reflection-1848959_1280

Jak poprawić sobie nastrój w gorszy dzień?

Gorszy dzień zdarza się każdemu. Brak słońca, przemęczenie, natłok obowiązków, może skutecznie zepsuć nam nastrój. Każdego z nas taki dzień dopada. Trzeba z nim walczyć, jak z chorobą.

ZAJRZYJ W GŁĄB SIEBIE

Nikt nie zna Ciebie lepiej, niż Ty sam. Wyłącz się od otaczających Cię spraw i zastanów się co Cię przytłacza, denerwuje. Jeżeli potrzebujesz wyciszenia, zrób sobie wagary od codzienności, od bycia żoną, matką, pracownikiem. Pobądź sama ze sobą i ze swoimi myślami. Słodkie lenistwo przed telewizorem, relaksująca kąpiel czy też sen bez ograniczenia. Sama wiesz co Ci pomoże.

BRATNIA DUSZA

Z pewnością kogoś takiego masz. Siostra, przyjaciółka, a może partner? Kogoś, kto to umie Cię rozweselić, odpędzić dręczące myśli, rozgonić czarne chmury? Spędź z taką osobą dzień, popołudnie czy wieczór. Wspólne, nawet nic nie wnoszące pogaduchy, poprawią humor i postawią na nogi.

ZDROWY WYSIŁEK

Czasami musisz się zmęczyć, żeby poczuć się jak nowo narodzona. Siądź na rower, idź biegać albo na siłownię. Wraz z potem na czole wyrzucisz z siebie złe emocje.

ODROBINA SZALEŃSTWA

Kup sobie coś. Każdej kobiecie poprawi nastrój nowy ciuszek czy kosmetyk. Nie muszą to być ogromne zakupy. Wystarczy drobiazg, który podoba Ci się od dawna. W końcu jaki jest sens Twojej ciężkiej pracy, gdy z wszystkiego rezygnujesz.

Chandra, słabszy dzień skutecznie odbierają siły do działania. Nie daj się wpędzić w spiralę apatii. Zrób coś z tym na samym początku. Zanim zaczniesz rozładowywać złe emocje na bliskich, postaraj się znaleźć lek na całe zło.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *