horoskop1

Horoskop od 28 lutego 6 marca 2022r.

Sprawdź co los przyniesie Ci w tym tygodniu i wykorzystaj rady gwiazd. Horoskop na nowy tydzień dla wszystkich znaków zodiaku.

Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby
Baran

Jeśli nikt cię nie prosi o radę, nie staraj się jej udzielić. Poczekaj na właściwy czas. W tym tygodniu musisz uważać na to mówisz i unikać moralizowania. Pamiętaj, zawsze o tym, że ty także nie podejmujesz samych dobrych decyzji, a niektórzy ludzie po prostu muszą nauczyć się na własnych błędach czym są złe decyzje. Jest w twoim bliskim otoczeniu ktoś, kto oczekuje realnej pomocy, lecz ty dajesz mu jedynie słowa. Jeśli zaproponujesz komuś pomoc będzie to dla niego o wiele więcej znaczyło niż twoje pouczenia.

Byk

Wiesz jak powinno wyglądać twoje życie. I to jest najważniejsze. Teraz masz szanse na to, by wprowadzić pewne zmiany i rozpocząć projekty, które doprowadza cię tam, gdzie chcesz. Polegaj na swoim rozsądku i na tym co wiesz o świecie. Unikaj podejmowania decyzji w oparciu o intuicję. Doceniaj przyjaciół i rodzinę, możesz powierzyć im swoje problemy, ale jeśli dają ci rady to ty wybieraj, z których będziesz korzystać. Unikaj mówienia tego co myślisz bez zastanowienia. Zawsze zanim coś powiesz pomyśl. Zbyt pośpiesznie wypowiedzianymi słowami możesz kogoś mocno zranić.

Bliźnięta

Kiedy coś ofiarujecie róbcie to dlatego, że sami tego chcecie, a nie dlatego, że liczycie na coś w zamian. W ten sposób unikniecie rozczarowania. Oczekujecie czystych intencji, więc wy też musisz te czyste intencje pokazać. Coś bardzo dobrego i ciepłego dzieje się wokół was. Nowa energia jest związana z miłością, sprawami serca, rodziną i przyjaźnią. W najbliższym czasie starajcie się umacniać więzi, spotykać z przyjaciółmi i rodziną, a sprawy zawodowe powinny delikatnie zejść na dalszy plan.

Rak

Każdą decyzję musisz poprzedzić procesem zastanawiania się nad jej konsekwencjami. Niektóre projekty będą od ciebie wymagały teraz szybkich i logicznych posunięć. Nie uciekaj w sentymenty tam, gdzie chodzi o interesy. Ciesz się chwilami odpoczynku, bo nie będzie ich zbyt wiele. Uważaj na żołądek i układ trawienny. Unikaj ciężko strawnych potraw. Zastanów się, czy to już nie najwyższa pora, by przejść na nieco zdrowszy tryb życia? Tym bardziej, że czeka cię wiele stresujących sytuacji.

Lew

To tydzień, w którym dowiesz się jakie są prawdziwe intencje ludzi, którzy cię otaczają. Na kogo możesz liczyć, na kogo liczyć nie powinieneś. Strzeż się ludzi nieżyczliwych i plotkarzy, to oni sprawiają, że w twoim życiu panuje chaos. Teraz gwiazdy wzmocnią twoją intuicję wskazując ci zagrożenia. Jesteś zbyt łatwowierny i nabierasz się na różne maski, jakie pokazują ci ludzie. Pamiętaj, że sympatie i antypatie najczęściej nie opierają się na rozsądku. Skorzystaj z okazji, by wyczytać w ludzkich twarzach prawdę.

Panna

Będziesz w centrum pewnych wydarzeń, w których trudno będzie ci ocenić co jest prawdą, a co jest fikcją. Być może dojdziesz do wniosku, że najlepiej jest opowiadać się po stronie zwycięzców, nie analizując niczego. Nawet jeśli brak ci czasu, znajdź go na to, by szukać prawdy i równowagi. Nie lekceważ tego, co się teraz dzieje w twoim życiu, bo zaczynają się tu zmiany. Jeśli nie zauważysz ich początku, możesz znaleźć się nagle w środku zupełnie niezaznanej sytuacji. Ten tydzień to okres zamieszania, a ty musisz szybko się w nim odnaleźć.

Waga

W twoim życiu są różne okresy, ale w żadnym z nich nie jesteś sędzią, dlatego strzeż się sądzenia innych. Zbyt często sama jesteś osądzana i to pochopnie. Broniąc racji innych bronisz też siebie w przyszłości oraz swojego prawa do wolności i wybierania własnych dróg. Nie nauczysz innych tolerancji słowami, ale możesz pokazać, że ty jesteś tolerancyjna i być przykładem. To tydzień, który upłynie pod znakiem kontaktów towarzyskich i spraw związanych z relacjami międzyludzkimi.

Skorpion

Jesteś teraz w nastroju do walki jednak nie znajdziesz na swojej drodze przeciwników. Tak to zazwyczaj bywa, gdy okazujesz swoją siłę. Zadbaj teraz o zdrowie, bo przez jakiś czas zaniedbywałeś te sprawy. Staraj się zebrać siły na nowe wyzwania, które już niedługo pojawią się na twoim horyzoncie. Przed tobą korzystny okres zmian, musisz mieć siłę, by sprostać tym zmianom. Trochę szaleństwa w twoim życiu na pewno nie zaszkodzi. Zwłaszcza, gdy to szaleństwo dotyczy spraw serca. Jeśli ktoś ci się podoba zrób pierwszy krok. Nie pozwól, by rozsądek obliczał twoje szanse na miłość.

Strzelec

Każdy z nas inaczej patrzy na świat. W tym tygodniu będziesz bronić swojego spojrzenia i swoich racji. Musisz jednak robić to w sposób logiczny, tak by rozumiano, o co ci chodzi. Staraj się opierać na logice, unikając działań impulsywnych. Intuicja może cię sprowadzić z dobrej drogi. Niektóre twoje nadzieje zostaną zawiedzione, pojawią się jednak inne drogi. Twoje serce jest teraz spokojne, to dobry czas na to, by zdobywać miłość i umacniać przyjaźnie. Musisz pamiętać, by nie skupiać się zbyt mocno na przyszłości, ale na tym, co jest tu i teraz.

Koziorożec

Popełniając błędy uczysz się nowych rzeczy. Dlatego błędy też są potrzebne. Staraj się jednak więcej czasu poświęcić na podejmowanie decyzji. Rozważaj wszelkie korzyści i ewentualne straty. To tydzień rozsądku i to rozsądek będzie teraz najważniejszy. Pojawi się problem, który może zaważyć na twoim dalszym życiu. Pomyśl zanim podejmiesz decyzję nieodwracalną, która zmieni twoje przeznaczenie. Pomyśl, czy droga którą wybierasz zaprowadzi cię tam, dokąd ty chcesz.

Wodnik

Wkraczasz w nieco lepszy okres, jednak będziesz uciekać we wspomnienia znajdując te mniej przyjemne, którymi nie możesz się cieszyć. Musisz skupić się na tym, co było dobre i przestać oglądać się za siebie. Nie rozpamiętuj bólu. Wykorzystaj dobrą energię, którą dają ci gwiazdy na budowanie czegoś konstruktywnego. Nie nastawiaj się na karierę i finanse. Dodatkowa energia dotyczy spraw rodzinnych, związków, miłości i przyjaźni. Mażesz coś zmienić w życiu osobistym, jeśli tego chcesz.

Ryby

Wasze finanse mogą wymagać szybkiego ratunku. Albo zrobicie dokładne plany na ten miesiąc, albo będziecie zmuszone do tego, by korzystać z oszczędności lub pożyczać. Potraktujcie sprawy finansowe z powagą, ale nie bójcie się o przyszłość. Choć finanse miewają wzloty i upadki, jednak wy potraficie zarządzać tym co macie. Troski natury finansowej zdominują ten tydzień. Poszukajcie wytchnienia w spotkaniach i rozmowach w kręgu przyjaciół. Rozsądek pomoże ci przezwyciężyć każdą trudność.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *