moda kolory

Jaki kolor podkreśli twoją osobowość?

Kolory w pewien sposób mają właściwości magiczne. Kolorem można poinformować innych o tym, jaki jest twój nastrój. Ulubiony kolor może odkryć sekret twojej osobowości, kolor poprawi ci nastój i pomoże uniknąć depresji. Poznaj moc kolorów i wybierz swoje ulubione barwy.

Kolory twojej osobowości

Choć możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, wybierasz zawsze te same kolory. Czasem określasz je słowem ulubione, a czasem – wygodne. Ulubione barwy mogą odkryć sekret twojej osobowości. Sprawdź czy można cię poznać po tym, jakimi kolorami się otaczasz.

Niebieski

Wybierają osoby uczuciowe, które wierzą w swoją intuicję, a w życiu kierują się częściej uczuciami niż logiką. Osoby wybierające kolor niebieski często mają bardzo bogate wnętrze i interesującą, ale skomplikowaną osobowość. Trudno je zdobyć, jednak dzięki temu, że posiadają własny świat – który jest dla innych tajemnicą – stają się bardzo pociągające dla płci przeciwnej. W życiu zawodowym zwykle nie osiągają spektakularnych sukcesów, ponieważ obcy jest im wszelki fałsz. Nie dążą też do celu za wszelką cenę.

Granatowy

To ulubiony kolor osób, które mają wszystko szczegółowo zaplanowane. Już w szkole podstawowej dokładnie wiedzą, gdzie będą za: pięć, dziesięć i piętnaście lat. Niestety czasem nie udaje im się zrealizować swoich planów, ponieważ kierują się w życiu zasadami i etyką. Najważniejszą dla nich wartością jest rodzina, a dom uważają za swoją twierdzę.

Żółty

Ten kolor wybierają zwykle osoby, które mają bardzo duży apetyt na życie. Są to ludzie otwarci i aktywni, niechętnie spędzający wieczory przed telewizorem. Osoby takie mają wiele zainteresowań i wielu znajomych, lecz przyjaciół dobierają ostrożnie. Niepokój jaki je toczy, objawia się także na polu zawodowym. Takie osoby mogą nawet kilka razy w roku zmienić pracę, szukając tego – co będzie im najbardziej odpowiadało.

Zielony

Zieleń to ulubiony kolor osób impulsywnych i skłonnych do podejmowania pochopnych decyzji. Choć zwykle realizują się na polu zawodowym, ich życie uczuciowe dalekie jest od ideału. Od dziecka pragną stworzyć szczęśliwą rodzinę – i tylko to się dla nich liczy – lecz bywa, że nigdy nie osiągną celu. Kiedy są nieszczęśliwe i złe – całe otoczenie boleśnie odczuje ich nastrój. Osoby wybierające zieleń, nie potrafią jednak na długo pogrążać się w rozpaczy. Stale szukają nowych dróg, by dojść do celu.

Fioletowy

Ten kolor wybierają osoby bardzo poważnie podchodzące do życia. Z pewnością nie są typami wesołków, ani też „duszą towarzystwa”. Często znajomi uważają ich za osoby przyziemne, jednak to nie do końca prawda. Osoby wybierające ten kolor mają bardzo bogate wnętrze, jednak nie zamierzają się nim dzielić z każdym. Nie mają wielu przyjaciół. Jednak ci, którzy potrafią spojrzeć przez zewnętrzne pozory, zdobędą lojalną i wierną przyjaźń.

Czerwony

Ten kolor to ulubiona barwa osób bardzo zdecydowanych i pewnych swoich racji. Nie skupiają się one zbyt mocno na życiu uczuciowym, a ich uczucia i zamierzenia dla nikogo nie są tajemnicą. W miłości bardzo wymagający – często zrażają do siebie partnerów. Osoby, które kochają czerwienie zwykle nie poświęcają zbyt wiele czasu na to, by zastanowić się nad uczuciami innych. Często postępują nietaktownie. Mimo wszystko warto przyjaźnić się z takimi osobami ponieważ są szczodre i serdeczne.

Pomarańczowy

Kolor pomarańczowy wybierają osoby, które bardzo chciałyby być zauważone. Choć mają bardzo wiele zalet osobistych, nie zawsze układa im się w sprawach uczuciowych. Zwykle cieszą się zaufaniem współpracowników oraz znajomych, jednak nie potrafią się zaangażować głębiej w znajomości. Ludzie, którzy szczególnie upodobali sobie kolor pomarańczowy zwykle mają problemy z budowaniem długotrwałych relacji międzyludzkich, jednak przeważnie osiągają duże sukcesy w pracy i finansach.

Różowy

Różowy cenią osoby uczuciowe i wrażliwe, inwestujące bardzo wiele w związki oraz w rodzinę. Zwykle to ludzie, którzy bardzo realnie oceniają swoje szanse w każdym przedsięwzięciu. Nie są typami marzycieli, choć wspierają innych w realizacji marzeń.

Brązowy

Brązowy to kolor domatorów i strażników domowego ogniska. Osoby te lubią otaczać się ładnymi przedmiotami, dlatego bardzo dbają o swój status materialny. Rozsądkiem kierują się zarówno w sprawach zawodowych, jaki w uczuciach. Starannie wybierają swoich partnerów, a dzięki znajomości psychologii nigdy się nie mylą.

Kolory jakie wybierasz mogą przed tobą odkryć sekrety, o jakich nie masz pojęcia. Wybierając je, dajesz także innym ludziom znak, czego mogą się po tobie spodziewać.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze