zakupy moda

Jak kupić fajne ciuchy bez wychodzenia z domu?

Chodzenie po galeriach handlowych Cię męczy? Nie chcesz marnować czasu w sklepach? Z drugiej strony obawiasz się, że kupując online możesz nie trafić w dobry rozmiar i fason? Teraz to już nie jest problem, zawsze możesz zajrzeć na YouTube i sprawdzić, jakie ciuchy można znaleźć w galeriach, co można kupić w Internecie i czego trzeba się spodziewać otwierając przesyłkę.

Na szczęście (dla leniwych) istnieje coraz więcej kanałów na YouTube. Tam można obejrzeć zakupy innych i posłuchać komentarzy „na gorąco”, na temat zamówionych ciuchów. Można też zobaczyć odzież na vlogerkach, które zrobiły zakupy i dzielą się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami.

Moda i ekologia?

Ten kto kocha nie tylko modę, ale też planetę, dobrze wie, że producenci odzieży generują 10% wszelkich zanieczyszczeń. Zawsze może szukać inspiracji modowych u vlogerek ubierających się tylko w sklepach z używaną odzieżą.

Jednym z najciekawszych kanałów tego typu jest ModaEkokreatywna

Porady stylistek

Każdy kto lubi porady na pewno chętnie zajrzy na blogi prowadzone przez stylistki. Polecam kanał, gdzie znajdziecie rady na temat mody. Znajdziecie tu także sporą dawkę dobrego humoru.
Zophia Stylistka ma jeden z ciekawszych kanałów o modzie:

Coś dla większych rozmiarów

Jeśli szukasz porad i mody dla kobiet plus size na YouTube również znajdziesz dość sporo tego typu kanałów. Jednym z moich ulubionych jest ten:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze