channelling

Channelling. Znajdź duchowego przewodnika

Channelling w wielkim skrócie jest procesem komunikacji z innymi bytami. By komunikować się z duchami i naszymi duchowymi przewodnikami, musimy używać specjalnych kanałów. Otwierają się one dla nas wtedy, gdy jesteśmy odprężeni a nasz umysł jest czysty. Zawsze wtedy gdy podejmujemy decyzję opartą o intuicję mamy do czynienia channellingiem. Nasi opiekunowie znajdują do nas dojście i przekazują nam pomocne informacje. Naturalnie wszystkie byty wyższe, które nas otaczają nie przebywaj w naszym pobliżu przez cały czas. Nie mogą chronić nas w każdej chwili i dyktować nam to co mamy robić. Jednak warto zasięgać u nich porady duchowej.

Jak kontaktować się ze swoim duchowym przewodnikiem?

Każdy kontakt z bytem wyższym musi być poprzedzony medytacjami. Jeśli nigdy jeszcze nie próbowaliście nawiązać kontaktu ze swoim duchowym przewodnikiem otworzenie kanału komunikacji może wam zająć nieco więcej czasu. Miejsce do medytacji musi być dobrze wybrane. Przede wszystkim powinno być to miejsce gdzie nie będą was niepokoiły hałasy pochodzące ze świata zewnętrznego, gdzie nie będziecie zaangażowani w żadne sprawy, które nie pozwoliłyby wam osiągnąć stanu skupienia. Najlepiej medytuje się w pozycji leżącej lub półsiedzącej. Powinna to być pozycja wygodna, która nie będzie bolesna dla waszego ciała.

Zamykamy oczy i pozbywamy się wszelkich negatywnych myśli i odczuć. Staramy się skoncentrować na naszym wewnętrznym świetle. Można wyobrazić sobie kolor indygo – kolor czakry trzeciego oka, która jest odpowiedzialna za intuicję i kontakty z bytami wyższymi. Kiedy po raz pierwszy wzywamy swoich duchowych przewodników powinniśmy w myślach wymieniać imiona, dopóki sami nie poczujemy, że wymieniliśmy imię naszego duchowego przewodnika. To imię pojawi się w naszej głowie. Przy pierwszym kontakcie nie będziemy czuli bardzo mocno naszego przewodnika. Stopniowo, każdy następny kontakt będzie nas do niego zbliżał.

Jaki jest Twój przewodnik duchowy?

Należy zawsze pamiętać o tym, że duchowi przewodnicy mają własne drogi rozwoju, dlatego nie mogą być z nami przez cały czas. Ich podpowiedzi mają pomagać nam podejmować decyzję. Jednak duchy nie żyją za nas naszym życiem, dlatego posiadanie duchowego przewodnika nie zwalnia od samodzielnego podejmowania decyzji. Sami też odpowiadamy za własne czyny.

Każdy człowiek przyciąga innych przewodników duchowych. Osoby, które zawsze troszczą się o innych, są bardzo wyczulone na nastoje innych i w życiu codziennym kierują się miłością do ludzi, będą przyciągały dobrych przewodników duchowych. Osoby, których życie jest bardzo egoistyczne, które mają problemy z rozróżnieniem dobra i zła, będą przyciągały złych duchowych przewodników, którzy nie pomogą im stać się lepszymi, ale będą ich utwierdzali w trwaniu na złej drodze, którą kroczą.

Kontakty z duchowymi przewodnikami i innymi bytami wyższymi mogą być zupełnie niemożliwe lub bardzo utrudnione dla osób, które zażywają narkotyki, piją alkohol, nie prowadzą zdrowego trybu życia, nie dbają o swoje ciało i umysł.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze