zjfhfhfhfhfhfhhfhfh

Co cię uszczęśliwia – astrologiczne podpowiedzi

Każdy znak zodiaku nieco inaczej szuka szczęścia. Co ciebie uszczęśliwia? Sprawdź horoskop dla twojego znaku.

Baran

Zadowolenie daje ci posiadanie tego czego nie mają inni. Atrakcyjny partner u boku podnosi twoją samoocenę. Przyjaciele, poprawią ci nastrój. Zabawy i przyjęcia to twój żywioł. Jesteś zadowolony, gdy cieszysz się szacunkiem i masz powodzenie. Czujesz się wybrańcem losu kiedy sprzyja ci szczęście w grach losowych i interesach. Lubisz świat fantazji, czy to stworzony we własnej wyobraźni, czy w książkach. Inspirujące niebanalne hobby, jakie dzielisz tylko z wybraną grupą osób, sprawia że czujesz się kimś naprawdę wyjątkowym.

Byk

Bezpieczeństwo finansowe to coś co zdecydowanie poprawia ci nastój. Kiedy twoje konto i lodówka są pełne nie odczuwasz ani lęku o przyszłość ani głodu. Partner, który jest zaradny i atrakcyjny zdecydowanie poprawia twoją samoocenę. Lubisz czuć się potrzebny, lubisz gdy doceniają twoją pracę. Komplementy poprawiają ci humor. Prezenty zawsze są mile widziane i stawiają ofiarodawcę w lepszym świetle. Cenisz dobrą literaturę, nietypową muzykę. Uspokajają cię programy przyrodnicze i podróżnicze oraz gotowanie.

Bliźnięta

Zabawa poprawia ci nastrój. Kiedy to ty jesteś w centrum zainteresowania, kiedy jesteś najatrakcyjniejszą osobą w danym kółku, jesteś wspaniałomyślny i tryskasz humorem. Dobre jedzenie to kolejna rzecz, która zdecydowanie wpływa na poprawę twojego humoru. Jeśli jedzeniu towarzyszy dobry trunek twoje zadowolenie jeszcze wzrośnie. Lubisz muzykę i dobre kino, a wyprawy do miejsc gdzie możesz obejrzeć film lub posłuchać muzyki zdecydowanie poprawiają ci humor.

Rak

Długie zakupy, kiedy nie musisz oszczędzać ani czasu ani pieniędzy na pewno poprawiają ci humor. Cieszysz się, gdy możesz komuś dać prezent. Cieszysz się także gdy sam otrzymujesz prezenty. Największą przyjemność sprawia ci przebywanie w gronie rodziny i przyjaciół. Nie wyobrażasz sobie życia bez bliskości z drugim człowiekiem. Poprawi ci humor artystyczna, elegancka biżuteria, obrazy, wycieczka do muzeum lub galerii sztuki. Lubisz niezwykłe aranżacje. Poprawi ci nastrój dobra książka, romantyczny film, wycieczka. Gdy możesz podróżować jesteś bardzo zadowolony.

Lew

Szczęście przychodzi do ciebie ze słońcem. Kiedy jest ciepło i pięknie, czujesz się szczęśliwy, kiedy pogoda nie dopisuje twój nastrój zdecydowanie się pogarsza. Receptą na zadowolenie są więc podróże do ciepłych krajów. Lwa cieszą także pochwały, komplementy, miłe słowa pod jego adresem. Pragnie być doceniany przez szefa, nawet jeśli nie ma to przełożenia w jego zarobkach. Do szczęścia Lew wymaga miłości, musi mieć zajęte serce, wtedy potrafi zdobywać się na wielkoduszność i wspaniałomyślne gesty wobec innych i świata. Lwa uszczęśliwia duża kochająca się rodzina.

Panna

Podobne jak Lew jesteś bardzo uzależniona od słońca. Także i ciebie uszczęśliwiają podróże do miejsc, gdzie tego słońca nigdy nie brakuje. Ponieważ martwisz się ciągle swoim zdrowiem, uszczęśliwia cię wszystko co pomaga ci zdrowie utrzymać. Lubisz zakupy w aptekach, nietypowe terapie, nowe kosmetyki. Doskonałym prezentem dla ciebie jest weekend w SPA. Da ci szczęście cię romantyczna kolacja, muzyka, podniosły nastrój. Gdy jesteś doceniana w pracy, a wysoka ocena przekłada się na twoje zarobki, jesteś bardzo zadowolona.

Waga

Wagę uszczęśliwia krąg przyjaciół i znajomych, z którymi może dzielić swoje sukcesy. Gdy jej sytuacja materialna jest stabilna, a poziom życia wzrasta Waga czuje się bardzo zadowolona ze swojego losu. Lubi być autorytetem dla innych, a pomaganie ludziom w takiej sytuacji podnosi jej samoocenę. Gdy jesteś typową Wagą zadowolenie przyniosą ci sukcesy osiągane przez twoje dzieci, będziesz najdumniejszym rodzicem na świecie, który nigdy nie pominie okazji by pochwalić się sukcesami swoich latorośli.

Skorpion

Skorpiona cieszą komplety mówiące o jego życiowej zaradności, zdolnościach, urodzie i charakterze. Cieszy go też stabilna sytuacja materialna, możliwość pochwalenia się swoim majątkiem lub stanowiskiem. Jeśli jesteś typowym Skorpionem lubisz otaczać się pięknymi rzeczami, które są bardzo kosztowne. Lubisz rozpieszczać siebie i bliskich prezentami. Cieszą cię wycieczki i krótkie wakacje w różnych porach roku. Wszystko to co pozwala oderwać się od rutyny dnia codziennego i wnosi zmianę do twojego życia przynosi ci zadowolenie.

Strzelec

Ponieważ powodzenie w sprawach finansowych zwykle przychodzi ci dość łatwo, to nie przedmioty i pieniądze przynoszą ci prawdziwe zadowolenie. Strzelec zakochany, to Strzelec który jest szczęśliwy. Zależy ci najbardziej na prawdziwych uczuciach i emocjach. Zawsze tego właśnie szukasz i tylko to da ci szczęście i zadowolenie. Szukasz przyjaciół, szukasz miłości, szukasz tego co nie jest fałszem. Gdy to znajdziesz i zatrzymasz, będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Koziorożec

Dla Koziorożca najważniejszy jest dom i to właśnie tu odnajduje szczęście i zadowolenie. Jeśli jego małżeństwo lub związek są szczęśliwe, a w domu czeka na niego błogi spokój bez awantur i wyrzutów, Koziorożec czuje spokój i szczęście. Jeśli jesteś typowym Koziorożcem dom jest twoją twierdzą, to tu czeka na ciebie schronienie przed światem, to tu znajdujesz rozrywki i tu szukasz sobie przyjaciół. Koziorożec nie pragnie awansów, zaszczytów, zabawy, szczęśliwa rodzina spełnia jego największe marzenia.

Wodnik

Wodnika trudno jest uszczęśliwić naprawdę. Wiele rzeczy przynosi mu zadowolenie na krótko. Można powiedzieć, że w tym znaku rodzi się najwięcej osób, które eksperymentują ze swoim szczęściem. Pragną poznać siebie by wiedzieć kim są i wtedy zadecydować także o tym co da im prawdziwe szczęście. W różnych okresach rozwoju Wodnika mogą go uszczęśliwiać: pieniądze, podróże, miłość, rodzina, imprezy, zakupy, grono przyjaciół. Kiedy Wodnik dojrzeje decyduje o tym co jest dla niego najważniejsze i co naprawdę da mu szczęście. A uszczęśliwi go wszystko co jest trwałe, w czym znajdzie oparcie.

Ryby

Dla Ryby najważniejsze są: spokój i pewność. Choć wydawać by się mogło, że realizuje cudze plany i nie ma własnych marzeń, tak naprawdę Ryba pracuje nad własnym zamysłem. Dąży do wybudowania sobie spokojnej przystani, bezpiecznego miejsca, gdzie będzie naprawdę szczęśliwa i gdzie nikt nie będzie jej do niczego zmuszał. Zadowolenie przynosi jej ciepło domowego ogniska, spokojne wieczory, ustabilizowany tryb życia, dom w którym Ryba ma swoje miejsce, w którym jest kochana i doceniana. W pewnych przypadkach Ryba potrafi znajdować największe zadowolenie w pracy, awansach i zarobionych pieniądzach. Dzieje się tak zwykle wtedy, gdy nie potrafi wybudować domowego ogniska, w którym zazwyczaj umieszcza wszelkie swoje ambicje i radości.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *