jasnowidzenie

Czy możesz zostać jasnowidzem?

Czy jasnowidzenie jest darem, czy można ten dar w sobie rozwinąć i jak nad nim panować? Śledząc dokonania współczesnych jasnowidzów i czytając materiały biograficzne na temat jasnowidzów, którzy żyli w ubiegłych wiekach można zauważyć pewną prawidłowość. Dar jasnowidzenia nie jest dany na stałe. Zmienia się, niekoniecznie stając się silniejszy, co może wykluczać możliwość jego wyćwiczenia.

Dar jasnowidzenia

Jasnowidzenie jest darem dość pospolitym ponieważ według szacunków posiada go około 85% populacji. Objawia się w różny sposób: jako przeczucie, przychodzi we śnie, pojawia się w obrazach. Trudno powiedzieć co sprawi, że dar jasnowidzenia w sposób szczególny uaktywnia się w niektórych osobach. Być może ma to coś wspólnego z trybem życia. Na pewno dziś znanych jest wiele technik, które pomagają zwiększać ten dar, jednak czy można nad nim zapanować? Każdy z otaczających nas przedmiotów emanuje własną energią. Osoby z bardzo dużą zdolnością jasnowidzenia potrafią te energie rozdzielić i usystematyzować. Stworzyć obraz spójnej całości. Można tę sytuację porównać do stosu kilku rodzajów puzzli, z których trzeba zbudować oddzielne, mające sens mozaiki.

Czy też masz dar jasnowidzenia? Sprawdź te ćwiczenia!
Ćwiczenie pierwsze

Polega na przechwytywaniu energii znajdujących się w pomieszczeniu. Należy wybrać ciemne pomieszczenie, które dodatkowo można oświetlić światłem świecy. Jeśli ściany pomieszczenia pomalowane są na biało nie będzie potrzeba dodatkowych rekwizytów, jeśli nie, konieczna będzie biała kartka. Przed wykonaniem ćwiczenia należy uzyskać pewien rodzaj skupienia. Można wykorzystać techniki relaksacyjne. Kiedy nasze myśli są już oczyszczone przystępujemy do ćwiczenia. Wyciągamy jedną rękę daleko przed siebie i rozsuwamy palce. Ręka powinna znajdować się na tle białej ściany lub białej kartki papieru. Skupiamy wzrok na dłoni i pacach, koncentrując się na wszelkich krawędziach. Jeśli uzyskamy wystarczające skupienie, po kilku minutach będziemy mogli dostrzec niewielką fioletowo-szara otoczkę wokół dłoni. Ćwiczenie należy powtarzać dość często, ponieważ w ten sposób zwiększamy naszą percepcję. Po jakimś czasie takich ćwiczeń, zaczniemy dostrzegać także aury otaczających nas przedmiotów.

Ćwiczenie drugie

To ćwiczenie także wykonujemy w ciemnym pomieszczeniu i także potrzebujemy skupienia. W pierwszym wariancie ćwiczenia zbliżamy do siebie nasze dwie rozpostarte dłonie, tak by ich wewnętrzne strony znalazły się w odległości około 2 centymetrów od siebie. Teraz należy wykonywać delikatne ruchy dłońmi (nie zbliżając ich do siebie) tak jakbyśmy trzymali coś pomiędzy nimi. Po pewnym czasie poczujemy ciepło i energię. Będzie się nam wydawać, że jest to coś materialnego i sprężystego. Będzie to nasza aura.

W drugim wariancie ćwiczenia należy mocno pocierać dłonią o dłoń, aż do uzyskania wrażenia mrowienia w palcach, a następnie oddalić od siebie dłonie. Pomiędzy nimi znowu będziemy mogli poczuć (tym razem bardzo intensywnie) naszą aurę.

Atrybuty wzmacniające zdolności jasnowidzenia

Wszelkim ćwiczeniom zwiększającym zdolności jasnowidzenia mogą pomagać dodatkowe atrybuty. Przezroczyste i półprzezroczyste kamienie, takie jak kwarc i opal zwiększają zdolności jasnowidzenia. Jeśli mamy takie zdolności i wspieramy je mocą opali, możemy odczytywać intencje i nastroje otaczających nas ludzi. Jest to pomocne w chwilach, gdy znajdujemy się w towarzystwie ludzi, których nie znamy, a na których pragniemy wywrzeć jak najlepsze wrażenie. Może być jednak kłopotliwe wtedy, gdy spotykamy się w kręgu przyjaciół i możemy natrafić na emocje i uczucia, których nie zawsze pragniemy być świadomi. Osoby obdarzone dużymi zdolnościami jasnowidzenia nie zawsze widzą w tych zdolnościach dar. Często uważaj, że bez tych zdolności ich życie byłoby łatwiejsze.

Wszyscy jasnowidzący spotykają się z tym samym problemem – wiele przeczuć, wizji i wiadomości jest niejasnych. W chwili gdy jasnowidz poddawany jest presji otoczenia, może błędnie interpretować swoje wizje. Stąd pojawia się bardzo dużo przepowiedni jasnowidzących, które się nie sprawdzają. Drugą ważna kwestią jest kwestia zmiany w samym darze jasnowidzenia. Nie jest on stały i zdecydowanie ewoluuje. Jeśli odkryjecie w sobie dar jasnowidzenia zastanówcie się czy jest on dla was darem czy przekleństwem. Jeśli nie traktujecie go jak dar, pozwólcie mu wygasnąć kierując się w życiu jedynie logiką.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *