horoskop

Horoskop tygodniowy

Co czeka Cię w tym tygodniu? Horoskop na tydzień: 20.06-26.06.2022r. Sprawdź co przyniesie Ci los.

Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby
Baran

Wreszcie będziecie promieniować pozytywną energią. Wpłynie to bardzo dobrze na Wasz związek. Może trzeba pomyśleć o zamknięciu pewnego etapu? Samotne Barany mają szansę na poznanie kogoś wyjątkowego. Jednak początkowo nie zauważycie tej osoby. Dopiero późniejszy zbieg zdarzeń zmieni Wasz świat. W pracy uważajcie na szczegóły i traktujcie po przyjacielsku ludzi z Waszego otoczenia. Ta życzliwość będzie procentować. Pomyślcie o odrobinie przyjemności. Może jakieś zakupy tylko dla Was? Może mały rajd z przyjaciółmi po sklepach lub wyprawa do kawiarni? Samotne barany mają szansę na odrobinę przyjemności, a te w związku będą miło oczarowane zdarzeniem, którego się nie spodziewają.

Byk

Zadbajcie teraz o siebie. Przemyślcie jakieś sprawy i projekty. Posprzątajcie w domu, odpocznijcie. Pomyślcie o jakimś przydatnym kursie lub nowej umiejętności. Zainwestujcie swoją uwagę i czas w samych siebie. W tym tygodniu nie powinniście rozpoczynać ani podróży, ani ryzykować w sprawach finansowych. Ten czas poświęćcie także na uporządkujcie zaległości. Odpoczynek jest Wam potrzebny, bo zbliża się okres gdy będziecie zasypani wyzwaniami, a co więcej będziecie wręcz rozrywani towarzysko. Możecie wtedy przeoczyć wielką i początkowo niezauważoną szansę na poprawienie swego losu. Samotne Byki niech po prostu będą sobą. Wielka zmiana jest już w drodze i gdy nadejdzie jej czas pojawi się z nieoczekiwanej strony.

Bliźnięta

Okaże się, że w Waszym otoczeniu ktoś źle Wam życzy. Może chwila odpoczynku umożliwi Wam przywrócenie równowagi? Pomyślcie o małym spotkaniu czy imprezie dla najbliższych przyjaciół. Taka mała integracja na pewno Wam się przyda, bo zbliża się bardzo pracowity i nieco nerwowy okres. Możliwa jakaś drobna sprawa urzędowa, która początkowo mocno Was rozproszy, ale zakończy się po Waszej myśli. Uważajcie na nowe projekty i okazje, bo wśród nich pojawi się pułapka powodująca stratę czasu. Może też trafić się okazja, która odmieni nieco Wasze życie. Przy podejmowaniu decyzji kierujcie się zarówno rozsądkiem, jak i podpowiedziami intuicji. Bądźcie kreatywni, a osiągniecie sukces. Nawet jeżeli nie nastąpi on teraz, to przyjdzie w następnych tygodniach.

Rak

Możliwe jakieś kłopoty ze zdrowiem. Po prostu musicie uważać bardziej na to co jecie. Przydałoby się nieco poprawić sobie nastrój i zadbać o siebie. Być może wizyta w spa, czy po prostu długa relaksująca kąpiel, pomoże? Okaże się, że ktoś z najbliższego otoczenia zapominał o swoich obowiązkach i będzie trzeba nieco więcej czasu poświęcić na prace w domu. Powinieneś pomyśleć o czymś odprężającym. Czeka Cię dość miły tydzień choć czasu na nudę nie będzie. Pojawi się szansa na miły prezent od losu. Uważaj na wydatki. Zajmij się drobnymi dolegliwościami, które nękają Cię od jakiegoś czasu. Na razie łatwo je usunąć, ale za jakiś czas będzie Cię to kosztować więcej wysiłku. Uważaj bo jesteś nieco roztargniony i możesz zapomnieć o czymś istotnym.

Lew

W sprawach uczuciowych możliwy nieoczekiwany zwrot sytuacji. Może pojawi się ktoś nowy lub powróci cały strumień uczuć do kogoś kogo już znacie. Uczuć, odwzajemnionych. Zadbajcie o swój wygląd i relaks. Może już czas się obudzić z letargu i zabrać się za siebie, zwłaszcza że w sprawach uczuciowych już jest wiosna? W pracy początek dość pracowitego okresu, który może zaowocować wielkimi sukcesami. Możliwa mniejsza lub większa podróż. Bawcie się dobrze. Niewykluczony także mały przypływ gotówki pod koniec tygodnia. Poświęćcie nieco czasu najbliższym, bo nawet nie wiecie jak Wam się to opłaci. Uwaga na zdrowie. Bądźcie ostrożni.

Panna

Spotkasz się z niechęcią i zazdrością. Staraj się nie chwalić sukcesami. Możliwe nieporozumienia w rodzinie i w pracy. Poświęcaj więcej uwagi najbliższym oraz współpracownikom, bo komunikacja będzie trudna. W połowie tygodnia możliwa dobra i długo oczekiwana wiadomość. Doceń poświęcenie najbliższych, bo najwyraźniej czują się nieco niedocenieni. Może powinnaś pewne sprawy omówić w rodzinnym kręgu? Samotne Panny mają okazję by poznać kogoś wyjątkowego. Może dowiedzą się o przyjaźni i uczuciu ze strony osoby, której po prostu nie zauważały? Nie zmarnujcie tego, bo takich szans nie będzie wiele. Jakaś niezwykła okoliczność skłoni do przemyśleń i przestawienia wartości spraw. Nie obawiajcie się, zmiany przyniosą nieco spokoju i wytchnienia.

Waga

Uważajcie by nie urazić kogoś ważnego. Jeżeli nie musicie nie zaciągajcie długów, czy to finansowych, czy po prostu przyjmując przysługę. Lepiej, by w tym okresie to inni Wam byli winni przysługę, a nie odwrotnie. Nie dajcie się sprowokować. Podejmując jakąś decyzję kierujcie się własnym osadem, jak i własną intuicją. Unikajcie sprzeczek w pracy, bo one nic nie dadzą. Czasem lepiej ugryźć się w język, niż potem wymyślać usprawiedliwienia. Odwiedzi Was ktoś dla Was ważny i bardzo pozytywnie nastawiony. Mimo zmęczenia warto poświęcić nieco więcej czasu sobie i najbliższym. Szczególnie zadbajcie o zdrowie.

Skorpion

Załatwcie zaległe sprawy, bo przyszedł na to właściwy czas. Uważajcie na zdrowie, jesteście mocno osłabione, choć tego po Was nie widać. Pomyślicie o jakimś wypoczynku. Czasem wystarczy wieczór tylko dla siebie. Przemyślcie jeszcze raz problemy, które Was ostatnio trapią. Może najwłaściwsze rozwiązania są na wyciągniecie ręki, ale nie umiecie ich dostrzec? Niewykluczone, że czeka Was większa wyprawa. Sama podróż to nic istotnego, ale podczas niej poznacie kogoś, kto będzie miał bardzo istotny wpływ na Wasze przyszłe życie. Może to nowy przyjaciel, może ktoś więcej? W każdym razie będzie on dla Was wielkim wsparciem.

Strzelec

Jeżeli planujecie podróż to podejdźcie do niej spokojnie. Nie oczekujcie za wiele, cieszcie się zmianą otoczenia i wszystkimi małymi przyjemnościami. Uważajcie na bagaże. Oczekuje Was niezwykły posłaniec z miłą wiadomością. Wypoczywajcie teraz, bo zbliża się pracowity okres. Konieczne wydatki okażą się dobrą inwestycją na przyszłość. Ostatni okres nieco Cię zmęczył, więc czujesz się niedoceniony i wypalony – nie przejmuj się tym. Już wkrótce poczujesz znowu moc w sobie, a najbliżsi i przyjaciele spojrzą na Ciebie innym okiem. W życiu uczuciowym pojawi się coś naprawdę wartościowego. Może zmieni się Twoje życie, albo zmienisz podejście do pewnych spraw. Uważaj na „doradców”, bo ich rady będą potrafiły zaszkodzić. Poświęć więcej czasu najbliższym.

Koziorożec

Odczujesz potrzebę zmiany, ale ostrożnie bo niektóre decyzje są nieodwracalne, a naprawianie błędów jest bardzo trudne i bolesne. Gwiazdy ostrzegają Was przed brakiem rozsądku i skłonnością do pochopnych decyzji. Najlepiej wstrzymać się teraz z nowymi planami. Pod koniec tygodnia ważne wydarzenie może wpłynąć Waszą przyszłość. Macie szansę na duży sukces, ale do sprawy podejdźcie najlepiej jak potraficie. Przemyślcie ją dobrze, a nawet poradźcie się kogoś z rodziny lub przyjaciół. W pracy pozorny zastój, ale dokładni obserwatorzy dostrzegą szansę na poprawę dochodów. Pamiętajcie o rozwadze.

Wodnik

Pojawią się nowe możliwości i szanse. Podejdź poważnie do propozycji, która pojawi się w najbliższym czasie. Rozważ starannie wszystkie plusy i minusy, bo mogą one zadecydować o Twoim sukcesie. Nie daj się przekonać i nie słuchaj złych doradców. Nadmierna fantazja może spowodować niepotrzebny kłopot. W sprawach uczuciowych już wkrótce nadejdzie przełom. W pracy pojawią się nowe projekty, ale ponieważ będzie ich bardzo wiele łatwo możesz przegapić prawdziwą szansę. Teraz najlepiej postępować ostrożnie. W rodzinie czeka Cię czas spokoju. Warto zainwestować w przyszłość nowego związku lub zadbać o romantyczne chwile w związkach stałych. Możesz zaproponować najbliższej osobie wspólne wyjście na kolacje lub do teatru. Bądź kreatywny.

Ryby

Najbliższy czas będzie czasem przemyśleń, ustalania strategii oraz nieco nostalgicznych wspomnień. To jest Wasz sposób na radzenie sobie z rzeczywistością i wygospodarowanie nieco czasu na wypoczynek. Lepiej teraz niż później, bo za jakiś czas przed Wami stanie dość duże wyzwanie. Poradzicie sobie z nim najlepiej obchodząc je z daleka i pozostawiając na zapomnienie. To będzie dobra strategia, jednak na znalezienie drogi do opuszczenia pułapki będziecie musiały poświecić sporo czasu. Wypoczywajcie jak najwięcej, bo zawirowania pogody sprzyjają infekcjom. W sprawach uczuciowych możliwy przełom. Poznasz kogoś, kto może być kimś ważnym w przyszłości. Niestety w Waszym otoczeniu pojawi się ktoś zazdrosny.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze