astrologiahoroskop

Numerologiczny horoskop miłosny

Chcesz wiedzieć jak kochają wibracje w numerologii? Policz jaką jesteś liczbą, a potem jaką liczbą jest Twój partner. Sprawdź czy pasujecie do siebie.

Jak obliczyć swoją numerologiczną wibrację?

Osoba urodzona 15.04.1968 roku, oblicza swoją numerologiczną cyfrę w następujący sposób:

1+5+0+4+1+9+6+8 = 44 wynikiem jest liczba dwucyfrowa, dlatego należy liczyć dalej: 4+4 = 8

Osoba urodzona 15.04.1968 roku – jest więc numerologiczną liczbą – 8

Jedynki

to urodzeni zdobywcy, potrafią walczyć o miłość, a jeżeli są pewne swojego wyboru nigdy nie tracą nadziei. Nie mają też zbyt wielkich skrupułów, postępując zgodnie powiedzeniem: „w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone. Namiętne i bardzo porywcze mają skłonność do wielkich wybuchów namiętności, pasji, a także gniewu. Zazdrosne i zaborcze. Ich partner nie będzie narzekał na nudę w związku, może się jednak poczuć zmęczony nagłymi zmianami nastrojów. Jedynki lubią zdobywać, jeśli więc chcesz być z tą właśnie numerologiczną wibracją, powinnaś dać się uwieść, jednocześnie robiąc wrażenie osoby bardzo zdystansowanej. Jedynki nie będą szczęśliwe z ósemką i dziewiątką oraz z inną wybuchową jedynką. Zbyt dużo burz w związku nie służy umacnianiu uczuć. Szóstka, to dla Jedynki idealny partner.

Dwójka

jest delikatna i wrażliwa, tego samego oczekuje od partnera. Lubi wiesze i listy miłosne. Pragnie przeciągać czas narzeczeństwa i zalotów w nieskończoność. W stałym związku chce stworzyć swojemu partnerowi prawdziwy raj, pamiętając o powiedzeniu: „twój dom jest twoją twierdzą”. Partner Dwójki to prawdziwy król życia, może spodziewać się jedynie dobrym chwil i czułości. Musi jednak uważać by nie zranić czułej strony Dwójki, ponieważ zraniona, zamyka się w sobie, a żal odreagowuje w postaci tak zwanych „cichych dni”. Jeśli jednak myślisz, że milczenie jest lepsze niż kłótnie bardzo się mylisz. Dwójka potrafi ukarać partnera milczeniem równie skutecznie, jak inne wibracje karzą kłótniami. Najlepszym partnerem dla niej byłaby Szóstka, lecz jest prawdopodobieństwo tego, że wibracje te żyjąc razem mogłyby się nieco nudzić. Dwójka nie powinna wybierać Jedynki, której temperament może być nieco przytłaczający.

Trójka

ceni możliwość wyboru, dlatego nie powinna wikłać się w stały związek zbyt wcześnie. Ta wibracja jest wprost stworzona do romansów, a intensywne życie uczuciowe dostarcza jej wiele emocji. Trójka jest namiętna i kochliwa, dlatego ma pewne problemy z wiernością, szczególnie gdy jest bardzo młoda. Jeśli jednak Trójka się zakocha potrafi być wierna, romantyczna i czuła. Poważną wadą tej wibracji jest jej merkantylny stosunek do związków. Często skupiają się na sprawach finansowych, zapominać o uczuciach. Nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ Trójka kocha namiętnie i tylko w namiętnym związku będzie szczęśliwa. Nie powinna więc wybierać drogi rozsądku. Idealnym partnerem dla tej wibracji będzie inna Trójka i Jedynka. Najgorszym wyborem byłaby wrażliwa Dwójka.

Czwórka

to doskonały materiał na męża lub żonę, jednak ją samą trzeba zdobyć, ponieważ wibracja ta jest niezwykle nieśmiała i dystansowana. Otoczenie postrzega Czwórkę jako samotnika i nie rozumie jej nastrojów ani chłodu. Właśnie dlatego tej wibracji niezwykle trudno znaleźć miłość. Gubiąc się w uczuciach często przyporządkowują swoje życie rozsądkowi, a potem żałują dokonanych wyborów. Gdy Czwórka się zakocha, uczucie ogarnia ją z wielką mocą, a swojemu partnerowi odda całe serce i majątek. Nie potrafi kochać połowicznie. Najlepszym partnerem dla Czwórki jest Szóstka i Dwójka.

Piątki

są niezwykle atrakcyjne dla innych wibracji, jednak same boją się zaangażowania i silnych uczuć. Często uciekają przed zobowiązaniami, dlatego rodzinę zakładają bardzo późno. Podczas gdy znajomi cieszą się już okrzepłymi związkami, Piątka wciąż czeka na to jedyne, niepowtarzalne uczucie, które pozwoli jej zapomnieć o wszelkich lękach. Idealny partner dla tej wibracji to osoba bardzo wrażliwa, obdarzona niezwykła empatią. Najlepszym wyborem dla Piątki jest inna Piątka, Szóstka oraz Dwójka.

Szóstka

nie ma poczucia humoru jeśli chodzi o miłość. Dlatego nie próbuj z nią żadnych gier, mających na celu wzbudzenie zazdrości lub sprawdzenie siły jej uczuć. Szóstka jest wyjątkowo zaborcza, a jaj miłość to prawdziwa pasja. Partnerka tej wibracji poczuje się jak prawdziwa księżniczka, ponieważ poważne deklaracje przychodzą bardzo szybko, a uczucia są niezwykle silne i trwałe. Wibracje zdystansowane mogą być lekko oszołomione siłą uczuć Szóstki i jej wyjątkową zaborczością. Trzeba jednak dodać, że ta wibracja to bardzo solidny i wierny partner na całe życie, nie szuka przelotnych romansów, a serce oddaje tylko raz. Najdoskonalszy związek stworzy Szóstka z inną Szóstka oraz z Dwójką. Najtrudniejsza para to Szóstka i Dziewiątka.

Siódemka

nie jest szczęściarzem jeśli chodzi o sprawy miłosne. Nie darzy innych zaufaniem, dlatego chętnie wybiera rozwiązania zdroworozsądkowe, a związek to kwestia kalkulacji. Kiedy Siódemka czuje się bezpieczna jest naprawdę szczęśliwa. Nie zawiera związku małżeńskiego bardzo wcześnie, bojąc się możliwego rozczarowania. Każdy krok w miłości jest przez nią starannie skalkulowany. Nie oznacza to oczywiście tego, że wibracja ta nigdy nie traci głowy. Zakochana zupełnie zapomina o strachu i logice, ponieważ jej miłość jest silna i bardzo namiętna. Najlepszy partner dla Siódemki to Czwórka lub inna Siódemka. Z Jedynką czekają ją jednak tylko problemy.

Ósemka

kocha namiętnie i jest bardzo zaborcza. Tak jak w przypadku Szóstki, nie próbuj wzbudzać jej zazdrości, bo skończy się to wielką awanturą i ciosami „poniżej pasa”. Ósemka potrafi być okrutna i mściwa, gdy ktoś zawiedzie jej zaufanie i okaże brak uwagi. Zakochana zupełnie traci głowę dla obiektu swoich uczuć i jest gotowa na wszystko dla tej osoby. Jednak wymaga bezwzględnej lojalności i stałego przypominania o gorącym uczuciu. Bez takich dowodów czuje się niekochana i niedoceniana. Ósemka nie dba o drogie prezenty lecz chętnie obdarza podarunkami ukochaną osobę. Jej partner musi się dostosować w każdym przypadku. Najlepszy związek, to związek Ósemki z Dwójką i Szóstką. Najgorszy z Jedynką.

Dziewiątka

unika deklaracji i niechętnie okazuje uczucia, jednak sama pragnie być zapewniana o gorącej miłości jaką ktoś do niej żywi. Jest to typ samotnika, który najlepiej czuje się sam ze sobą i w zasadzie nie są potrzebni jej inni ludzie. Nie ma zaufania do innych, a w kontaktach osobistych zawsze zachowuje bezpieczny dystans. Dziewiątka musi się zakochać, by pozbyć się wszelkich uprzedzeń i pewnego chłodu. Jednak nawet zakochana, ponad wszystko ceni lojalność. Partner, który zdradzi Dziewiątkę, nigdy nie odzyska jej zaufania. Ta wibracja doskonale będzie się czuła w towarzystwie innej Dziewiątki lub Siódemki. Związek z Jedynką jest bardzo złym pomysłem.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *