horoskop zodiak

Jesteś człowiekiem czynu, czy raczej myślicielem? Horoskop

Jak Twój znak zodiaku radzi sobie z życiowymi wyzwaniami? Sprawdź co mówią gwiazdy.

Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby
Baran

To chyba najbardziej przebojowy ze wszystkich znaków zodiaku, jednak zawsze potrzebuje u swego boku silnego partnera, który wspierałby go w chwili kryzysu i znosił jego obojętność, gdy przyjmuje gratulacje w czasach gdy wiedzie mu się naprawdę dobrze. Baran ma zawsze jakiś plan. To człowiek, który nigdy się nie poddaje, choć czasem cierpi na stany depresyjne, bywa niepewny siebie i zagubiony. W jego słowniku nie ma słowa klęska i kapitulacja. Nawet po wielu „chudych” latach Baran potrafi się podnieść z upadku i odnieść sukces. W osiągnięciu sukcesu może przeszkodzić mu tylko jedno – nieumiejętność oceny ludzi.

Byk

To, że Byk odniesie sukces jest jedynie kwestią czasu. Ten znak systematycznie, często już od wczesnego dzieciństwa, buduje swoją bezpieczną przystań na starość. Dobra materialne są tylko częścią składową sukcesu. Byk jest bardzo ambitny. Niezależnie od tego jaki zawód wykonuje pragnie być perfekcjonistą. Łatwo go urazić krytykując jego umiejętności zawodowe lub nie doceniając go. Ludzie urodzeni w tym znaku to najlepsi towarzysze w chwilach kryzysu. Zawsze mają dobre rozwiązanie, zawsze przewidują co się zdarzy i zawsze są gotowi do walki lub do ratowania tego co się da uratować. Nie wpadają w panikę kiedy inni trącą głowę.

Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają wyzwania, mają jednak problem z doprowadzeniem wszystkiego co zaczęły do końca. Jednak jeśli gdzieś się poważnie zaangażują niestraszne im żadne trudny. Dobrze by było, by na końcu czekała na Bliźniaka wielka nagroda i by mógł znaleźć się w świetle jupiterów oraz w centrum zainteresowania. Ludziom urodzonym w tym znaku trudno zbudować coś trwałego, znakomicie jednak nadają się do niszczenia stereotypów oraz stawiania fundamentów pod nowe idee. Nigdy nie brakuje im energii i pomysłów. Najchętniej realizują je wraz z przyjaciółmi i znajomymi, nigdy jednak nie stając z boku. Bliźniak nie boi się ciężkiej pracy, obawia się jedynie monotonii.

Rak

Raki nie są ludźmi czynu. Zwykle trzymają się z daleka i lubią być poza pierwszą linią natarcia. To doskonale „szare eminencje” rozsądni towarzysze ludzi posiadających determinację i kroczących drogą do sukcesu. Rak zawsze potrafi znaleźć wyważoną radę, nigdy nie mówi, że coś jest poza jego zasięgiem jeśli tego czegoś nie spróbował. Jego największą siłą jest to, że nie myśli schematami, ocenia szansę powodzenia przedsięwzięcia znacznie niżej niż inni, dlatego zapewnia sobie margines bezpieczeństwa na wypadek klęski. Rak nie jest pesymistą, jest po prostu „dobrze poinformowanym optymistą”.

Lew

Tak jak i Baran, Lew jest człowiekiem czynu, który zawsze ma jakiś plan. Zwykle nawet kilka planów. Na ich dopracowanie poświęca znacznie więcej czasu niż Baran, a jeśli coś się nie uda, nie tak łatwo wpada w depresję. Lew jest realistą, wie że sukcesu nie osiągnie się łatwo ani szybko, jeśli współpracuje z Baranem osiąga wielki sukces lecz kosztem ogromnej frustracji, ponieważ Baran prze do przodu nie oglądając się na nic i często trafiając głową w mur. Lew do współpracy najchętniej wybiera kogoś czyj umysł jest chłodny: Koziorożca, Byka lub Strzelca.

Panna

Panna nie jest człowiekiem czynu lecz chętnie wiąże się z kimś takim, będąc dla takiej osoby wsparciem. Panna lubi otaczać się zwycięzcami. Jest wierną i lojalną towarzyszką, a także wspaniałym wsparciem. Ma chłodny umysł, który potrafi znaleźć rozwiązanie w chwilach kryzysu. Każdy człowiek czynu u swego boku powinien mieć kogoś takiego. Panna potrafi odrzucić własne ambicje i poświęcić się realizacji cudzego planu (o ile widzi szanse na sukces). Nie ma bardziej wiernego i lojalnego towarzysza niż ona.

Waga

Wagi nie są przebojowe w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Nie są też błyskotliwe. Pomimo tego potrafią wykorzystać swoją szansę. Nie umieją oczarować, ale ich przenikliwość i wyważone decyzje często owocują osiągnięciem spektakularnego sukcesu. Gdy Waga do czegoś dąży jest zdeterminowana i gotowa na poświecenie. Wykorzystuje siłę, spryt, poczucie humoru, znajomość ludzkiej psychiki. Umie być wspaniałomyślna i podła. Potrafi działać nie tylko w granicach prawa, ale także poza nimi. Wagi nie lubią bezczynności i meczą się gdy nie stoją już przed nimi żadne wyzwania. Swoje dzieci i najbliższych zawsze dopingują do walki.

Skorpion

Skorpion jest człowiekiem czynu, jednak jego strategie ociągnięcia sukcesu często uznalibyśmy za niemoralne. Skorpion kiedy czegoś chce, po prostu to dostanie. Umie czekać na swoją szansę wiele lat. Jego determinacja narasta. Ludzie urodzeni w tym znaku nigdy się nie zniechęcają, dla nich każdy problem naprawdę jest wyzwaniem. Nawet jeśli narzekają, że wszystko przychodzi im z wielkim trudem, nigdy się nie poddają gdy na swojej drodze spotykają przeszkody. Dla Skorpiona najlepszym wsparciem jest Panna, która potrafi skryć się w jego cieniu i budować jego potęgę.

Strzelec

Strzelec to urodzony człowiek czynu. Ma nie jeden, ale sto planów jednocześnie, tylko brakuje mu czasu na ich realizację. Strzelec wspaniale radzi sobie z przecieraniem nowych szlaków, budowaniem fundamentów pod nowe, natomiast zawsze poszukuje osób, które zajęłyby się realizacją tych planów. Akurat z tym nie ma większych problemów, bo potrafi znaleźć właściwych ludzi i umie nimi zarządzać. Prawdziwą siłą Strzelca jest pogodna natura i optymistyczne podejście do życia. Nie ma też zbyt wielu skrupułów jeśli chodzi o realizację zamierzeń. Nie zawsze wygrywa, ale częściej zwycięża niż zalicza porażki.

Koziorożec

Koziorożec zbyt jest rozsądny, by móc być prawdziwym człowiekiem czynu. Czasem nawet może uchodzić za nudziarza. Dla człowieka czynu, który przede wszystkim ceni rozsadek, nieowinięty w dużą ilość zbędnych słów, Koziorożec jest prawdziwym skarbem. Na pewno jego zalety doceni Lew, Strzelec i Skorpion. Choć osoby urodzone w tym znaku nie błyszczą w pierwszym szeregu, to bardzo często robią karierę jako „szare eminencje” przy boku kogoś kto potrafi docenić ich zalety.

Wodnik

Wodnik to jeden z najbardziej przebojowych znaków zodiaku, który działa impulsywnie, bez planu idąc często „na żywioł”. Nie ma w nim chłodu i wyrachowania, dlatego trudno mu osiągnąć sukces. Gierki stosuje jedynie w miłości. W interesach jest dość bezbronny, dlatego potrzebuje wsparcia kogoś, kto potrafi zachować zimną krew w chwilach, gdy Wodnik ją traci. Osoby urodzone w tym znaku potrafią odnieść spektakularne sukcesy, ale tylko na tych polach, które nie wydają im się nudne. Wodnik nie jest stworzony do monotonni. Przy sobie potrzebuje kogoś kto potrafi wykorzystać jego zwycięstwa. Najlepszym towarzyszem może być tu Waga.

Ryby

Ryba być może nie jest przebojowa, ale za to ambicja może doprowadzić ją do zwycięstwa bardzo skutecznie. Problemem jest tylko niestabilność emocjonalna oraz podatność na ciosy. Ryba może zmienić się w człowieka czynu tylko przy boku silnego partnera, którego rozsądek i równowaga będą wspierały jej starania. Jeśli chce pozostawać w cieniu, najlepszym dla niej partnerem będzie Skorpion. Jeśli jednak ma dobre pomysły i chce je realizować powinna poszukać wsparcia u Raka lub Lwa.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *