miłość2

Rytuały miłości i szczęścia

Rytuały to często stosowane sposoby na przyciągnięcie szczęścia, oddalenie złej mocy, zbudowanie ochrony przed demonami, a także i może przede wszystkim, rytuały stosuje się w magii miłości. Najprostszym sposobem, by skierować myśli dwóch osób ku sobie jest używanie czerwonych i różowych świec. Czerwone świece symbolizują miłość i szczęście małżeńskie, różowy przeznaczone są dla zakochanych, ale nie będących jeszcze w związku małżeńskim lub stałej relacji partnerskiej. Jest wiele opisów bardzo różnych rytuałów. Tu przytoczymy tylko kilka z nich.

Rytuały, które opisano poniżej są klasycznym składnikiem białej magii. Można je stosować bez szkody dla osoby, która przeprowadza rytuał. Nie można też w żaden sposób zaszkodzić komuś innemu. Biała magia jest magią ochronną i w tym celu od wieków wykorzystują ją mądre kobiety.

Rytuał domowego ogniska

Jeśli w waszym związku dzieje się coś niedobrego. Jeśli czujecie, że oddalacie się od siebie, można zastosować stary rytuał miru domowego, dzięki któremu miłość i harmonia powróci do waszego związku

Do tego rytuału potrzebny jest cukier, trzy wstążki w kolorach: niebieskim, białym i czerwonym, trzy świece w kolorach niebieskim oraz zdjęcia osób, do których ma powrócić uczucie miłości.

Rytuał można przeprowadzić samodzielnie. Jest on związany z białą magią.

Wstążki zanurzamy w miseczce z cukrem, a potem związujemy je w małe supełki. Podczas tej czynności należy myśleć o osobie ukochanej, ponieważ supełki symbolizują wieczny związek. Tak przygotowanymi wstążkami owija się zdjęcia i zapala świece ustawione w trójkąt. Pomiędzy świecami kładzie się zdjęcia i pozostawia aż do czasu gdy świece się wypalą.

Potem zdjęcia oraz resztki świec zawija się w bawełnianą chustkę i wkłada się do ziemi (może to być doniczka z kwiatkiem).

Rytuał przeprowadzamy w czasie gdy księżyca przybywa, a zdjęcia wydobywamy z ziemi w czasie pełni.

Rytuał sukcesów zawodowych

Do rytuału potrzebne będą trzy świece: zielona (symbol nadziei), złota (symbol bogactwa) i żółta (pomaga zachować spokój w nerwowych sytuacjach).

Rytuał odbywa się przez siedem dni.

Należy ustawić wszystkie świece na stole. Podczas ich ustawiania myśleć o swoich planach i nadziejach związanych z pracą. Po ustawieniu świec należy zbliżyć je do siebie i związać białą wstążką. Rytuał powinno się powtarzać przez siedem dni, przy czym siódmego dnia zapalić świecie i pozwolić się im wypalić do końca. Resztki świeć zawinąć w bawełnianą szmatkę, spalić lub zakopać w ziemi.

Rytuał chińskich monet

Do rytuału potrzebne jest pięć chińskich monet z kwadratowym otworem w środku i wstążka w kolorze złotym. Wstążkę i monety trzymamy przez jakiś czas w dłoniach myśląc o dostatku i poprawie finansów. Pierwszą monetę nawlekamy na wstążkę i zawiązujemy supełek myśląc o tym, że pieniądze przychodzą. Kolejne monety także przewlekamy przez wstążkę wiążąc na nich supełki. Na koniec związujemy końce wstążki w supeł mówiąc: „Związuję cię i przyciągam”. Sznur monet wieszamy przy drzwiach wejściowych.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *