków, uczenie się, decydowanie o przyszłości. Spojrzysz z innej perspektywy na swoje problemy. Poszukasz rozwiązań. Nie jest to dobry czas na spotkania w większym gronie. Tym razem nie będziesz się czuł w takich sytuacjach dobrze. Zaplanuj tak czas, by poczuć się w równowadze sam ze sobą. Lwy, które poszukują odpowiedzi i rozwiązań, mają szansę je znaleźć. To nie jest też czas na romantyzm, ani też na nowe miłości.

 

 

Panna

 

Karta Tarota – Kochankowie

 

 

Dla logicznie myślącej Panny, to może nie być łatwy tydzień. Trudno będzie się skupić na sprawach przyziemnych. Będziecie bujały w obłokach. Zadania w pracy także nie będą szły szybko i sprawnie. Raczej ważne sprawy powinnyście odłożyć na później. Macie za to szansę nową miłość lub umacnianie więzi partnerskich. 

 

 

Waga

 

Karta Tarota – Głupiec

 

Tydzień nowych wyzwań i możliwości. Będziecie otwarte na zmiany i mniej krytycznie spojrzycie na rzeczywistość. Samotne Wagi mają szansę na poznanie nowej miłości. Otwarcie się na nowe przygody i nowe pomysły, na pewno poprawi wam humor. Jeśli chcecie coś zmienić, to dobry moment. Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa. Taki czas jest wam naprawdę potrzebny.

 

 

 

Skorpion

 

Karta Tarota – Sąd Ostateczny

 

Pojawi się coś nowego w twoim życiu. Powinieneś zakończyć stare sprawy i nie wracać do nich. Samotne Skorpiony mają szansę na poznanie kogoś nowego i może się okazać, że spotkały miłość życia. Zamykanie pewnych etapów oznacza też otwieranie się na to, co nowe. To znaczy, że nie tylko będziecie kończyć, ale także zaczynać. Jesteście gotowi na zmiany i te zmiany przychodzą. Nie bójcie się, bo to co na was czeka to nowe szanse i nowe nadzieje.

 

 

Strzelec

 

Karta Tarota – Cesarz

 

Udany tydzień przed wami. Możecie realizować plany i marzenia, będziecie mieć na to wystarczająco wiele siły i determinacji. Uważajcie jednak na otaczających was ludzi. Nie zawsze presja daje dobre efekty. Musicie nauczyć się, gdzie leży granica, a nie zrobicie sobie wrogów. Sprawy sercowe powinny układać się bardzo dobrze i po waszej myśli. W stałych związkach spokój i harmonia.

 

 

Koziorożec

 

Karta Tarota – Moc

 

Szukanie odpowiedzi i rozwiązań dobiegło końca. Będzie pewne siebie i zorientowane na osiągnięcie sukcesów. Możecie także pomagać innym. To dobry czas na wzmacnianie przyjaźni i relacji partnerskich. Otrzymacie nową energię, nową nadzieję, pojawią się też szanse, których do tej pory nie zauważaliście. Znikną lęki i wątpliwości. Wykorzystajcie ten moment, by pozbyć się zaległych spraw i problemów.

 

 

Wodnik

 

Karta Tarota – Cesarz

 

Masz okazję ułożyć swoje życie według własnego planu. Nie cofaj się przed realizacją nowych wyzwań. Będziesz mieć siłę i będziesz wiedzieć, jak zmienić to co ci się nie podoba i czego nie akceptujesz. To będzie bardzo udany tydzień, choć romantycznych wzruszeń nie oczekuj. Powinno ci się za to powieść w finansach i nawiązywaniu nowych kontaktów, także biznesowych.

 

 

 

Ryby

 

Karta Tarota – Sąd Ostateczny

 

Udany tydzień przed wami. Będziecie pełne energii i odwagi. To dobry czas na zmiany i szukanie nowych wyzwań. Dobry czas na wszelkie początki. Wolne Ryby będą miały szansę poznać tę właściwą osobę, która na dłużej zagości w ich życiu. Nowe plany i zamierzenia mają szansę się udać, musicie tylko zacząć realizację.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + 17 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.