Jak poprawić sobie nastrój w gorszy dzień?

Chandra, słabszy dzień, skutecznie odbierają siły do działania. Nie daj się wpędzić w spiralę apatii.

Gorszy dzień zdarza się każdemu. Brak słońca, przemęczenie, natłok obowiązków, może skutecznie zepsuć nam nastrój. Każdego z nas taki dzień dopada. Trzeba z nim walczyć, jak z chorobą.

ZAJRZYJ W GŁĄB SIEBIE

Nikt nie zna Ciebie lepiej, niż Ty sam. Wyłącz się od otaczających Cię spraw i zastanów się co Cię przytłacza, denerwuje. Jeżeli potrzebujesz wyciszenia, zrób sobie wagary od codzienności, od bycia żoną, matką, pracownikiem. Pobądź sama ze sobą i ze swoimi myślami. Słodkie lenistwo przed telewizorem, relaksująca kąpiel czy też sen bez ograniczenia. Sama wiesz co Ci pomoże.

BRATNIA DUSZA

Z pewnością kogoś takiego masz. Siostra, przyjaciółka, a może partner? Kogoś, kto to umie Cię rozweselić, odpędzić dręczące myśli, rozgonić czarne chmury? Spędź z taką osobą dzień, popołudnie czy wieczór. Wspólne, nawet nic nie wnoszące pogaduchy, poprawią humor i postawią na nogi.

ZDROWY WYSIŁEK

Czasami musisz się zmęczyć, żeby poczuć się jak nowo narodzona. Siądź na rower, idź biegać albo na siłownię. Wraz z potem na czole wyrzucisz z siebie złe emocje.

ODROBINA SZALEŃSTWA

Kup sobie coś. Każdej kobiecie poprawi nastrój nowy ciuszek czy kosmetyk. Nie muszą to być ogromne zakupy. Wystarczy drobiazg, który podoba Ci się od dawna. W końcu jaki jest sens Twojej ciężkiej pracy, gdy z wszystkiego rezygnujesz.

Chandra, słabszy dzień skutecznie odbierają siły do działania. Nie daj się wpędzić w spiralę apatii. Zrób coś z tym na samym początku. Zanim zaczniesz rozładowywać złe emocje na bliskich, postaraj się znaleźć lek na całe zło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.