Rytuały miłości i szczęścia

Rytuały są klasycznym składnikiem białej magii. Można je stosować bez szkody dla osoby, która przeprowadza rytuał

Rytuały to często stosowane sposoby na przyciągnięcie szczęścia, oddalenie złej mocy, zbudowanie ochrony przed demonami, a także i może przede wszystkim, rytuały stosuje się w magii miłości. Najprostszym sposobem, by skierować myśli dwóch osób ku sobie jest używanie czerwonych i różowych świec. Czerwone świece symbolizują miłość i szczęście małżeńskie, różowy przeznaczone są dla zakochanych, ale nie będących jeszcze w związku małżeńskim lub stałej relacji partnerskiej. Jest wiele opisów bardzo różnych rytuałów. Tu przytoczymy tylko kilka z nich.

Rytuały, które opisano poniżej są klasycznym składnikiem białej magii. Można je stosować bez szkody dla osoby, która przeprowadza rytuał. Nie można też w żaden sposób zaszkodzić komuś innemu. Biała magia jest magią ochronną i w tym celu od wieków wykorzystują ją mądre kobiety.

Rytuał domowego ogniska

Jeśli w waszym związku dzieje się coś niedobrego. Jeśli czujecie, że oddalacie się od siebie, można zastosować stary rytuał miru domowego, dzięki któremu miłość i harmonia powróci do waszego związku

Do tego rytuału potrzebny jest cukier, trzy wstążki w kolorach: niebieskim, białym i czerwonym, trzy świece w kolorach niebieskim oraz zdjęcia osób, do których ma powrócić uczucie miłości.

Rytuał można przeprowadzić samodzielnie. Jest on związany z białą magią.

Wstążki zanurzamy w miseczce z cukrem, a potem związujemy je w małe supełki. Podczas tej czynności należy myśleć o osobie ukochanej, ponieważ supełki symbolizują wieczny związek. Tak przygotowanymi wstążkami owija się zdjęcia i zapala świece ustawione w trójkąt. Pomiędzy świecami kładzie się zdjęcia i pozostawia aż do czasu gdy świece się wypalą.

Potem zdjęcia oraz resztki świec zawija się w bawełnianą chustkę i wkłada się do ziemi (może to być doniczka z kwiatkiem).

Rytuał przeprowadzamy w czasie gdy księżyca przybywa, a zdjęcia wydobywamy z ziemi w czasie pełni.

Rytuał sukcesów zawodowych

Do rytuału potrzebne będą trzy świece: zielona (symbol nadziei), złota (symbol bogactwa) i żółta (pomaga zachować spokój w nerwowych sytuacjach).

Rytuał odbywa się przez siedem dni.

Należy ustawić wszystkie świece na stole. Podczas ich ustawiania myśleć o swoich planach i nadziejach związanych z pracą. Po ustawieniu świec należy zbliżyć je do siebie i związać białą wstążką. Rytuał powinno się powtarzać przez siedem dni, przy czym siódmego dnia zapalić świecie i pozwolić się im wypalić do końca. Resztki świeć zawinąć w bawełnianą szmatkę, spalić lub zakopać w ziemi.

Rytuał chińskich monet

Do rytuału potrzebne jest pięć chińskich monet z kwadratowym otworem w środku i wstążka w kolorze złotym. Wstążkę i monety trzymamy przez jakiś czas w dłoniach myśląc o dostatku i poprawie finansów. Pierwszą monetę nawlekamy na wstążkę i zawiązujemy supełek myśląc o tym, że pieniądze przychodzą. Kolejne monety także przewlekamy przez wstążkę wiążąc na nich supełki. Na koniec związujemy końce wstążki w supeł mówiąc: „Związuję cię i przyciągam”. Sznur monet wieszamy przy drzwiach wejściowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine + 6 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.