jpg5-800x500_

Jak oni ukrywają, że nas zdradzają – 10 męskich tajemnic

Mówi się, że kobiety są przebiegłe, tajemnicze i sprytne. Mężczyźni jednak dorównują im, a w niektórych sprawach są wręcz mistrzami. Jednym z obszarów życia, w którym kobiety nie są w stanie im dorównać jest zdrada, a właściwie sposobów jej ukrywania, maskowania.

1. Zapach.

Mężczyzna dobrze wie, że kobieta świetnie rozróżnia zapachy. Gdy spotyka się z inną jest ryzyko, że żona wyczuje perfumy tej drugiej. Co robi? Kupuje kochance takie same perfumy, jakich używa żona.

2. Telefon.

Nie da się uniknąć kontaktów telefonicznych z kochanką. Przeważnie do takich rozmów używany jest drugi telefon, który zostawiany jest w pracy lub, po wyłączeniu go, schowany pod siedzeniem w samochodzie. Jeżeli mężczyzna ma tylko jeden telefon (wyjątkowy brak ostrożności), skrzętnie czyści rejestry, sms-sy, zdjęcia, ale nie wszystkie. Aby nie wzbudzać podejrzeń pozostawia te od żony, matki, dzieci.

3. Styl życia.

Nic nie zmieniają. Ich ramowy rozkład dnia wygląda tak samo. Idą z żoną na zakupy, pomagają dzieciom w lekcjach, wyjeżdżają na weekend. Na spotkania z kochanką biorą wolne w pracy lub zwalniają się na kilka godzin.

4. Emocje.

Czy to po kłótni z kochanką czy w euforycznym nastroju, gdy mężczyzna wraca do swojej żony, wszystko to zostawia przed drzwiami domu. Skrzętnie ukrywa wszelkie emocje. Jest świetnym aktorem.

5. Ślady.

Mężczyzna jest jak myśliwy. Wie jak iść po śladach, ale też jak je zacierać. Po spotkaniu z kochanką, przeważnie bierze prysznic, jeszcze przed powrotem do domu. Gdy jest taka potrzeba, zmienia bieliznę i koszulę, ale na bliźniaczo podobne do tej, w której wyszedł z domu.

6. Spotkania z kolegami.

Ze swojego romansu nie zwierza się nikomu, nawet najlepszemu przyjacielowi. Wiadomo, że kumpel nie zdradzi sekretu jego żonie, ale nieopatrznie powtórzy innemu koledze, ten następnemu, aż sekret stanie się tajemnicą Poliszynela.

7. Stosunek do żony.

W domu schemat. Taki sam jak dotychczas. Jeżeli robił w każdy weekend śniadanie do łóżka, to tak będzie nadal. Każde nagłe kłótnie czy złośliwości, które do tej pory nie miały miejsca, mogłyby go zdradzić, wzbudzić podejrzliwość u żony. Nadmiar słodyczy też nie jest wskazany.

8. Seks małżeński.

Nagłe oziębienie stosunków, unikanie seksu zdradziłoby niewierność męża. Chce czy nie uprawia seks i z żoną i z kochanką.

9. Teren działania.

Nie działa na własnym terenie. Chcąc uniknąć bezpośredniego spotkania z kochanką w obecności żony, sprytny mężczyzna szuka kochanki najdalej jak to możliwe od domu i miejsca pracy.

10. Miejsce spotkań.

Nie wybiera dużego hotelu przy głównej trasie, gdzie ktoś może rozpoznać samochód lub można się natknąć na znajomych. Jest to przeważnie mały motel lub „pokój na godziny”, gdzie nikt nie prosi o dowód osobisty. A przede wszystkim płaci gotówką, nigdy kartą.

Mimo planów i sprytnych zabiegów, należy liczyć się z tym, że wcześniej czy później każda zdrada wyjdzie na jaw. W którymś momencie ostrożność zawiedzie i mąż czymś się zdradzi.

fot.PublicDomainPictures

Jedna odpowiedź

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *