horoskop

Horoskop na tydzień 7-13 marca 2022r.

Horoskop na nowy tydzień dla wszystkich znaków zodiaku.

Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby
Baran

W interesach czy w pracy zawsze powinniście zachować właściwe proporcje. Docenianie siebie jest tu kluczową sprawą. Jeśli do tej pory zawsze cofaliście się zajmując drugie miejsce, tym razem jest szansa na to, by przeforsować własne pomysły. Szczególny czas dla tych Baranów, które prowadzą własne firmy, myślą o spółkach lub już są w spółkach. Zasada nieograniczonego zaufania nie jest zasadą dla mądrych. Jeśli nie będziecie pilnować własnych interesów i forsować własnych projektów, stracicie możliwość wpływania na cokolwiek. Zamarzy się wam wypoczynek w miejscu gdzie jest ciepło i przyjemnie. Jednak do urlopu daleko. Dbajcie o zdrowie, a szczególnie zdrowe odżywianie.

Byk

Nawet jeśli czasem czujecie się urażeni, gdy ktoś zarzuca wam nadmierny materializm i przywiązanie do pieniędzy i tego co one dają, pamiętajcie o jednym. To wy zawsze stanowicie wyrocznię w tych kwestiach. To do was zwracają się o poradę i u was szukają potwierdzenia wartości jakiś inwestycji. Możecie być z siebie dumni, lecz nie zapominajcie, że czasem warto usunąć się w cień i pozwolić innym błyszczeć. Ten tydzień przygotował dla was lekcję pokory i mądrości. Będziecie ważyć swoje słowa i starannie planować postępowanie. Nie dajcie ponosić się emocjom pamiętając, że „słowo uleci wiatrem, a powróci wołem”.

Bliźnięta

Serce w tym tygodniu będzie rządziło waszym życiem. Nie jest to tylko związane z rodziną czy partnerem. Zapragniecie odświeżyć więzi przyjaźni, umocnić je. Dowiedzieć się ile znaczycie dla innych. Bliźniak tak naprawdę nie do końca potrafi ocenić prawdziwe intencje ludzi, którzy go otaczają. W sprawach serca kierujcie się intuicją. Logika w tej kwestii zwykle zawodzi. Jeśli są ludzie wobec was lojalni powinniście okazać im waszą przyjaźń. To także tydzień na umacnianie więzów rodzinnych. Macie okazję do tego, by wszystko wyciszyć i ustabilizować. Będzie mieć wiele dobrej energii i choć nie znajdujecie się teraz w równowadze jest szansa, że ten tydzień to zmieni i znowu poczujecie się spełnieni.

Rak

Większość twoich działań i myśli skupia się na sprawach finansowych. Nie potrafisz się odprężyć wciąż myśląc o tym samym. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu jest teraz na to szansa. Musisz jednak zapomnieć o strachu i skupić się na konkretnym planowaniu. Krok po kroku. Budowanie od podstaw nie jest ci zupełnie obce. Teraz, gdy twoje życie dąży do zmian, ty też musisz się zmienić. Potrzebna ci odwaga. Tylko ona pozwoli osiągnąć zamierzone cele. Sukces nie przyjdzie sam. Tym czego ci teraz brakuje jest równowaga. Twoje ciało i umysł są w dysonansie. Poświęć trochę czasu na medytacje lub myślenie strategiczne. Unikaj jednak bujania w obłokach podczas tworzenia planów.

Lew

Wokół ciebie jest wielu ludzi, którzy myślą tak jak ty, którzy podejmują podobne decyzje i działania. Jeśli chcesz żeby twoje życie naprawdę się zmieniło musisz zerwać z nawykami. Dotyczy to też myślenia. Pokaż na ile cię stać i czekaj na nagrodę. Jeśli jej nie dostaniesz przypomnij innym o swoich zasługach. Nie wystarczy wierzyć, że się jest najlepszym. Należy skłonić innych, by też w to uwierzyli. Co ci z tego, że ty wiesz o tym, jak dobrze wykonujesz swoją pracę? Muszą się o tym dowiedzieć także inni. Jeśli przestaniesz ukrywać swoje atuty, to o czym marzysz na polu zawodowym przyjdzie do ciebie. Wciąż czekasz na swoją szansę. Nie czekaj już dłużej. Strach przed śmiesznością jest twoją największą słabością.

Panna

To, że przepełnia was energia nie oznacza automatycznego osiągnięcia sukcesu. Pojawi się kilka propozycji i kilka nowych możliwości. Sztuką będzie je zauważyć i wykorzystać. Na przeszkodzie może stanąć wasz rozsądek i konieczność rozdzielania „każdego włosa na czworo”. Nie szukajcie podtekstów i drugiego dna w każdej rzeczy, skupcie się na konkretach. Jeśli otrzymacie dobrą propozycję szybko podejmijcie decyzję, bo po prostu ktoś was ubiegnie. To nie jest dobry okres na poprawianie urody i zabiegi związane z urodą. Uważajcie na skórę, chrońcie ją przed zimnem.

Waga

Nie jest to czas na podejmowanie nowych wyzwań. Będziecie podenerwowane i zestresowane. Za mała ilość słońca zdecydowanie pogarsza wasz nastrój. Jednocześnie odczujecie niepokój, który będzie was pchał do działania, nawet jeśli jest to działanie pozbawione jakiegokolwiek sensu. Ponieważ i tak w tym tygodniu nie macie szansy na wielkie sukcesy w pracy, lepiej po prostu przetrwać ten czas. Nie stwarzajcie sami sobie problemów, nie piętrzcie przeszkód. Jest czas na działanie i czas na oczekiwanie. Tym razem nic nie powinno poderwać was do wysiłku, który okaże się bezsensowny. By uspokoić nerwy możecie wypić herbatkę z rumianku lub melisy, albo ciepłe kakao przed snem.

Skorpion

Zbyt często nie przykładasz wagi do spraw ważnych poszukując przyjemności. Nie zawsze znajdziesz jednak przyjemność w rzeczach, które są koniecznością. Musisz przyzwyczaić się do tego, że teraz w twoim życiu pojawił się okres planowania. Wysiłek będziesz musiał równo rozkładać na kolejne dni. To nie czas na „jednorazowe zrywy”. Tylko systematyczna praca pomoże ci w osiągnięciu sukcesu i pozwoli uniknąć rozczarowań. Przygotuj się na pewien dysonans w sprawach serca. Wiele zależeć będzie od twojego rozsądku i umiejętności zrozumienia drugiego człowieka.

Strzelec

Wyjątkowo dobry okres na robienie planów. Jesteście spokojni i macie szansę przewidzieć to co zdarzy się w najbliższej przyszłości. Nie zabraknie momentów irytacji, ale one dość szybko zostaną zapomniane. Wróci wasza pewność siebie, która w minionych tygodniach gdzieś się ukrywała. Choć ciało i umysł nie sprawia teraz problemów, nie osiągniecie szczytu swoich możliwości ponieważ wasza energia jest w punkcie 0. Możecie za to wykorzystać energię kosmiczną, która powoli wam na kontynuacje prac i planowanie nowych działań. Strzelce czeka pewna zmiana, dlatego nie powinny tracić czasu i szybko nauczyć się odróżniać to co dobre, od tego co jest tylko przeszkodą na ich drodze.

Koziorożec

To będzie tydzień, który postawi przed tobą wiele wyzwań. Na szczęście jesteś osobą, która hartuje się i rozwija tylko w chwilach gdy pracujesz w stresie. Wtedy działasz skutecznie zadziwiając nie tylko innych, ale także siebie. Nie martw się na zapas. Weekend wykorzystaj. By się zrelaksować, porozmawiać z bliskimi, a szczególnie z osobą, która zajmuje w twoim sercu pierwsze miejsce. Potrzeba ci wsparcia jakie daje prawdziwe uczucie i całkowita akceptacja. Strategia unikania nieprzyjemnych ludzi, w twoim przypadku się sprawdzi. Po jakimś czasie przestaną szukać twojego towarzystwa, a także nie będą ciągle prosić o pomoc.

Wodnik

W tym tygodniu zapragniecie dodać swojemu życiu barw, rzucając się w mniej lub bardziej sensowne eksperymenty. Uważajcie szczególnie na te, które dotyczą aktywnych sposobów spędzania wolnego czasu. W pracy nie czekają was niemiłe niespodzianki, możecie jednak narzekać na nudę i pragnąć jakiegoś wyzwania. W tym czasie raczej się ono nie pojawi. To dobry okres na zawieranie nowych znajomości oraz potwierdzanie układów, które już wstępnie zostały zawarte. Nie bójcie się jako pierwsze wypowiedzieć ważnych słów, nie bójcie się mówić o zaangażowaniu i zobowiązaniach na stałe.

Ryby

W tym tygodniu wasza emocjonalna natura znowu zapanuje nad rozsądkiem. Być może wrócicie na stare ścieżki i popełnicie stare błędy, zawracając z dobrej drogi, po której ostatnio kroczycie. Musicie zapanować nad instynktami, które mogą pozbawić was wszystkiego co do tej pory udało wam się osiągnąć. Unikajcie kłótni i sporów. Jeśli nawet ktoś was bardzo irytuje musicie nauczyć się po prostu odwracać od problemu. Nie trzeba teraz drążyć nieprzyjemnych tematów i zaostrzać konflikty. Przyda wam się chwila wypoczynku, w miejscu które najbardziej lubicie. Zaplanujcie miły wypad, najlepiej samotny. Poznajcie nowych ludzi.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *