beauty-354575_1280

Dojrzała kobieta

Słowo „dojrzała” nigdy zbyt dobrze mi się nie kojarzyło. Nie wiem dlaczego, ale wcale nie czuję się „dojrzała”, pomimo skończonej czterdziestki. Czuję się młoda, daję sobie szansę popełniania błędów, zdobywania nowych doświadczeń, uczenia się, próbowania nowych rzeczy. Słowa dojrzała kobieta nie kojarzą się dobrze, kojarzą się ze starością i zapomnieniem.

Polska to nie jest takie fajne miejsce na bycie czterdziestolatką jakby się chciało. Wiele osób wciąż czuje potrzebę przypominania nam o naszej metryce. Mówi się, że nie wypada po czterdziestce ubierać się w mini, legginsy, a nawet ramoneski. To w co powinny się ubierać czterdziestolatki? W worek pokutny? A może w worki po ziemniakach?

Po czterdziestce też ponoć nic już nam nie potrzeba. Po co nam nowe ciuchy? Zamierzamy do końca życia uwodzić mężczyzn? A jeśli nawet? Coś w tym złego? A może ubieramy się dla siebie, chcemy po prostu dobrze wyglądać. Po co kobiecie po czterdziestce bielizna erotyczna? Czy tę część życia nie ma już aby za sobą? A przecież właśnie po czterdziestce kobiety zaczynają rozumieć, że seks jest ważny i jest też przyjemny. Wcale nie śpieszno im do trumny i papierowych butów. Chcą wyglądać tak jak się czują wewnętrznie. Na kogoś kto wie czego chce i potrafi to zdobyć. Kogoś kto będzie uwodził i zwodził. Kogoś kto zasługuje na miłość i namiętność.

Czy stać cię na to, żeby zadbać o siebie? Żeby nie dać się zamknąć w krypcie do końca życia?

Jeśli wybierasz życie, baw się dobrze. Nie daj sobie wmówić, że czegoś nie wypada. O tym co wypada, a co nie decydujesz ty. Chcesz mini, ubierz mini. Chcesz mieć seksowną bieliznę, kup seksowną bieliznę.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *