Urodzeni mordercy

Astrologowie tłumaczą, że w horoskopie nie są uwidocznione cechy charakteru, a tylko pewne energie. W ten sposób zarówno osoba święta jak i grzeszna może mieć ten sam horoskop, tylko inaczej rozporządzić energiami.

Czy układ planet w dniu narodzin decyduje o tym, że w przyszłości ktoś stanie się mordercą? Gwiazdy nie mogą zmusić kogoś do tego by był zły. Czasem jednak układ konstelacji w dniu narodzin odpowiada za to, że ktoś ma większe szanse by stać się mordercą. Choć astrologowie przekonują nas o tym, że istnieją urodzeni mordercy, nie do końca dajemy temu wiarę.

Przeprowadzone badania statystyczne nie potwierdziły teorii o tym, jakoby w gwiazdach zapisany był los mordercy. Pomimo to wciąż natykamy się na horoskopy złych ludzi, którzy żyli w przeszłości i słynęli z okrucieństwa.

Astrologowie tłumaczą, że w horoskopie nie są uwidocznione cechy charakteru, a tylko pewne energie. W ten sposób zarówno osoba święta jak i grzeszna może mieć ten sam horoskop, tylko inaczej rozporządzić energiami. Są to zawsze ludzie z pasją. W jednym przypadku ta pasja dotyczy czynienia dobra w drugim jest to pasja czynienia zła.

 

Najsłynniejsi mordercy

 

Harold Shipman zwany też „doktorem śmierć” zabił prawdopodobnie 429 osób – wszystkie jego ofiary należały do grona jego pacjentów. Ten rekord stawia go na pierwszym miejscu wśród morderców wszech czasów. Nikt nie podejrzewał, że spokojny, zrównoważony lekarz, może być seryjnym zabójcą. Morderczy proceder doktora Shipmana trwał od 1975 do 1998 roku. Być może za jego działaniami kryje się żal po stracie matki, która zmarła na raka. To właśnie jej robił zastrzyki morfiny, by uśmierzyć ból. Potem w ten sam sposób zaczął zabijać swoje ofiary. Być może na początku jego działania podyktowane były współczuciem, jednak później zabijał dla zysku i dla przyjemności.

Co mówi nam horoskop „doktora śmierć” ?

Słońce znajduje się tu w konfiguracji z Saturnem, tworzy układ z Marsem, jak również z kaleczącym i raniącym Chironem oraz z Pholusem. Doktor wybrał więc dobry zawód, ale zdecydował się wykorzystać wszystkie złe energie, w których kręgach znalazła się jego dusza.

Ricardo Ramirez, kolejny seryjny morderca, którego okrucieństwo do tej pory wydaje się wyjątkowe, nie tylko mordował – robił to w zastraszającym tempie. W jego horoskopie znajdziemy potwierdzenie złych skłonności: Słońce znalazło się w konfiguracji z Plutonem, który odpowiada za seryjne morderstwa i ludobójstwo, okrucieństwo i skłonność do przemocy. W czasie eskalacji morderstw Ramirez znajdował się pod wpływem Urana, Neptuna i Plutona, które dodatkowo tworzyły kwadratury ze Słońcem, Księżycem i Marsem.

Wśród makabrycznych rekordzistów znajdują się także: Pedro Alonso Lopez zwany jako „Potwór z And”, który zamordował prawdopodobnie 300 osób, Luis Alfredo Gavarito z Kolumbii – zamordował 199 osób, Donald Henry Gaskins z USA – około 100 ofiar i Javed Iqbal z Pakistanu, który został skazany za mordowanie i okaleczanie dzieci, jego ofiarą padło prawdopodobnie 100 osób.

W żadnym z horoskopów nie widać oczywistego związku z morderstwami. Widać motywy, zawody miłosne, trudne życie, ale nie skłonność do seryjnych morderstw. Astrolodzy przeprowadzający setki badań nad horoskopami morderców stwierdzili tylko jedną prawidłowość, która niczego nie przesądza – to Mars decyduje o okrucieństwie i skłonności do przemocy on nasyca życie negatywnymi energiami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.