people-2594683_1280

Idiotka bez duszy

Idiotka bez duszy... Może to określenie brzmi podle, ale trudno inaczej nazwać współczesnego potwora, który buszuje nie na mazurskich bagnach, ale w miejskiej dżungli.

Możecie ją spotkać każdego dnia, nie wiedząc, że mijacie osobę, która może zadecydować o waszym życiu, w ogóle was nie znając.

Idiotka bez duszy nie jest feministką, o nie. Nie określa się tak, ponieważ uważa, że jest prawdziwą kobietą. A w związku z byciem prawdziwą kobietą należą się jej przywileje. Nie można niczego jej narzucać. Nie musi pracować, bo jest tą szczęściarą, która ma dobrego męża. W odróżnieniu od reszty nic niewartych kobiet, które pracują, by reperować budżet domowy, ona trafiła dobrze. Idiotka nie omieszka wytknąć głupim Polkom za jakich marnych i nic niewartych mężczyzn wyszły za mąż, skoro one muszą pracować i zarabiać na chleb. Przy okazji publicznych wypowiedzi Idiotka nie oszczędza mężczyzn zarabiających poniżej 20 000 miesięcznie. Bo przecież jak tak można? Jeśli mężczyzna tyle zarabia to nie daje swojej rodzinie nawet minimum socjalnego.

Podziw idiotki wzbudzają mężczyźni zarabiający powyżej magicznych 20 000 złotych miesięcznie. Na szacunek zasługują też ich żony, które nie muszą robić zakupów z plebsem w zwyczajnych sklepach typu Biedronka czy Lidl. Nie oszukujmy się, Idiotka mimo posiadania dobrego męża musi właśnie w takich sklepach robić zakupy. Jednak nie jest to stracony czas. Przy okazji takich zakupów, ma okazję skrytykować program 500+, dzięki któremu byle kogo stać dziś na pełen koszyk produktów w Biedronce. A kiedyś kupowali tylko serek biały i 4 bułki. Idiotka uważa, że państwo nie powinno wyrzucać pieniędzy na dofinansowanie kobiet. To ich wina, że niewłaściwie wybrały męża nieudacznika i jeszcze są na tyle głupie, że rodzą dzieci. Ona by tego na pewno nie zrobiła. Nie po to walczy o wolność swojej macicy, żeby rodzic dzieci nieudacznikom. A ci nieudacznicy nawet jej nie są w stanie zapewnić minimum socjalnego.

Mimo swojego niechętnego stosunku do pracy (spowodowanego tym, że nie chce obrazić swojego doskonałego męża sugestią, że nie stać go na taką żonę jak ona), Idiotka bardzo często pracę znajduje. Ona może sobie pozwolić na wolontariat albo bardzo niską pensję, w końcu ma dobrego męża, nie tak jak inne. Tyle, że przyzwyczaja pracodawców do tego, że mogą kobiecie płacić źle, bo ona przecież ma męża. Dzięki Idiotce bez duszy możecie usłyszeć, że nie dostaniecie wyższej pensji. Jeśli chcecie mieć więcej pieniędzy, to trzeba wybrać nie pracę, ale lepszego męża. Idiotka bez duszy obnosi wszędzie swój sztandar z hasłem: dobra płaca tylko dla mężczyzn, bo oni utrzymują rodziny. Oczywiście pracodawcy, którzy i tak niechętnie płacą wyższe stawki komukolwiek, bardzo cenią takie hasła. Przynajmniej pracujące dla nich kobiety mogą okradać dzięki Idiotce i jej hasłom.

W życiu Idiotki bez duszy rozwód z dobrym mężem zapewniającym minimum socjalne może być katastrofą. Dlatego nigdy tego byłemu mężowi nie wybaczy. Jeśli ten biedak kiedykolwiek zwiąże się z inną kobietą, pożałuje tego do końca życia. Idiotka nie cofnie się przed zakładaniem byłemu mężowi spraw karnych, nasyłaniem na niego komorników, uprzykrzaniem mu życia wszelkimi możliwymi sposobami. Jednocześnie będąc ponad „zwykłą zemstę” wszystko, co robi nazwie „ochroną praw pierwszej żony i dziecka/dzieci”. Idiotka nie będzie chciała poznać kolejnego dobrego męża. Jest jednak w stanie przyjąć byłego, jeśli ten wróci do niej na kolanach. A jeśli nie wróci? Idiotka będzie czekać i opowiadać wszystkim o swoim złamanym sercu. Nie znajdzie innego, nie dlatego, że nikt jej nie zechce. Będzie wolała być samotna. W ten sposób wszyscy zobaczą, kto został pokrzywdzony i kto nie umie odbudować swojego życia osobistego, po ogromnej tragedii.

Idiotka bez duszy nigdy nie walczy w obronie innych kobiet, nawet uczestnicząc w czarnych marszach. Ona nie rozumie co to jest dobro wszystkich kobiet i nie ma sposobu by jej to wytłumaczyć. Jedno co można zrobić to ograniczać wpływ takiej osoby na innych.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *